Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Od úsvitu do soumraku, aneb za krás(ka)ami matky měst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Od úsvitu do soumraku, aneb za krás(ka)ami matky měst Příspěvek č. 1




Tak vás přátelé zdravim zase u dalšího out pokusu.

Letos vám představim jen část mého snažení. Jelikož nám pomalu začínají zastavovat skoro všechny naše plochy rozhodli jsme se pro speciální projekt, kterej nám doufám vydrží pár let dopředu. Tohle je pro nás naprostá premiera co se týče modelů, místa i systému. Létos chcem spíš vychytat všechny mouchy aby to příští rok šlapalo jak má!

Místo
Jedná se o jížní (vyschlej) svah zarostlej trnkama a šípky.

Systém
Nejspíš 8 popelnic, který budou zavlažovaný čerpadlem ovládanym pomocí mobilního telefonu. (Více info časem až bude vše funkční a budu to moct vyfotit.)

Genetika
Seeds:

Da purps
The purps x Afganistan

Darkstar
Purple kush x Mazar I-Sharif

Cole train
Silver Haze x Trainwreck

Vortex
Apollo 13 x Space Queen

Querkle
Urkle x Space Queen

Original Flo
Purple Thai x Afgani

Klony:

Apollo 11
Genius x Cinderella 99

White russian
AK47 x White Widow

Californian Orange

Místo na slunci dostanou jen ty nejhezči slečny (teda doufám, že to budou holky), no snad bude z čeho vybírat. Původně jsem chtěl začít dřív, ale měl jsem problémy ze seedbankou. Trvalo jim to měsíc a půl. Po nekonečnym dohadování mi poslali o 4 semena míň (bylo to Deeep Purple a Acapulco Gold- no škoda...) a jedno ze dvou semen Da Purps bylo na sráč! Tak si dávejte bacha na Pick 'n' Mix Cannabis Seeds, jsou to hajzlíci!

Všem přeju úspěšnej rok 2010!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 29-04-2010 v 09:22 AM

Old Post 29-04-2010 v 09:06 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 2





Z 8 semen vyklíčily všechny.
(1x Cole train-fem, 1x Original Flo-fem, 1x Da Purps, 2x Vortex, 2x Querkle, 1x Dark star)

Dnes cca 5. den na růstu byly holky přesazeny do substrátu Canna terra professional.

Zalivka: Dešťovka, 1ml/l Roots stimulatoru od Bcuzz.

Vlhkost: 65-85%

Teplota: 22-25C

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 05-05-2010 v 10:00 AM

Old Post 05-05-2010 v 09:49 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Maggic Box Příspěvek č. 3




Tak dnes trochu info k systému.

Základ se skládá z autobaterie, vodní elektrické čerpadlo (12V, 19 l/min), dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu (F-KV-MK160), Nokia 3310 (to co je na fotu je jen pro zkoušku), nabíječka na nokii do auta.

Funguje to tak, že se zavolá na mobil, kterej je napojenej na F-KV-MK160. Na dálkovém ovládání (F-KV-MK160) se nastaví spuštění čerpadla na 30 sekund (cca 9l na 8 kytek). Když se rozsvítí displej, čidlo spustí čerpadlo.
Čerpadlo bude umístěno v 200l barelu, kterej budeme 1x tejdně doplňovat.

Jedinej problém co ted řešíme je, že když je mobil neustále zapojenej na dobíjení přes autobateriji, tak se občas spustí, když se mobil dobije- rozsvítí se displej. Na tenhle zádrhel jsme přišli dnes, tak to ještě zkouší pořešit šikovnější kamarád, aby byl telefon napájenej neustále přes autobateriji (tzn. fungoval by bez baterky, která je v mobilu).

Plus přibyla nová genetika do soutěže:

Acapulco Gold

Kushage
OG Kush x S.A.G.E.

Kandy Kush
OG Kush x Trainwreck

Chem Berry
Annaberry (True Blueberry x AfganSkunk/Herijuana) x ChemDogD/C99

Za poslední zmiňovanej kros děkuji jednomu bývalému členu, dostal jsem to na legalizaci. Měl jsem z toho opravdu radost!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 10-05-2010 v 16:49 PM

Old Post 10-05-2010 v 16:30 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 4

,,,dobrej strojek,,,,,slo by,,co takhle zehnat telefen,co vydrzi 10 dni bez nabyjeni,,,,,a pak odpojit vybrace a napojit to na ten spinac otama,,muzes si nastavit vybrace jen na jedno cislo telefoni,takze muzes zalivat jen ty,,a ne sms od operatora treba,nebo nejakej omyl,nabyjeni a podobne,,a hned jak zavesis vybrace se vypnou a stop,,,takze aj dobry casovani,,,,co ty na to?

Old Post 11-05-2010 v 07:28 AM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od tovotoh
,,,dobrej strojek,,,,,slo by,,co takhle zehnat telefen,co vydrzi 10 dni bez nabyjeni,,,,,a pak odpojit vybrace a napojit to na ten spinac otama,,muzes si nastavit vybrace jen na jedno cislo telefoni,takze muzes zalivat jen ty,,a ne sms od operatora treba,nebo nejakej omyl,nabyjeni a podobne,,a hned jak zavesis vybrace se vypnou a stop,,,takze aj dobry casovani,,,,co ty na to?


Přesně tak bych to taky udělal..Když bys vytáhl ten vibrační motůrek,mohl bys pak místo něj napojit nějaký tranzistor a přímo sním spínat relé s čerpadlem. Tím by odpadla potřeba toho časovacího obvodu a celé se to zjednodušilo

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 11-05-2010 v 13:00 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faharadza
Stálý Člen

Karma uživatele Faharadza - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 32  

Nápad Samozávlaha Příspěvek č. 6


Nebylo by zde lepší zvolit pasivní závlahu? Něco jako toto: http://grower.cz/forum/showthread.p...5383#post885383
Zaleje se to samo jakmile hladina klesne - > Do nádrže se přes hadici dostane vzduch a zálivka gravitací zas z nádrže vyteče.

Akorát na hadici od hlavního zásobníku bych namontoval zavíratelnej ventil, abych si mohl zásobník z vrchu otevřít a nevytopil tím květníky.
Ten T - kus mi tam připadá jako hovadina. Při větším průměru hadice se bublina vpohodě dostane do zásobníku i tak. Možná to celým systémem trochu zahýbe (pokuď bude v zásobníku hodně vody) Nebo by bylo možno větší hadicí prostrčit malou hadičku (třeba akvariistickou na vzduchování). Tou by do nádrže proudil vzduch a taky by se její výškou v květináči/podkvětináči určila výše požadované hladiny.

Edit: Obrázek
- S tím kokosem a keramzitem se mi to osvědčilo minulej rok.
- kokos -> hlína nepropadává do keramzitu
- keramzit -> kořeny se tolik necpou do spodní závlahové nádrže
- Ty dva knoty, které nejsou v zálivce, jsou přídavné. V květu, až kytka bude více pít, tak je tam schodím. Stačí mít v oku vlhkost substrátu, aby člověk věděl kdy je tam spustit. Většinou je tam hodím, když kytka začné nakvétat a u toho hned změním zálivku na květ.
- Ta díra v boku spodního truhlíku je díra přepadová, aby při dešti nedošlo k přelití.

Snad to je srozumitelné.
Pěkné genetiky Tak ať rostou.
Faharadza

Naposledy upravil Faharadza 18-05-2010 v 11:44 AM

Old Post 18-05-2010 v 10:42 AM
Faharadza je offline   Profil uživatele Faharadza   Find more posts by Faharadza   Foto galerie člena Faharadza   Click here to Send Faharadza a Private Message   Add Faharadza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7




tovotoh a chuck53: Jo jo kluci, asi máte pravdu! Já se v těhle věcech moc nevyznám, já měl jen ten nápad a vymyslel a sestrojil to kamarád. Teď řikal, že vyřešil i ten problém s tim nechtěnym spouštěnim při nabíjení, tak snad už to bude v pohodě... Třeba ty sms od operátora, v tom nevidim problém, mně choděj tak jednou do měsíce, možná i míň, takže když kytka dostane za měsíc o litr vody víc, tak je vše ok. No uvidíme jak to bude létos fachat, kdyžtak se to na příští rok předělá. Každopádně díky za napád a komentář.

Faharadza: Jo jo nad samozavlažovacíma nádobama jsem taky uvažoval, ale hlavní problém byl v tom, že bych potřeboval o 8ks popelnic navíc, což neni zrovna nejlevnější sranda...
Taky chci mít možnost jakkoli to ovlivnit. V růstu jim budu zalejvat víc, ke konci květu je nechám trochu vyschnout. Když bude pršet nezaleju třeba tejden, když bude sucho zaleju 2x za den atd.
Taky díky za nápad.

No a ke kytkám:
Vyfotil jsem vám všech 9 ze kterejch musim vybrat 5-6ks.
Zatim jsem vyřadil Cole train (lehkej mutant, pujde na jiný místo) a jednu z 2 kytek Da Purps.

V soutěži zůstává:
1x Da Purps
1x Original Flo (fem)
2x Querkle
2x Vortex
1x Chem Berry
1x Kandy Kush
1x Darkstar (Ta asi, ale pujde- na indiku je strašně vytáhlá, tipnul bych to na kluka)

Klony Californian Orange a White Russian mají účast jistou.

Na balkon mi svítí jen dopoledne, takže kytky jsou trošku vytáhlý, ale to se srovná až budou venku. Systém doděláme cca za 14 dní, tak to ještě musej holky na balkoně tu chvíli vydržet.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-05-2010 v 14:34 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8




Tady je pár fotek z políčka, snad už příští tejden se nám to podaří dodělat a konečně vysadit ven.

Substrát:
35% Zahradnický kompost (koupenej, nikdo neměl letos pořádně rozloženej)
25% Hlína z bejvalýho sadu (pěstili jsme tam jako puberťáci, takže víme)
30% Koňský koblihy
10% Perlit
2l Guana (Guanokalong v prášku)

Ty koňince jsou jen do necelý poloviny (25l) popelnice, druhá část bude mít stejný složení, až na ty koblihy a přibude tam ještě trocha kostní moučky.

Místo Apolla 11, dostane svoje místo na slunci
Dannyboy
Ortega x C-99 x Killer Queen (C-99 x G-13)

A ještě jsem přikoupil novou genetiku a to:
The Purps
Mendo Purps IBL

Tu, ale chci použít hlavně na křížení.

Ať vám to roste!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 04-06-2010 v 15:37 PM

Old Post 04-06-2010 v 15:28 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Re: Maggic Box Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Časlove

Čerpadlo bude umístěno v 200l barelu, kterej budeme 1x tejdně doplňovat.



jak ho budeš doplňovat??? to mi v tom systému nějak hapruje...

mimochodem jsem zkoušel něco podobného. Zavlažování nonstop samospádem z nedalekého potoka úzkou hadičkou. Problém byl v tom že když jsem hadičku po cca 150 metrech u kytek rozdělil na 6 dalších pomocí rozdvojek tak voda tekla jen do jedný...tou nejjednodušší cestou - do tý nejníže položený. (logicky, ale dřív mi to nenapadlo)

Tuším že tě čeká stejnej osud. Pokud ano, tak by to šlo vyřešit silnější přívodní hadicí a nasledně je rozdělit na slabší tak aby dohromady daly zhruba stejnej průměr (v případě dostatečně výkonného čerpadla). nebo takovejma škrtítkama na hadičky z akvaristiky, popřípadě obojím.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 09-06-2010 v 13:52 PM

Old Post 09-06-2010 v 12:17 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 10

Čus Vojto!
Bohůžel pěkně růčo- máme čtyři 20ti litrový kanystry, doma naberem vodu ze sudu a autem to tam cca 1x týdně dojdem doplnit. Abychom se s tim nemuseli tahat celou tou barierou šípku a všeho možnýho pichloavýho, tak tam budeme mít v křoví schovanou hadici, která bude ústit do sudu.
Trochu mě to štve, že tam budu muset jezdit autem, byla by to v pohodě procházka se psem, ale holt zase nehodlám tahat 80kg na zádech!

Myslim si, že tenhle problém mít nebudeme: Když jsme zkoušeli čerpadlo, tak jsem myslel, že 12V nebude dostatečně výkoný, ale když jsme to zapnuli, tak to ohodilo celej strop obýváku. Každopáně na místě to ještě ozkoušíme a změříme a kdyžtak použijeme ty zaškrcovadla- dobrej nápad díky! Jinak ta hadice má průměr 10mm a celkově to bude tak 14m na celej systém.
No o víkendu se na to chystáme, už je docela pozdě, ale máme zkouškový a ještě to vedro, to je hnus... Tak snad se nám podaří vysadit, když jo tak dám fota!

Jinak z 5 semen The Purps vyklíčily pouze 3, což je docela mizerný, ale tak snad tam budou jak holky, tak chlapci...
Plus jsem vyřadil jednoho samce Vortex, byla to snad nejhezčí kytka, tak si ji nechám na kontrolovaný opylení!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 10-06-2010 v 17:52 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 11






Zasazeno 12.6.2010

Tak konečně jsme se dokopali a zasadili. Posádku tvoří 3 kytky z klonů a 5 ze semen. Ještě určitě nastanou rošády, už po dnešní kontrole mám podezření na jednoho samce.
Pod rostliny jsme namíchali půdu s Trichodermou a po zasazení ještě prolili vodou s Trichodermou.
Systém ještě nefunguje, nějak se nám rozbil spouštěcí mobil, ukradli mi telefon z auta (spolu s radiem...), kterym se volalo na to konkretní číslo a ještě k tomu jsem koupil směšně málo hadice... Ted je to stejnak, ale jedno, ochladilo se a má snad do konce tejdne občas zapršet a do tý doby by mělo bejt vše v provozu.


Pohled Od západu k východu











Pohled od východu k západu













Danny boy












Da Purps














White Russian

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 14-06-2010 v 16:50 PM

Old Post 14-06-2010 v 16:38 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 12













Vortex













Chem Berry













Querkle














California orange














Kandy kush

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 14-06-2010 v 17:08 PM

Old Post 14-06-2010 v 16:53 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 13

Ahoj, máš to fakt vymakaný muselo to dát fušku to tam všechno nanosit a udělat, ale ta vychytávka stim zaléváním to je fakt mazec!!Jinak ta California orange je nádherná sem zvědav co ti zní vyroste K+ pro tebe a tvoje kytky.

Old Post 15-06-2010 v 04:06 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 14





Tak tady je malej update. Přemejšlel jsem jestli to má vůbec cenu fotit, ale tak nějaký změny přece jen za ten tejden nastaly...
Jinak bohůžel nastala změna i v osazenstvu, Querkle, asi nejhezčí kytka, byl samec, tak jsem ho slespoň nařezal a použiju z něj pyl. Na jeho místo přišla:
MK-Ultra
G13 x OG Kush
Původně jsem měl v plánu v růstu nehnojit, ale nakonec jsem změnil názor. Ta barva neni jaká by mohla bejt! Jo ještě jsem zapomněl napsat, že holky dostávaly cca 2x tejdně zálivku s Roots stimulátorem od B'Cuzz. Dnes poprvé pohnojeno:
Metrop MR1 (0,6ml/l)
Metrop Calgreen (1ml/l)
B'Cuzz Root Stimulator (1ml/l)

Danny boy











Da Purps












White Russian












Vortex

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 21-06-2010 v 11:43 AM

Old Post 21-06-2010 v 11:24 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 15





Chem Berry















MK-Ultra














California orange














Kandy kush

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 21-06-2010 v 11:50 AM

Old Post 21-06-2010 v 11:39 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 16

Možná sem to přehlídl ale je ten systém v provozu? A nezda se ti že pakliže to musíš stejně jednou týdně doplňovat tak to skoro nemá smysl? Neuvažoval jsi nad nějakým sběrníkem dešťovky? Sice by to bylo bez hnojiv ale bylo by to delší dobu schopné provozu bez návštěvy.

Mno ale nemůžu se zbavit pocitu že je to málo srandy za velké úsilí. Kdyz se najde vhodny plac poblíz vody tak dle meho to probehne bez problemu. Hlidas si pocasi a kdyz je delsi dobu sucho A vedro tak tam skocis zalaješ a je to OK ne? Rozhodně by ses timhle klasickým stylem pohyboval k té návštěvnosti 1x týdně...

// No ted si vsimam ze to mas v kvetnicich (navic cernych...) coz asi vyschne rychleji nez v pude ale to taky neni nicim podminene ne?

// No a abych neznel jako cistej ritopych tak musim pochvalit zajmavou a ruznorodou genetiku. Potencial v tom je. Hodne stesti dal...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 28-06-2010 v 22:41 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0713560 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív