Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Dotázek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Dotázek Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele a pěstitelky!Koupil jsem před časem řezaný,ptal jsem se co je to zač?(prý vše opium kámo).Dnes běží 65 den květu a mají už jen tmu-zítra se chystám kosit.Nejsem si jist jestli všechny kytky jsou opium jak mi bylo řečeno a na típka nemám kontakt,najde se někdo kdo by mi řekl co by ty dvě červeno-fialové mohli být?nebo některý tak změní barvu?ale knedle jsou uplně jiný jak na těch ostatních kytkách.Dík!!!jsem začátečník....

Old Post 09-01-2010 v 14:02 PM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Opium? Tady jsi na serveru o Cannabis...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 09-01-2010 v 14:17 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od carlos
Opium? Tady jsi na serveru o Cannabis...


Spíš myslí opium jako genetiku,pokud ne tak nevím

Old Post 09-01-2010 v 14:34 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 4


jasně že genetiku,nějek mi to nejde s fotkama...

Old Post 09-01-2010 v 14:39 PM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 5

Opium by to klidně mohlo být, jen červené pheno...ale mrkni se na stránky nějaké seed banky a porovnej...
třeba tady:
http://www.alibongo.co.uk/catalog/p...eds-p-1625.html

Old Post 09-01-2010 v 15:15 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2016 - zdárek - 0 odpovědí
01-09-2013 - Dotaz - 0 odpovědí
16-01-2011 - Pár otázek - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8468790 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív