Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » přidání fotek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bandul
Nový Člen

Karma uživatele bandul - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 16  

přidání fotek Příspěvek č. 1

prosim prosim o pomoc, hledala jsem ale marně, jak přidat fotky do své galerie.. chtěla bych připojit fotky k příspěvku, ale nejde mi to.. chtěla jsem připojit z harddisku, ale když chci nahrát fotečky, tak se mi nic nenahraje tak to chci zkusit z galerie... moc si s počítačema nerozumim, tak kdyby byl někdo tak laskav a poradil mi co s tim... a proč mi nejdou nahrát ty fotky.... dik moc

kuř než bude hůř

Old Post 24-05-2012 v 10:01 AM
bandul je offline   Profil uživatele bandul   Find more posts by bandul   Foto galerie člena bandul   Click here to Send bandul a Private Message   Add bandul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bandul
Nový Člen

Karma uživatele bandul - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

a když už jsme v tom tak mi pls poraďte, jak to, že nemužu smazat vlastní příspěvek i když není první v tématu?

kuř než bude hůř

Old Post 24-05-2012 v 10:06 AM
bandul je offline   Profil uživatele bandul   Find more posts by bandul   Foto galerie člena bandul   Click here to Send bandul a Private Message   Add bandul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 3

http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93 tady návod na ty fotky

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 24-05-2012 v 11:55 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od bandul
a když už jsme v tom tak mi pls poraďte, jak to, že nemužu smazat vlastní příspěvek i když není první v tématu?


Od toho tady jsou moderatoři, stačí napsat pmko a vyřeší se to

Návod máš nahoře, nezapomen zaškrnout automaticky zmenšení, taky v ruznych sekcích kde nahrat ruznej počet fotek.

Old Post 24-05-2012 v 12:07 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 5

Ahoj. Zkus tohle. Poslal mi to Hlava...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52323

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 24-05-2012 v 12:37 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 6

nebo si stahni tohle...to pouzivam ja je to jednoduchy

http://software.macek.cc/resampler.php

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 24-05-2012 v 12:42 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zmenšit rozměry fotky lze na této stránce - http://zmenseni.kategorie.cz/

Old Post 24-05-2012 v 13:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bandul
Nový Člen

Karma uživatele bandul - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

diky mocky krácky

kuř než bude hůř

Old Post 24-05-2012 v 17:32 PM
bandul je offline   Profil uživatele bandul   Find more posts by bandul   Foto galerie člena bandul   Click here to Send bandul a Private Message   Add bandul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hollyholly
Profesor Grow

Karma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% PěstitelskáKarma uživatele hollyholly - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 9

V levo dva grepy / v pravo ve předu diesel

Vše po zasasení, Critical Jack ještě není v zemi, tprve nedávno jsem ho píchl do květináče..

Old Post 16-06-2012 v 13:35 PM
hollyholly je offline   Profil uživatele hollyholly   Find more posts by hollyholly   Foto galerie člena hollyholly   Click here to Send hollyholly a Private Message   Add hollyholly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rukavica
Nový Člen

Karma uživatele rukavica - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 10

foto kytky. nevite proc jsou listy takove divne ,ze jsou svetlijsi zilky a trochu divny tvar?

Old Post 17-06-2018 v 19:04 PM
rukavica je offline   Profil uživatele rukavica   Find more posts by rukavica   Foto galerie člena rukavica   Click here to Send rukavica a Private Message   Add rukavica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denda
Nový Člen

Karma uživatele Denda - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11

Nejde my vložit soubory krok 3 ať dělám co dělám

Old Post 16-01-2021 v 15:24 PM
Denda je offline   Profil uživatele Denda   Find more posts by Denda   Foto galerie člena Denda   Click here to Send Denda a Private Message   Add Denda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-01-2011 - Pár otázek - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4608240 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív