Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Od úsvitu do soumraku, aneb za krás(ka)ami matky měst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Taky by me zajimalo,jestli je vse uz v provozu,proc jen 2krat tydne zalivka a v kterou hodinu?jinak s flekem u vody se to asi srovnat neda,protoze pri vhodne davce hnojiv a dobre naplanovane zalivce to poroste jak urvany ze retezu.preji,at to slape.

Old Post 29-06-2010 v 06:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od MojeMalickost
Možná sem to přehlídl ale je ten systém v provozu? A nezda se ti že pakliže to musíš stejně jednou týdně doplňovat tak to skoro nemá smysl? Neuvažoval jsi nad nějakým sběrníkem dešťovky? Sice by to bylo bez hnojiv ale bylo by to delší dobu schopné provozu bez návštěvy.

Mno ale nemůžu se zbavit pocitu že je to málo srandy za velké úsilí. Kdyz se najde vhodny plac poblíz vody tak dle meho to probehne bez problemu. Hlidas si pocasi a kdyz je delsi dobu sucho A vedro tak tam skocis zalaješ a je to OK ne? Rozhodně by ses timhle klasickým stylem pohyboval k té návštěvnosti 1x týdně...

// No ted si vsimam ze to mas v kvetnicich (navic cernych...) coz asi vyschne rychleji nez v pude ale to taky neni nicim podminene ne?

// No a abych neznel jako cistej ritopych tak musim pochvalit zajmavou a ruznorodou genetiku. Potencial v tom je. Hodne stesti dal...


Tak, systém v provozu bohůžel ještě neni. Už jsme to spustili, jenže čerpadlo nemá zpětnej ventyl a jelikož je rezervoar na vodu vejš než kytky, tak i když čerpadlo přestane pracovat, voda teče dál. No je to jako když člověk vycucává benál z nádrže, nebo čístí akvarko. Takže musíme koupit jiný čerpadlo s ventylem a silnější kvůli rovnoměrnějšímu rozlejvání vody.
No a proč takhle složitě? Pěstujeme v Praze, takže tady člověk na výběr moc nemá. Všechny naše dřívější plochy nám začínaj zastavovat a tady na tom místě je jistota, že se tam nic dít nebude a místo je na tolik dobře ukrytý, že si jsem na 95% jistej, že to nikdo nenajde.
S tim doplňovánim 1x tejdně, to neni podmínka, vydrží to i dýl, rezervoar má 200l, tak jen záleží za jak dlouho to vypotřebujeme. Stejnak, ale 1x tejdně zajdem na kontrolu a pohnojit.Mám to 2km od domu a musim se držet abych tam nelezl 3x tejdně.
Jinak jak píšeš pole u vody, no to mám taky a nezalejvám to nikdy, tam dojdu jen jednou za čas na kontolu a pak sklidit. Nicméně nevýhoda je ve vyšší vzdušný vlhkosti, tim pádem si tam nemůžu dovolit modely jako tady na jižnim vyschlim svahu, kde svítí slunce od rána do večera.
Takže výhody: menší riziko plísně, tudíž lepší dozrání, žádnej stín- tvrdší pálky, menší vzdušná vlhkost- víc pryskyřice. Plus ještě jedna pro mě nezanedbatelná výhoda, naprosto úžasnej výhled...

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Taky by me zajimalo,jestli je vse uz v provozu,proc jen 2krat tydne zalivka a v kterou hodinu?jinak s flekem u vody se to asi srovnat neda,protoze pri vhodne davce hnojiv a dobre naplanovane zalivce to poroste jak urvany ze retezu.preji,at to slape.


Hele s tou zálivkou je to zatim jen ručo, ale jelikož tam chodíme cca 2-3 tejdně na kontrolu samců a řešit rozvod hadic atd, tak to neni problém. Jinak dnes objednáváme čerpadlo, až se vrátíme z Realbeetu, tak by to už mělo fachat jak má.
Jinak kytky opravdu jedou jak urvaný ze řeťezu, už chytily nádhernou barvu a když jsem na to koukal minule, tak za 2 dny rostou na každý větvy o 2 patra...

Bohůžel mám ale nějak smůlu na samce, další kytka byla vyměněna, a to Chem Berry, tu bohůžel letos nebudu mít ani jednu, ze tří semen 3 samci. Na tu jsem byl hodně zvědavej a dost jsem tomu krosu věřil, holt smůla no, příští rok to bude lepší!
Na její místo přišel prcek The Purps, tak doufám, že to taky nebude kluk...
Fuj to bylo vyčerpávající

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 29-06-2010 v 09:33 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 19

pekny to mas chlape,,muselo to dat ale prace jako svin,,,zkus tu hlinu prikrejt cernym igelitem,,kamos to tak mel a moc mu to nevyschlo,,,
a k ty vode,,to bych asi taky resil tim igelitem,,,vykopes si diru jak chces velkou,das tam 1vekej igelit a vodu tam budes mit skoro porad,,,nebo aspon ja sem teda mel,,z destu atak se to tam drzi....

Old Post 29-06-2010 v 15:36 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 20





Kawi: Jo jo práci to dalo, ale tak je nás víc a zvládli jsme to docela v pohodě. S tim igelitem to neni špatnej nápad, bohůžel ale u nás neproveditelnej. Za prvý je tam tak tvrdá, kamenitá půda, že jsme byli rádi, že jsme vykopali alespoň díry na popelnice a za druhý je to fakt v prudkym svahu a ani tam neni už místo...

Jinak se objevil další samec:Kandy kush, škoda no, tak alespoň pyl bude... Na jeho místo přišel prcek The purps.

Tak teď už ukázka jak nám ty kytičky za 13 dní vyrostly, je to celkem rozdíl, když jsem teď koukal na první stranu! Jedou jako z vody!


Danny boy













Da Purps














White Russian












Vortex

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 04-07-2010 v 19:20 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 21





The Purps
















MK-Ultra













California orange














The Purps

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 04-07-2010 v 19:32 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 22






Tak kytičky dostaly v nedávnejch vedrech a suchu docela na zadek, ale po tejdnu kdy dostávaly každá cca 4l denně se poměrně vzpamatovaly a už zase jedou! Zatim maj tak okolo 1,4m.




Pohled od východu k západu.











Danny boy- Čekal jsem to víc do indiky, ale budiž














Da Purps- Mám dvě phena, tohle je rozhodně lepší, to druhý se skoro nevětví... Jinak po strašně dlouhý době se ukázalo, že je to holka!












White Russian- Vrůstem menší, ale je to parádní keřík!














Vortex- Ten přišel díky vedrum o dost spodních listů, ale už se docela vzpamatoval z šoku a už zase roste jako z vody!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 20-07-2010 v 14:21 PM

Old Post 20-07-2010 v 12:55 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 23





The Purps- Asi nejspíš samec, no v nejhoršim z něj použiju alespoň pyl, už ted ta kytka nádherně ovocně voní.















MK-Ultra















Californi orange













The Purps- Naštěstí holka, na to že je v zemi něco málo přes dva tejdny, tak jede fakt neuvěřitelně rychle!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 20-07-2010 v 13:10 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Hakan
Ká plus Hombre, máš to fakt pěkný tak ať ti to dobře dopadne

citace:
Původní příspěvek od VANAdELLERY
respektuju lidi co s tim maji tolik prace .hodne stesti .

BRAVO!, pánov0 tak přínosné příspěvky do diskuze! Výborně! Tolik nápadu, trefných postřehů a připomínek po kupě se hned tak nevidí.



A teď něco k věci...
citace:
tim pádem si tam nemůžu dovolit modely jako tady na jižnim vyschlim svahu

Hele řekl bych že daleko víc než vlhkost daného místa nám omezuje výběr genů zeměpisná šířka(výška nebo délka nebo tak nějak, prostě jak moc jsme severně). Když nám na konci léta týden nebo dva prší, je zataženo a teploty k deseti stupňům tak svah jižní nejižní plíseň obchází všude. Záleží pak na konkrétním modelu jak je odolný a na štěstí. Pravdou však je že více sluníčka tam asi mít budeš. Proto ti můžou dozrát modely které by jinde neměli moc šancí ale proti plísním bych řekl že ti to moc nepomůže.



PS: Kdyby citovaní pánové měli potřebu reagovat mohou využít PM.
PPS: 2Časlove: nad tim jižním svahem sem přemýšlel když sem si šel zaběhnout a díky tomu sem si obul špatné boty. Gratuluji

//edit, zapoměl jsem připojit dotěrnou otázku jak je na tom ten samozavlažovací systém...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 27-07-2010 v 18:26 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 25



Mojemalickost: Čus! No samozřejmě, že zeměpisná šířka je rozhodující. Ale s tou vlhkostí je to určitě rozdíl, normálně hlavní místo máme poblíž vody v údolíčku, kde se drží daleko víc mlhy, tudíž i vlhkost vzduchu je větší. Samozřejmě zas takovej rozdíl to nebude, ale myslim, že tak tejden k dobru by to přinést mohlo. Uvidíme na White Russianu, mám ho z klonu jak u vody, tak i na svahu, tak pak napíšu jestli byl vidět rozdíl!
No a systém asi nakonec letos dělat nebudeme (holt jsme lempli)... Na druhou stranu jsem myslel, že kytkám bude stačit polovina vody co jim ted dáváme a stejnek je to málo... Obden dostávaj (už jen 7 kytek, jeden z The Purps je samec) 36 litrů někdy i víc, tak alespon za rok budem vědět kolik vody do nich prát!

Jinak foto kytiček na balkoně, který chci použít na vlastní krosy.
3x Deep Chunk (34. den od semena)
1x Chemdog IBL (týden od semínka)






Chemdog IBL

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 03-08-2010 v 13:22 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 26

Jo rekl bych ze nejakej rozdil videt bude. Minimalne v calix/leaf ratio(sem z icmagu uz trocha zblbej), kazdopadne jsem zvedavej.

No a neni 36 litru hroznej kotel? Kdyz kyti v hydru indoor pijou treba 1.5 litru v kvetu tak nejakejch 5 litru v rustu je silenost. Se ti musi vetsina z toho vyparit nebo protect ne? Napada me kdyby ty kvetinace byli zapusteny do zeme, pac cernej kvetinac na slunicku musi byt jak slimak na grilu. Mozna nejakou netkanou textilii prykrejt proti vyparu. No me by se tam kazdej druhej den taha tu vodu nechtelo...

No a doufam ze az se umoudri pocasi tak uvidime nejakej fotoupdate z toho fleku. Budou to uz 2 tejdny tak i na to jsem na to zvedavej...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 07-08-2010 v 13:49 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 27






Moje Malickost:
No právě že i 40l je fakt málo... Každej květináč má 60l a je jich tam sedum (bez samce)... Na příští rok tam dám asi jen 4 kytky. Když je sucho, tak je zem přikrytá normálně igelitem proti výparu, když dýl prší, tak to odkrejváme. Jinak jsou ty popelnice zapuštěný cca do půlky.
Jinak tyhle fota jsou z 3.8. a nový ještě dlouho nebudou... Nedávno jsem si zkurvil kotník a mám cca 4-5 tejdnů o berlích a na pole se takhle fakt dostat nedá. Takže další report asi až v květu...

Vim, kytky vypadaj bídně, holt musíme se ještě hodně učit, je to jen pokusný pole a nová zkušenost. Jet furt to samý jistý by mě asi moc dlouho nebavilo...

Danny boy











Da purps











White Russian













Vortex













The Purps (samec)

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 20-08-2010 v 12:19 PM

Old Post 20-08-2010 v 12:08 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 28





MK-Ultra















California Orange














The Purps













Celek

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 20-08-2010 v 12:25 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 29





Tak alespon miny up z balkonu atd...


Chemdog IBL
Na 20dní to neni zlý, ale čekal jsem větší rychlost v bubleru, asi špatný pH, leju tam kys. od oka, holt metr jsem zmastil. Stejnak doufám, že to bude samec kvůli pylu. Kdyby jo, tak s nim oprcnu Purpureu ticinensis a příští rok začnu selektit... I když samicí bych taky nepohrdnul, fakt by mě zajmalo proč je to taková legenda...













Deep Chunk
Pracovní název lopuch. Moc zajmavý kytky, zatim nehnojený, objem květináče asi 4l a letí jako zvěř. Za těch 20 dní je to neuvěřitelnej rozdíl, a to mi na balkon svítí jen do jedný... Pěstim je taky v podstatě jen kvůli křížencům a vypadá to zatim skvěle!
























Samci (Querkle, The Purps, Vortex, Kandy Kush)
No bejvali by snesli víc dusíku, ale což jde o geny...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 23-08-2010 v 12:32 PM

Old Post 23-08-2010 v 12:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 30






Tak po víc jak měsíci jsem se dostal na pole (už zase můžu docela obstojně chodit, tak alespon z toho mám radost), čekal jsem, že to bude bída, ale tohle mě docela zaskočilo...
Holt na příští rok se to musí vymyslet nějak lépe...
Byl to jen pokus, svět se nezboří, ale mrzí mě, že jsem na tohle místo dal modely, do kterejch jsem vkládal nevětší naděje!
Ani se mi v tomhle dredu nechce pokračovat, stejně se neni na co dívat, ale na ostatních místech nafotim kytky a po sklizni je hodim do out galerky!

Danny boy













Da Purps













White russian












Vortex













MK-Ultra

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 08-09-2010 v 12:32 PM

Old Post 08-09-2010 v 12:16 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 31




California orange

















The Purps, škoda jí, kdyby byla jinde, tak by to byla nádherná kytka, začala kvést nejdřív a ted ty paličky voní tak zvláštně ovocně kysele a jsou tvrdý jako kámen, už se těšim na ochutnávku!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 08-09-2010 v 12:35 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 32




Tak tenhle rok stojí za piču...
Takovou spoušt sem ještě neviděl! Vše cca 14 dní v květu... 19 rostlin, 2-3 metry a šlo to všechno najednou. Holt letos bude smutná zima

Poslední foto byl 3metrovej keř modelu Cole Train, škoda, na ten sem byl fakt zvědavej!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 20-09-2010 v 15:59 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1568340 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív