Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklenik -=jak zacit, techniky=-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 97

Skleník
Skleník-1.)měl by být na vlastní zahradě
2.)měl by mít dobrou zeminu+perlit kvůli plísním
3.)měl by mít alespon 3 okna kvůli větrání+dveře,což je jasný
4.)měl by být na slunečném místě-jih
5.)hloubka pro zeminu by měla být cca 1 metr
6.)vlhkost ve skleníku by se měla pohybovat mezi 60-80%
7.)optimální velikost-výška cca 2-2,5 m
délka cca 4-5 m
šířka cca 2-3 m
8.)sklo musí propouštět UV paprsky,na typu nezáleží
9.)musí mít vevnitř teploměr a vlhkoměr

Tak takto by asi měl vypadat skleník,hlavně musíte vědět jestli do skleníku budete sázet indiku nebo sativu.Já mám tenhle rok kytky taky ve skleníku,ale protože je vysokej pouhých 160cm,tak musim svoje indiky zaštipovat,a ještě k tomu jsem je do skleníku dal moc brzy,v půlce dubna,takže počítám s ti že se jen tak tak vejdou do sklizně.Hlavně je musim obden nebo jednou za 3 dny zavlažit,protože strašně tam zemina vysychá,ve skleníku mám vlhkost kolem 75% a teplota ve stínu je mezi 50ti stupních,ale kytky to snášej dost dobře,jsou to totiž modely z Hawaje.
Takže zdar skleníkářům...

Old Post 30-07-2006 v 14:50 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 98

Tak môj názor k niektorým tvojim bodom:
5.) stačí aj 50 cm,
7.) optimálna výška cca 2,5 - 3 m.
S ostatným plne súhlasím. A dovolím si tvrdiť, že zas až taký rozdiel v tom, či tam dáš sativu alebo indiku nevidím, pretože mám Passion 1, ktorý musím zohýbať ako sa dá, pretože je vysoký (skôr teda dlhý) cca 2,5 m a to bol sadený začiatkom júna.

Marihuana je dar.

Old Post 30-07-2006 v 19:16 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 99

u tý 5.)s tou hloubkou je mi jasný že stačí 50 cm,ale viděl jsem masivní kořen o dýlce přes 80 cm,takže s tim 1m je to jen doporučení kdyby kytky náhodou přerostly

Old Post 31-07-2006 v 08:12 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 100

citace:
u tý 5.)s tou hloubkou je mi jasný že stačí 50 cm,ale viděl jsem masivní kořen o dýlce přes 80 cm,takže s tim 1m je to jen doporučení kdyby kytky náhodou přerostly


To je jasné, čím viac priestoru, tým lepšie. A tie potvory rastlinky naozaj majú v obľube prerastať.

Marihuana je dar.

Old Post 31-07-2006 v 18:56 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 101

Přesně tak občes i vysklej okno jak rostou,to jsem viděl u kámoše,a to měl 5mm tlustý sklo a skleník byl vysokej víc jak 2 metry,hold i rostlinky maj sílu

Old Post 31-07-2006 v 20:26 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 102

s tou teplotou v tom skleniku u kamarata som to videl vyriesene tlmicmi z auta ktore boli navarene na okienko a pri zahriati olejovej naplne v tlmico bola ticka s tlmica vysunuta a tym otvorene okienko a bol prisun cerstveho vzduchu po ochladeni naplne zas tycka klesla a okinko sa uzavrelo

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 02-08-2006 v 19:06 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 103

tag to je goood napad tema stlumicema.. ale to yb se dalo osefovat i jinak kdyby se tam dla jina takutiana ne? ktera se vic roztahne po zahradi.... benzin nebo tag.. aby se to tevrelo vic a rychlejs se to zase shladilo?

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 03-08-2006 v 01:32 AM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 104

ale aby zas ta tekutina nebol vybusna
ten olej je vyskusany a plni svoj ucel na jednotku
das do sklenika na kazde okno jeden tlmic a ked ho natres na cierno tak on sa tak rychlo neochladi kym neprestane nan svietit slnko

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 03-08-2006 v 08:49 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 105

to by asi nasralo kdby mi bouchnul sklenik.. no ja to skusim a dam vedet .. a kdybych prisel na neco lepcejsiho tag se taky ozvu zatim mier... btw.. kde sebral tolik tlimicu to mam fotrikovy rozebrat auto?M?.. oni nejsou zrovna nejlevnejsi??

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 08-08-2006 v 16:08 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Obecné prerostle kvetos aneb zlamanost:) Příspěvek č. 106




tak toto jsou fotky stary 10 dni..jinak ted uz to vypada zase jinac,ale novejsi fota dodam zase az za nejakej casek,s fotakem jsou porad problemy..

Old Post 15-08-2006 v 15:00 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Obecné Upgrade foto.. Příspěvek č. 107

Tady je nejaka ta starsi fotka..

Old Post 14-09-2006 v 15:35 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Obecné fotky 9.zari Příspěvek č. 108







tady to je..

Old Post 14-09-2006 v 15:38 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Obecné foto Příspěvek č. 109




za tu posledni fotku se omlouvam,to je fotka kamose,to melo bejt tohle..

Old Post 14-09-2006 v 15:49 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 110

mám taky skleník. plíseň se mi zatím úspešně vyhýbá. v parném létě doporučuju maximálně otevírat okna pokud možno i dveře (kvuli proudění vzduchu). jinak pokud máš skleník do tvaru "a" tak sadit kytky k prostředku. semínka sem nechal klíčit první týden v květnu. skleník mi to hrozně nakopnul. za měsíc sem měl 70cm vysokou kytku a to jsem ani nehnojil růstovým hnojivem. doporučuju hodně zaštipovat ale přesto opatrně. mám tam totiž ještě pár kytek který sem hodně ostříhal a vypadá to že je na nich malej výnos. tu velkou kytku sem pak svázal provazem trochu k zemi. dělám to hodně systematicky a promyšleně (světlo, další růst, další možnost ohýbání..). ale stejně se tam nevešla, protože ten skleník tomu fakt dává, tak sem nakonec ohnul 30cm vršky směrem dolů. můj skleník má asi 2m na výšku a ty kytky mají tam 2,6 metru ale sou tam pěkně vlezený a nic se nedotýká stěn. teď je polovina září a mám už přes 3cm velký paličky...

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 14-09-2006 v 16:43 PM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 111

symbio:
tak ukaz,at se mrknem..

Old Post 14-09-2006 v 18:30 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magor
Nový Člen

Karma uživatele Magor - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 112

Čaute, jenom jedna zkušenost se skleníkem (je mi jasné že to nemůže udělat každý, ale třeba to někomu pomůže).

Mám skleník 3x6m a rok jsem v něm nic nepěstoval, tak jsem tam naskládal tak půl kubíku březových polínek (moc místa to nezabralo, jenom kolem severní stěny).
Už přes zimu to vyschlo jak prase, tak suché dřebvo jsem neviděl. No a pak jsem tam něco nasadil (žádná extra džungle, jenom 3 kytičky, výnos cca 800g) a to dřevo jsem tam nechal. Zafungovalo jako perfektní absorbér vlhkosti, bylo tam pořád sucho. S plísní nebyl nejmenší problém, i když jsem sklízel až v listopadu. Bez postřiků, větrání jenom automaticky otvíraným hydraulickým okýnkem (otvírá tak při 30°C).

Old Post 06-05-2007 v 10:31 AM
Magor je offline   Profil uživatele Magor   Find more posts by Magor   Foto galerie člena Magor   Click here to Send Magor a Private Message   Add Magor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1256100 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív