Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První WinIndoor :-) Každá rada vítaná
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 33

...

Naposledy upravil Zahradkar 23-06-2012 v 23:33 PM

Old Post 27-05-2012 v 20:13 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 34

tady druhá krasavice, ta je trošku mrzáček oproti té první, tak se snad venku spraví sama nooo.....

Naposledy upravil Zahradkar 07-06-2012 v 20:44 PM

Old Post 27-05-2012 v 20:15 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 35

4.FOTKA Jinak mě napalda ještě jedna otázka, je normální že už jde ta první kytka při čuchnutí zblízka cítit? snad se nepřepla na květ :-( Každý večer se snažím přisvěcovat většinou do té půlnoci... prosím o radu

Old Post 27-05-2012 v 20:24 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 36

Zdar listek odlamovat nemusis pokud ti to hnede misto vadi odstrihni ho nuzkama. Kytka voni z blizka normalne. Jesli se ti prepla ukaze ti pohlavi ale nemela by venku stejne zacne rust svitit ji ani nemusis.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 27-05-2012 v 21:12 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od šapša
Zdar listek odlamovat nemusis pokud ti to hnede misto vadi odstrihni ho nuzkama. Kytka voni z blizka normalne. Jesli se ti prepla ukaze ti pohlavi ale nemela by venku stejne zacne rust svitit ji ani nemusis.
Můj pokus o FIM asi nevyšel a je z toho ASI TOPPING nebo jak se tomu říká :-) nedokážu to říct, protože to byl fakt stříh spíše pro chirurga, na to jak vypadá je drobounká zastříhával jsem 5.Patro, tak uvidíme snad z toho vylezou 4ři větvičky :-D Každopádně druhá slečna jde zítra do země...
Jestli se bere jako ukázání pohlaví malé výrůstky u větví tak ty se tam objevily

Old Post 27-05-2012 v 21:18 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 38


Tak a je tady problém č.1 :-(
Přidám fotky, prosím nějakého znalce o odpověď jestli je to jen spálenina, či plíseň, kytka je každý den pod lampu 50W cca 4-5 hodin denně, jinak je za oknem, přisvěcuji protože není sluníčko, však víte jaké je počasí...
Je možné že lampa byla moc blízko a udělalo se tam tohle co přikládám na fotkách?

Old Post 13-06-2012 v 20:36 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 39


tady je druhý lístek + je vidět TOP zastřižení
Jo a abych nezapomněl zaléval jsem každé 4dny, ted to zkusím co 2dny, jestli to není uschlé... Prosím tedy nějakého zkušeného kdo mi řekne co se slečnou je..

Old Post 13-06-2012 v 20:37 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 40

můžete mi prosím někdo poradit co je to za nemoc?

Old Post 22-06-2012 v 15:02 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 41

chtěl jsem se zeptat, našel jsem xx threadu kde se rozebírá otrhávání listů v květu, ale nikde jsem neviděl jak je to s otrháváním v růstu, v mé kytce ty velké listy dost stíní, můžu listy otrhávat?

Old Post 16-07-2012 v 12:25 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Nevim proč by každej druhej stříhal listy v růstu :P pokud to jde zkus to třeba roztáhnout aby se dostalo i na ty spodnější uděláš tak líp

Old Post 16-07-2012 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Mr Green
Nevim proč by každej druhej stříhal listy v růstu :P pokud to jde zkus to třeba roztáhnout aby se dostalo i na ty spodnější uděláš tak líp
Právě proto jsem se raději zeptal:-)

Old Post 16-07-2012 v 12:38 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od sWei
a svítí ti tam těch potřebných 18 hodin?
Proč 18 náct hodin?Nějak nechápu...(hlavně nepiš že je to tak v indooru pls.)

Old Post 17-07-2012 v 10:57 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 45

Zdravím v příspěvku 39 to vypadá na spálení světlem. Ale jak tak koukám na datum toho příspěvku,tak už si měl čas to vyřešit. A listy určitě netrhej,čím více listů ,tím lepší fotosyntéza. V květu to možná někteří trhají,ale i to nemá si myslím smysl. Kdyby je kytka nepotřebovala,tak je shodí. Já netrhám listy takřka vůbec a když tak ty žluté co už kytka shazuje.

Old Post 17-07-2012 v 12:06 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím v příspěvku 39 to vypadá na spálení světlem. Ale jak tak koukám na datum toho příspěvku,tak už si měl čas to vyřešit. A listy určitě netrhej,čím více listů ,tím lepší fotosyntéza. V květu to možná někteří trhají,ale i to nemá si myslím smysl. Kdyby je kytka nepotřebovala,tak je shodí. Já netrhám listy takřka vůbec a když tak ty žluté co už kytka shazuje.
Já jsem všechny ty listy stříhal, protože se ty skvrny začali objevovat na nových lístích, ale přišel jsem na to že se to objevuje jakoby jen z jedné větve, tak jsem ji střihnul celou a od té doby klid, akorát tedkom se mi zase začalo ukazovat na všech listech takové jakoby ztrácely barvu, hledal jsem a myslím že by to mohlo být nedostatkem dusíku, tak jsem začal hnojit fish mixem a po 14 dnech zatím bezezměn k lepšímu ... snad to je opravdu jen dusíkem

Old Post 17-07-2012 v 12:25 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 47

No jelikož to nevidím,tak neporadím,ale zkus třeba postupně zvýšit koncentraci toho Fishmixu,ale opatrně,je to docela síla. Kdyby ani to nepomohlo,mohlo by to být tím že to přelíváš,ale jak zaléváš nevím,takže to je jen spekulace. Myslím,že nejlepší a nejrychlejší by bylo to přesadit do většího,to většinou aspoň na čas pomůže. Přeji ať se daří.

Old Post 17-07-2012 v 12:48 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 48


Zalévám stylem: Až substrát proschne tak proleju celý květináč, takto opakuji pořád dokola...
zde je fotka toho co jsem říkal

Old Post 17-07-2012 v 12:54 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6090110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív