Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Pár otázek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Choze
Nový Člen

Karma uživatele Choze - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 5  

Pár otázek Příspěvek č. 1

Ahoj.Sem tu nový a potřeboval bych pár rad.Pěstuju podruhé ale už s lepší výbavou a zajímalo by mě jak to aplikujete vy.Pěstuju indor ze země + 400w. odtah mám ufo 570m3 přítah mám pasivní.Mám darkroomII 80x80x160. (na to ufo mám potenciometr jinak by mi je to vysálo)
Zajímá mě jestli mi musí běžet větrák směřující na kýti nonstop,Jaká vlhkost stačí když už budu mít kytky na květ, a jak si připravujete záleku vy.Osobně sem si říkal že si namíchám 5L zálivky at furt nemusim zkoumat ph a pak prostě budu zalejvat až bude půda suchá.Předem díky

Děkuju všem za rady! Doufám že vám taky pomůžu

Old Post 13-01-2011 v 11:29 AM
Choze je offline   Profil uživatele Choze   Find more posts by Choze   Foto galerie člena Choze   Click here to Send Choze a Private Message   Add Choze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 2

Ahoj,ofuk rostlin v době jejich odpočinku v mém případě neběží.
Vlhkost postupně snižuješ kwět cca 40.Co se zalivky týče,připravím si ji v rezervní nádobě,dokonale promíchám a naliji do bubleru kde vložím víko s květniky a je hotovo. čti je tam vše co potřebuješ vědět.

growesweden

Old Post 13-01-2011 v 23:38 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

Ohledně zálivky...Půda musí mít systém mokro sucho.tzv zalít a nechat vyschnout. Já zalil a nrechal protéct přebytečnou vudu do kýbla vedle skříně..prostě si udělat nepromokavou podlahu s odtokem( jako spodek akvárka jen se stěnama cca 5cm vysoko) a napustil do kanystru vodu ať jí mám na další zálivku (cca co 2 dny) odstátou.. hodil hnojky a změřil ph a upravil a zalil... nechal protéct. napustil...atd. prostě tu práci s ph si jednou za 2 dny dáš. a vodu nenechávej na světle.. nejlepší je neprůhledný nebo tmavý kanistr ( vznik baktérií)...
Vlhkost.. růst až 90% na začátku.. pak se snižuje na květ cca 50% a na posledních 14 dnů jen 30%.. vše řeší zvlhčovačka ...
A jinak čti FAG je tam dost informací

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Old Post 16-01-2011 v 10:49 AM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-01-2021 - přidání fotek - 11 odpovědí
09-02-2010 - otázka - 7 odpovědí
09-01-2010 - Dotázek - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0804990 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív