Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Led nebo Cfl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Led nebo Cfl Příspěvek č. 1

Zdravím mám na vás dotaz.chci si dělat skříňku na předpestovani a nevim zda bude vhodnější cfl na rust 125w nebo mazar led panel 90w zkušenost jak se táhnou nebo odtáhnou prckové pod cfl nemam ale pod led panelem se netáhnou skoro vůbec rostou zdravé a silné a husté rostlinky .proto bych se rad dozvěděl zda to někdo testoval a nebo má zkušenost z cfl.a když už jsem v psaní tak v režimu 12/12 asi není moc dobré zastřihavat radši asi bude lepší ohýbat že? Diky za rady doposud sem jel pouze automaty a do tech je lepší radši nůžkama nehrabat B-)

Old Post 15-11-2015 v 10:36 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

Pokusim se ti odpovedet.
CFL 125w -se nehodi ns moc velkej prostor.Proc?CFL musis mit co nejniz.Tim se omezuje prostor.Ja bych 125w nedal do prostoru vetsiho nez 40x40.Ty LEDky by mozna byly lepsi.Zdaji se mi pod tim zdravejsi a silnejsi.Ale chtelo by to se rozepsat.Jak velkej prostor chces.Do jake velikosti si to chces predpestovat atd.K tomu zastrihovani.Urcite se to v 12/12 nedoporucuje.Vzdycky je lepsi to,roztahnout,zlomit atd.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 15-11-2015 v 11:06 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 3

je to jen takova mala skrinka 90x35x75 proste komun.. nabytek chci tam ty potvurky dotahnout tak do 15-20 cm tak aby sli dat do boxu kde se sviti 12/12 ale ted tam davam to cfl a i prez to ze odtah zajistujou dve turbinky ze stropu skrinky tak se mi drzi teplota na 32-34 stupnich ale ono i ledky budou docela topit v tomhle prosturku . ve stredu prijde zvlhcovac tak ted snad nejak trochu pomuze udrzet teploty ....jeste skusim rouru primo k zarovce ale jestli jsi psal zeCFL musi byt blizko tak i to bude naprd zatim ji mam navrchu takze prizvedavat pujdou jen kvetnicky. Ale jak jsi psal nahore pod Led jsou rostliny mnohem lepe rostle bych rekl co jsem koukal ted ke kamosovi pod cflka :/ korenove svazky jsou mnohem vetsi.

Old Post 15-11-2015 v 12:42 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Pokud má tvá skříňka šířku 75 a hloubku 35, tak na to je 125 W CFL málo. Já jedu v o trochu větší skříňce (40x80) a mám tam tenhle panel:

http://www.ebay.co.uk/itm/321684002218 (nebo užší alternativa: http://www.ebay.co.uk/itm/252137913872) - po zaplacení kartou je to do týdne doma

Distribuce světla po boxu je optimální (narozdíl od CFL) a skoro to netopí (narozdíl od CFL). Životnost bude taky vyšší, poslední dobou mi po několika málo měsících svícení už podruhé odešla 200 W CFL . Už je kupovat nebudu.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-11-2015 v 13:04 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 5

No koukam seminka uz mi klíči po d2vou dnech tak du namontovat led prdim na cfl ...moc diky za radu a koukám říkáš ze jedeš taky pod led tak jeslí chceš můžeš napsat soukr . Zprávu a mužem pokecat rady se mi hodí a lovit po fórech na telefonu je na sebevraždu a je všemu mi tu blbne přihlašování ..

Old Post 15-11-2015 v 13:39 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-06-2018 - LED světla nebo CFL lampy - 44 odpovědí
22-04-2010 - Led panel - 2 odpovědí
13-03-2003 - 10l nebo 7l - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8887740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív