Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První WinIndoor :-) Každá rada vítaná
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

První Windoor :-) Prosim o rady - zachrana kytky!! Příspěvek č. 1

Ahoj, už nějaký ten měsíc ( asi půl roku ) čtu forum, pylně studuji všechny thready, a napadlo mě: "co to nezkusit sám". Tak tedy začala moje příprava, nakoupil jsem celkem toto: 3l Perlitu, 5l hlíny, 6l květináč, a to nejdůležitější White Widow z growshopu (někdo je přímo recenzoval tak jsem neváhal ). Má představa je taková, bude se jednat čistě o pěst na okně - okno je směrem na JV, tzn. ideální podmínka pro grow na okně - tedy podle informací, které jsem nastudoval:-D sluníčko do okna přímo paří od těch 8 do 2-3 odpoledne. Mno pár otázek bych ale stále ještě měl prosím o odpověd kohokoliv.

1.Kdy vysadit to je asi nejvíce pokládaná otázka, usoudil jsem, že vysadím během zítřka jelikož už má být jen teplo - Je to ideální datum, nebo mám počkat na pozdější datum?
2.perlit a hlínu budu střídavě sypat do květináče + zároveň postřikovačem zvlhčovat - může být?
3.Celkem mám 5 semínek můžu zasadit alespoň 2 do toho 6l květináče? Kytičky budu ohýbat aby neměly moc velkou výšku, tak snad to nebude vadit co myslíte?
4.sice je na to ještě dost času, ale, které zastřihnutí mi nejvíce doporučíte? Uvažoval jsem nad FIM
5.Semínka zasadím hned do hlíny, nebo raději až po vyklíčení? myslím že to na kytku nemá vliv?

To je prozatím vše, budu všem moc vděčný za odpovědi, tipy a rady.

Naposledy upravil Zahradkar 16-10-2012 v 20:47 PM

Old Post 25-04-2012 v 16:59 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 2

1. Vysadiť už kľudne môžeš
2. Nahádž si to všetko do väčšej nádoby kde to všetko zamiešaš a potom naplníš kvetináče
3. Určite nie. 6l je málo aj na jednu rastlinu
4. FIM môžeš si vyskúšať. Nič tým nepokazíš. Buď to budeš mať FIM alebo klasické zastrihnutie
5. Máš to dona v kvetináčoch takže to môžeš dať hneď do hliny.

WW je podla mňa škoda do 6l kvetináčov. Mal si pre ne nájsť radšej poriadny flek vonku a do kvetináčov dať nejaké automaty. A WW dozrieva celkom neskoro.

Môj názor.

Old Post 25-04-2012 v 17:15 PM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od BunyMax
1. Vysadiť už kľudne môžeš
2. Nahádž si to všetko do väčšej nádoby kde to všetko zamiešaš a potom naplníš kvetináče
3. Určite nie. 6l je málo aj na jednu rastlinu
4. FIM môžeš si vyskúšať. Nič tým nepokazíš. Buď to budeš mať FIM alebo klasické zastrihnutie
5. Máš to dona v kvetináčoch takže to môžeš dať hneď do hliny.

WW je podla mňa škoda do 6l kvetináčov. Mal si pre ne nájsť radšej poriadny flek vonku a do kvetináčov dať nejaké automaty. A WW dozrieva celkom neskoro.

Môj názor.

Takže usuzuji že budu muset dokoupit ještě nějaký substrát hlíny - nechcu tam cpát tu venkovní...
Tak to teda hodím do 11l květináče. substrát musím ještě dokoupit, nemám možnost to sázet venku, tak snad z toho něco kápne když to bude jen doma...
Kamarád má dobré místo vedle potoka, ale tam by to asi schroustali zvířátka:/

Old Post 25-04-2012 v 17:31 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

6L na kytku za oknem není málo.
Se sadbou bych klidně ještě i měsíc počkal,pokud to bude celou dobu na okně asi není moc žádoucí aby to mělo 3 metry,nebo keř o průměru metru.
Do nějaké kvalitní hlíny určitě investuj,nestojí to moc a na kytkách je to znát,venkovní někde posbíranou určitě ne

Každý má na trochu jiný názor

Old Post 25-04-2012 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Vlach
6L na kytku za oknem není málo.
Se sadbou bych klidně ještě i měsíc počkal,pokud to bude celou dobu na okně asi není moc žádoucí aby to mělo 3 metry,nebo keř o průměru metru.
Do nějaké kvalitní hlíny určitě investuj,nestojí to moc a na kytkách je to znát,venkovní někde posbíranou určitě ne

Každý má na trochu jiný názor

To jsem rád že to stačí :-) A mohu tam dát dvě semínka? nebo by to bylo na obtíž?

Old Post 25-04-2012 v 19:06 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perlenbacher
Nový Člen

Karma uživatele perlenbacher - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

hoj uz sem sazel za okno a sezraly mik to třásněnky takze doporucuji vsechnu hlinu vypect v troube a precti si - http://grower.cz/pestovani/navody/?
( seminka dej naklicit a sazej kazdy zvlast do vlastni nadoby min tech 6 L a jak tu uz nekdo rekl zasadil bych to spis tak za tyden nebo dva at to nema 2 metry)
ps: perlit bych tam zas nesypal po litrech ...

Old Post 25-04-2012 v 19:15 PM
perlenbacher je offline   Profil uživatele perlenbacher   Find more posts by perlenbacher   Foto galerie člena perlenbacher   Click here to Send perlenbacher a Private Message   Add perlenbacher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od perlenbacher
hoj uz sem sazel za okno a sezraly mik to třásněnky takze doporucuji vsechnu hlinu vypect v troube a precti si - http://grower.cz/pestovani/navody/?
( seminka dej naklicit a sazej kazdy zvlast do vlastni nadoby min tech 6 L a jak tu uz nekdo rekl zasadil bych to spis tak za tyden nebo dva at to nema 2 metry)
ten faq mám projetý skrz naskrz:-D no dám na rady Vlacha. Prdnu tam jedno semínko a jestli z toho nevyleze nic do 14 dní tak tam dám další a to už snad vyklíčí:-) Na okně mám normální kytky a s třásněnkami jsem nikdy problém neměl, tak uvidíme, letos je to hop nebo trop:-) určitě zkusím najít místečko někde venku abych viděl rozdíl mezi outem a indoorem na vlastní oči...

Old Post 25-04-2012 v 19:21 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 8

alebo si kúp zakoreňovače a budeš vidieť. a potom to tam bachni do tých kvetináčov , keď to vybehne

Old Post 25-04-2012 v 19:49 PM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 9

Takže to shrnu, koupil jsem kvalitní hlínu a udělal substrát perlitu a kvalitní hlíny ( vše z OBI ), vše pořádně promíchal, navlhčil, hlína je pěkně provzdušněná jde to dost vidět:-)...jedno semínko je cca 3-4 cm hluboko. Zalil jsem to deštovou vodou ( tu už jsem měl přichystanou od včera )... Tak nezbývá než čekat, jakmile se objeví první zelené z hlíny tak přidám foto:-) Pokud má ještě někdo nějaké nápady klidně pište dále, budu rád.

PS:Myslím, že se tam bude kytičce dařit, protože na tom místě stálo akvarium s kytkami a těm kytkám se velice dařilo, byl to takový vodní prales:-D

Old Post 25-04-2012 v 19:56 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

ok. Držím palce. A tie semená si nemusel dávať tak hlboko, teraz budeš dlhšie čakať kým vybehnú von

Old Post 25-04-2012 v 20:20 PM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Re: První WinIndoor :-) Každá rada vítaná Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Zahradkar
Ahoj, už nějaký ten měsíc ( asi půl roku ) čtu forum, pylně studuji všechny thready, a napadlo mě: "co to nezkusit sám". Tak tedy začala moje příprava, nakoupil jsem celkem toto: 3l Perlitu, 5l hlíny, 6l květináč, a to nejdůležitější White Widow z growshopu (někdo je přímo recenzoval tak jsem neváhal ). Má představa je taková, bude se jednat čistě o pěst na okně - okno je směrem na JV, tzn. ideální podmínka pro grow na okně - tedy podle informací, které jsem nastudoval:-D sluníčko do okna přímo paří od těch 8 do 2-3 odpoledne. Mno pár otázek bych ale stále ještě měl prosím o odpověd kohokoliv.

1.Kdy vysadit to je asi nejvíce pokládaná otázka, usoudil jsem, že vysadím během zítřka jelikož už má být jen teplo - Je to ideální datum, nebo mám počkat na pozdější datum?
2.perlit a hlínu budu střídavě sypat do květináče + zároveň postřikovačem zvlhčovat - může být?
3.Celkem mám 5 semínek můžu zasadit alespoň 2 do toho 6l květináče? Kytičky budu ohýbat aby neměly moc velkou výšku, tak snad to nebude vadit co myslíte?
4.sice je na to ještě dost času, ale, které zastřihnutí mi nejvíce doporučíte? Uvažoval jsem nad FIM
5.Semínka zasadím hned do hlíny, nebo raději až po vyklíčení? myslím že to na kytku nemá vliv?

To je prozatím vše, budu všem moc vděčný za odpovědi, tipy a rady.
No lepší je JZ ale s tím nic nenaděláš. Pelit a hlína promíchat dávat 1:10 baj vočko. Máš dobrej čas dobrou periodu ničeho se neboj a sázej. Na klíčení do 6l květináče můžeš dát všechny seeds ale pak určitě rozsadit a nechat 6 l / ks. Pokud je budeš ohýbat nevidím výhodu v tom že je zaštípneš ať klasicky neb FIMem. Pokud ohneš kytku všechny patra včetně vrcholu vyrazí vstříc té žhavé kouli nad náma. Každý zaštípnutí = tejden blok v růstu. Semínka můžeš rovnou do hlíny není rozdílu mezi jinou kytkou vyjede to v poho pokud jsou ok. Původní příspěvek od Vlach
6L na kytku za oknem není málo.
Se sadbou bych klidně ještě i měsíc počkal,pokud to bude celou dobu na okně asi není moc žádoucí aby to mělo 3 metry,nebo keř o průměru metru.
Do nějaké kvalitní hlíny určitě investuj,nestojí to moc a na kytkách je to znát,venkovní někde posbíranou určitě ne

Každý má na trochu jiný názor
Chtěl bych to jednou vidět v 6 l květináči za oknem v hlíně aby měla kytka 3 m Budeš štastnej za polovinu.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Naposledy upravil šapša 26-04-2012 v 23:21 PM

Old Post 26-04-2012 v 22:57 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 12

citace:
[i]... hlína je pěkně provzdušněná jde to dost vidět:-)...jedno semínko je cca 3-4 cm hluboko. Zalil jsem to deštovou vodou ( tu už jsem měl přichystanou od včera )...
jo možná vzdušná je, pale ale nejlíp klíčej 0,5 až 1 cm pod povrchem děšťovku netřeba stačí 12 h odstát vodu z kohoutku to zmizí z ní chlór

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 27-04-2012 v 23:44 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13

Čus Zahrádkáři. Myslim si, že Šapša přede mnou rozprůpovídal takový nejdůležitější aspekty co se ti určitě budou hodit. Já bych ti k tomu ale eště dodal, at počítáš s tim, že windoor většinou mívá takový svoje specifika. A to je hlavně to, že když to máš za oknem, tak na to nebudou moc působit povětrnostní podmínky a kytí bude prostě slabá = tenkej stonek = takže ti ani moc těch palic neunese. No každopádně ze začátku a eště za oknem, nečekej žádný zázraky, ale držim palce at to nejsou žádný chcípáčci Jah bless

I choose to live my life like a Jah activist, cause I am true spiritualist.

Old Post 29-04-2012 v 09:18 AM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 14

Dneska jsem jí kontroloval, a za těch 5 dní má už 2cm! Podlévám odstátou vodou, a každý den na ni svítí sluníčko do +- 15:00 - záleží na tom jak je zamračeno. Plánuji, že na ní budu foukat pc větráčkem (prozatím když je tak malá) bude to stačit? co myslíte?

Old Post 30-04-2012 v 15:02 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 15

a svítí ti tam těch potřebných 18 hodin?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 30-04-2012 v 15:32 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od sWei
a svítí ti tam těch potřebných 18 hodin?


To třeba někdy číst než napíšeš něco .. letos reglá a 238 příspěvku ..

sám píše - "sluníčko do okna přímo paří od těch 8 do do +- 15:00 odpoledne"

Old Post 30-04-2012 v 15:43 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5469840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív