Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 10l nebo 7l
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

Dotaz Příspěvek č. 1

Mám problém,jaký kvetináč je dostatečný 10 litrový či 7litrový,rád bych pěstoval pěkný vysoký a tlustý kytky,s jednou obrovskou palicí (už se těšim na ten pohled )tak nevím jaký květináč použít.Někde sem se dočetl že 10litrů je akorát a někde 7 litrů akorát,jdemi o to aby kořínky měli dostatek místa.Něco mi říká abych použil 10 litrový,tak bych se rád zeptal jestli někdo nemá zkušenosti jak 10l tak s 7l a jestli dosáhl stejných výsledků.Předem dík.

Old Post 12-01-2003 v 19:01 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 2

Nejsem si jisty, jestli jedna tlusta palice predstavuje optimalni vyuziti prosviceneho prostoru, i kdyz pohled skyta jiste temer falicky .
Nicmene myslim, ze i pro vetsi indoor kytku 7l staci, bohuzel nemuzu mluvit z vlastni zkusenosti, protoze pouzivam vic malych (klasicke hranate, 12.5cm strana) kvetinacku a drzim to pomerne nizke a huste.

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 12-01-2003 v 20:36 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

czilum Příspěvek č. 3

Jasně že sea of green je pekelně dobré využití prostoru a času. Ale je náročnější na děti, vono 30-40 řízků najednou není zase až taková pohoda sehnat/udělat.
Na tuto techniku se používají květináče necelejch 15cm v průměru a 20-30 cm na výšku dle velikosti growroomu a síly lampy. Ale zkoušeli jsme to v 2,5L lahvích od limči jenž jsme obalili alobalem (aby nešlo světlo ke kořenům!!!!!) a výsledky více než uspokojivé.
Pokud neplánuješ obrovský keře tak 7 l stačí bohatě zdobeně. Takovej teabooster má kytky v něčem tak malým,že se mi to ani nechtělo věřit a válí těžkou pohodu. N4
P.S.: o tom zvlhčovači jsem teda udělal novej thread hledej.

Stay high if u can

Old Post 16-01-2003 v 12:14 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2Czilum Příspěvek č. 4

Hele bohotě stačí 4-5l květináč (hlavní je hnojit). Např. Skunk 1 mi ve 4l květináči vyrostl přes 1,2m a top palda měla asi 25cm.

Haman - Flying smokers

Old Post 16-01-2003 v 15:46 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 5

No, netvrdil bych to tak s jistotou jak velkej staci. Na Overgrow je clanek http://www.overgrow.com/edge/showth...ighlight=xtreme
A tady borci z Hollandu pestujou pod 1 600W 1 kytku v 20 litrovem kvetinaci a maji z ni suchych 400g. Pisou tam nekde "cim vic prostoru das kytce, tim vetsi bude"

Takze, pokud si to muzes dovolit, pokud mas dost mista, urcite bych doporucil 10l.

Sam jsem malejma kvetinacema posral svou 1. sklizen.

We be doing whatever we want

Old Post 18-01-2003 v 10:25 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 6

No pokud jim můžeš dopřát víc místa na kořeny, tak proč ne-větší květináč neni na škodu, jnak na tu kytku s 1 velkou palicí bych se vyprd:
1. Potřebuješ hodně silné osvětlení
2. Světlo dopřeješ jem té jedné vyvolené, čímž spousta světkla přijde v niveč
3. Silné osvětlení=spousta peněz za eletriku a chlazení, přitom efektivita nebude nic moc

Radši drž menší keříky-kontrolní otázka proč většina členů grower fóra pěstuje menší keříky, které mají paličky "v jedné rovině", nevíte co šmejdi , protože má kadenci tatatatata a eště o něco rychlejš, teda světlo se dá blízko ke kytkám=>větší intenzita světla=větší výnos při stejném osvětlení, ale je fakt, že jedna obrovská šťavnatá kuřáky přitahující palice (sakra pomalu slintam-piju Kozlíka ) je efekt.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 22-01-2003 v 00:19 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

to qeták Příspěvek č. 7

Jakej efekt? Jasně píšou 400 géček suchýho. Takže nejen vizuelní efekt, ale fakt. Myslím, že 400g suchýho je dobrý jak z jedný kytky ,tak z deseti. Jo a ten efekt květáku.... 1 kytka 400g a 10 kytek 400g. Co je jednodužší na práci a údržbu? A co je teda efektivnější?

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 22-01-2003 v 13:25 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

psilos Příspěvek č. 8

no jaxe to veme, dovolim si upřesnit. Jak dlouho roste 1kytka 400g a jak dlouho 10kytek 400g. Rozdíl je v tom, že první varianta roste podstatně dýl než druhá. Tedy zvyšování výnosů můžeš dosáhnout jen časově. Pro vysvětlení. Za danný čas můžeš udělat 1 nebo taky 1,5 sklizně (údaje jsou orientační). Z toho vyplývá, že někdo za rok udělá 4 a někdo jen 3 sklizně. Tedy jeden sklidí třeba 3*400=1200g/rok a druhý 1600g/rok. Je jasnej rozdíl?????????? N4
P.S. Samo, že pomineme fakt, že 250W neprosvítí 1m zelené hmoty jako 1000W. Berem v úvahu, že máš dostatečně silný zdroj světla. Tedy můžeš použít obě metody (BoG, SoG popř ScroG)

[Edited by nobody4 on 22-01-2003 at 03:50 PM]

Stay high if u can

Old Post 22-01-2003 v 14:47 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Efekt Příspěvek č. 9

Já nemyslel "výnosový" efekt, ale efekt jedné obrovské palice-dejme tomu, že z těch 400g připadne na tu jednu palici 100g a když budeš mít 10 kytek dohromady vážících 400g, tak tam nebudeš mít tu jednu nej 100gramovou-tak to bylo myšleno

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 22-01-2003 v 23:17 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

to kvetak&nobody Příspěvek č. 10

Tak to jo. Je i fakt, že udělat velkou kytku je na delší dobu.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 23-01-2003 v 08:04 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 11

Fakt by mě zajímalo proč mi někdo neustále dává negativní karmu za příspěvek v tomhle treadu kam už jinak nikdo nic nepíše.
Navíc mám pravdu - z vlastní zkušeností vím že pokud se nechystáte pěstovat obří kytky pod hodně silnou lampou jsou květináče nad 5l jen plýtváním místa v boxu. Taky jsem zkoušel větší květináče cca. 8l a na kytkách ani na výnosu se to nijak neprojevilo (jedu 400W).

Haman - Flying smokers

Old Post 01-03-2003 v 18:00 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Příspěvek č. 12

Haman> ja si taky myslim, ze prehnane velky kvetinace na relativne maly kytky jsou zbytecny. Ale nic s nima nezkazis.
2@ll> Musite si uvedomit, ze velky kvetinac moc kytce{bavime se o kerikach na jaky jsme zvykli ve skrinich, ne o tech 400geckovejch obrech} neprida, zabira to hodne mista a medium do nej vyjde draho.
Zato se vsak nemusi tak casto zalevat.
Tedy cim mensi kvetinac tim rychlejc medium proschne-castejsi zalivka.
Von kvetinacek staci malej, ale potom to chce drip. To jsem ale odbocil.
keep yor plants like your child. N4

Stay high if u can

Old Post 06-03-2003 v 16:44 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 13

Presne tak! Mel by stacit i 15*15*20, ikdyz par centaku na vic je tady lepsich, ale zase 10l kybl mi pride zbytecne moc.

Old Post 10-03-2003 v 17:35 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 14

Jestli chces mit velky kytky tak 10l

Old Post 13-03-2003 v 19:03 PM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2015 - Led nebo Cfl - 4 odpovědí
09-12-2006 - 600 nebo 750w ? - 5 odpovědí
17-03-2005 - 50 nebo 70W - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0557980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív