Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » čaute ľudia.. ide sa sadiť :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

25.deň 18/6 :) Příspěvek č. 33





rastieme ďalej bez problémov dokonca aj teplota sa už drží okolo 25°C ..vlhkosť 50-60%
zalievam odstátou vodou s pridaným BioBizz Grow 1ml/l bez úpravy pH

už by som chcel začať trénovať ale Jack Herer je podla mňa stále nízky aby som mohol spraviť LST alebo super cropping a topping asi nechcem robiť nechcem prísť o hlavný vrchol ...
neskôr v boxe zostane len Jack lebo Bob pôjde out ..ak to vôbec bude dievča

myslíte že sa tento priestor vôbec dá vyplniť pomocou LST/SC keď tam bude len 1 rastlinka ?
no tak záhradníci chcelo by to nejaké rady

obr.1 - Bob (noname seminko)

obr.2 - Jack Herer (fem. Fair Seeds)

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 20-04-2012 v 10:06 AM

Old Post 20-04-2012 v 09:06 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 34

Čau!

Ide ti to fajnovo a je vidieť, že ťa to baví, takže o kytičky bude dobre postarané

Ešte ich nechaj vyrásť a pak si zvol techniku, ešte sú dosť krpaté. Až si urobia večšie rozostupy medzi poschodiami, začni niečo riešiť. Resp. môžeš ohnúť už aj teraz /ale len ohnúť, nie super crop/ ale opatrne...

40x40 vyplníš tak akurát s jednou slečnou + nejaká rezerva ti zostane. Ale kytička by mala svoj luxusný priestor len pre seba. Rátam, že by si zvládol aj tie dve vedla seba, ale to už je otázne...Vyskúšaj, aj keby bol Bob chlap, tak nemáš problém JH pak porozťahovať po boxe a urobiť svetlu a vetvám priestor

Old Post 20-04-2012 v 13:59 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

28. deň :) Příspěvek č. 35






baví ma to a ešte ako !
tento týždeň ich už začnem trénovať, celkom rastú, každé ráno ma prekvapia
boba chcem dať určite von nech je z neho poriadny strom s mega šiškami

inak všetko po starom, rastlinky rastú a pekne sa začínajú vetviť, sú krásne len možno som objavil 2 problémy..

JH sa skoro všetky listy krútia po bokoch do hora inak nemá chybu

a Bob má na listoch biele fľaky ktoré sa nedajú zotrieť, najprv som si myslel že je to usadený vodný kameň z toho že listy rosím ale nejde to dole
..dúfam že to neni nejaká pleseň čo myslíte čo sa deje ?
btw. aj v kvetináčoch na povrchu zeme sa tvorí žltý povlak

obr. 1,2,3 - Bob
obr. 4,5 - Jack Herer

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 26-04-2012 v 10:12 AM

Old Post 23-04-2012 v 10:19 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 36

Ahoj Onelove! Napíšem ti to takto - rastlinky máš v 100 % kondícii, pokračuj v zabehnutom režime. BioBizz Grow je len do zálievky, FishMix je do zálievky aj na postrek a pri aplikácii smrdí iba pri postreku. Do zálievky ho môžeš dať bez obáv o smrádek, ktorý je mimochodom fajnový. FishMix má výhodu v tom, že jeho zloženie je uspôsobené na rýchlejšie vstrebávanie ako u BioBizz Grow, ktorý rastlina vstrebáva dlhšie. EDIT: myslím tým vstrebávanie dusíka, keby dačo...

Tie fľaky na Bobovi si nevšímaj, ja to prisudzujem genetike, vyskytlo sa mi to na Durban Poison (mimochodom mám naňho skvelé spomienky, to je tiež skvost - od Dutch Passion).

Ako často a v akých dávkach ich hnojíš?

Keď tak pozerám na toho Jacka Herera, až je škoda, že ich nemáš dvoch a nechať ich bez zastrihnutia. Zastrihnutie nie je zlé, ale už sa mi stalo aj to, že niektorá genetika naň horšie reaguje a trvá jej viac dní, kým zregeneruje zástrih a postranné vetvičky začnú rásť. Každopádne Jack Herer reagoval na zastrihnutie dobre, ale očividne máš výrazne iný fenotyp.
Takže by som sa zrejme pohrával s myšlienkou supercroopingu, tzn. nechať ho v danom kvetináčiku, kvetináčik pomaly presúvať do rohu skrinky, Jacka Herera nechať narásť na šírku boxu a medzitým ho pomaly ťahať k zemi. Keď dosiahne veľkosť šírky boxu a bude dostatočne zohnutý, prepnúť ho na kvet.

Druhá možnosť je zaštipnúť ho toľkokrát, koľko chceš "hlavných" vrcholov. Vtedy je najlepšie začať čo najskôr.

Tretia možnosť je zaštipnúť ho raz zhruba pri prepnutí na kvet. Túto možnosť ešte nemám vyskúšanú, ale zatiaľ sa mi príliš nepozdáva.

Štvrtá možnosť je nechať ho bez zaštipnutia, keď už má tak krátke internody.

Osobne sa najviac prikláňam ku štvrtej možnosti, potom k prvej možnosti - supercroopingu.

P.s.: Kristalon nevyhoď, pohnoj s ním nejaké okrasné rastliny.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 25-04-2012 v 22:43 PM

Old Post 25-04-2012 v 21:00 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

31.deň 18/6 :) Příspěvek č. 37






tě péro Ono som rád že to hovoríš, bál som sa plesne

hnojím 0,8-1ml/l BioBizz grow, odstáta voda s izbovou teplotou, do každej zálievky, to je každý druhý-tretí deň podľa potreby (zatiaľ im stačí po 250ml každej rastlinke) + po 3 cykloch s hnojivom zalievam 1x len čistú vodu + postrek čistou vodou každý deň pár krát...

s myšlienkou supercroppingu sa pohrávam už dlhšie, veľmi sa mi to pozdáva aj keď rád by som videl ako by to Jack vyvrcholil keby ho nechám len takto kludne rásť ale príde mi to ako mrhanie priestorom ktorého aj tak nemám na rozdávanie a myslím že supercropping bude mať väčší výnos ale zase na druhej strane to potrvá kým ho rozťahám po celom boxe a ja som nedočkavý dávať furt 10€ za kadejaké 0,8g šišky ma už dávno prestalo baviť, strašný neľudský biznis!!
ale k veci .. ja si teda zvolím tú prvú možnosť SC

a keďže je toto Galéria Mikropestovania tak mám zase fúru fotiek nezmestia sa mi do jedného príspevku

na fotkách Bob

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 26-04-2012 v 14:22 PM

Old Post 26-04-2012 v 10:46 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

31.deň 18/6 :) Příspěvek č. 38






teplota, vlhkosť ..všetko po starom

za 6 dní Bob narástol do výšky o 100% .. Jackovi to až tak dobre nejde

ešte veľa vody pretečie kým ho zoznámim s papierikmi

btw.
onedlho by sa mal k rastlinkám dočasne pripojiť nový kamarát kytička(príloha magazínu Legalizace č.11 )

na fotkách Jack Herer

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 26-04-2012 v 11:24 AM

Old Post 26-04-2012 v 10:46 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

38. deň 18/6 :) Příspěvek č. 39





tak nejaké novinky.. Bob už bol veľký a v pondelok išiel do prírody tam kam patrí
včera prišlo aj semienko Auto.Fem. Red Dwarf od Budha Seeds ktoré zdarma ako prílohu posielal magazín Legalizace v 11. čísle tak som ho hneď pichol do zeme

takže spolu dostali 40litrov zeme a už sa opaľujú vonku pod niečim lepším ako moja 125w úsporka ...časom pridám nejaké fotky

a teraz hlavý bod programu.. Jack Herer ... darí sa mu dobre všetko ide super len mám problémy s teplotou, cez deň aj 35°C, a to ešte nezačalo poriadne leto a ešte tam nemám pachový filter ... to ešte budú problémy :/

inak rastie celkom pomaly ale to bude asi tou teplotou..
FAQ: Denní teplota vzduchu: 20 - 30°C (ideální 22-25, přes 30°C už má negativní efekt pro růst)

a to krútenie listov je tiež asi spôsobené teplotou, ..zalievam a hnojím stále rovnako

..najradšej by som ho už prepol na kvet, lebo takto ho budem trápiť s tou teplotou ešte celú večnosť, čím ďalej bude teplejšie a tým pomalšie bude rásť .. a ja ho chcem rozťahať pomocou SC a LST po celom boxe.. takže to asi bude trvať ešte veľmi dlho... keby som vyriešil lepšie odsávanie tak by to bolo ok lenže nemám €€€ a musel by som prerábať celý box a poriadny odťah by bol hlučný a to si nemôžem dovoliť :/

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 03-05-2012 v 09:20 AM

Old Post 03-05-2012 v 09:09 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 40

fakt krásná kytička, ale s tou teplotou budeš mít problém i při květu měl bys to nějak vyřešit, třeba silnějším odtahem .... nebo dej skříň do chladnější místnosti

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-05-2012 v 12:17 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Super Cropping Příspěvek č. 41




tak dnes 39. deň od vyklíčenia som začal holku trénovať opatrne som zlomil hlavnú stonku, pohýbal nejaké vetvičky a listy...veď ona sa už sama pootáča ako sa jej bude páčiť a ja ju budem trochu usmerňovať
.. a tak proste tréning ako sa patrí

dúfam že sa rýchlo spamätá typujem to tak aspoň na ďalší mesiac kým bude box vyplnený podla mojich predstáv.. ale trpezlivosť šišky prináša

btw zlomiť tú stonku mi dalo zabrať silná rastlinka

.
.
.

ahoj sWei no nemôžem to dať do chladnejšej miestnosti lebo tá skriňa má asi tak 3x3 metre a keby sa aj dalo, tak bývam v byte a všade je tu rovnako teplo

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 17-05-2012 v 17:47 PM

Old Post 04-05-2012 v 13:32 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Red Dwarf Příspěvek č. 42


potreboval by som radu...
pred 2 dňami som OUT zasadil do zeme to semienko od Budha Seeds a zakryl zrezanou flašou ..lenže dnes celý deň prší a je zamračené.. a vyzerá to tak že najbližších 5 dní sa to velmi nezmení.. je to AUTOFLOWER a čítal som že sa nemajú presádzať preto som ho dal rovno von a nie pod lampu ...
myslíte že ho mám nechať tam a vyklíči? bojím sa že tam zhnije aj keď priamo na neho neprší lebo je pod tou flašou ale neni na nej vrchnák(na fotke je) ..spravil som diery do toho vreca aby prebytočná voda vytekala ze bedničky preč ale aj tak :/ .. mám ho ísť vyhrabať a dať radšej do boxu pod lampu aspoň kým nevylezie zo zeme ?..kým budú ešte korienky malé tak ho rýchlo potom vrátim von aby nemala šok s presadenia ...

btw tá velká rastlinka je Bob ..fotka je z pred 2 dní keď som bol zasadiť toho RD

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Naposledy upravil Onelove 04-05-2012 v 17:09 PM

Old Post 04-05-2012 v 16:57 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 43

nech ho tam ono se chytne v jakýmkoliv počasí

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-05-2012 v 17:03 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 44

no len aby nezhnilo keď tolko prší ...tak som sa naho tešil a mám len toto jedno a teraz je v rukách nevypočítatelnej Matky Prírody

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 04-05-2012 v 17:23 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 45

to stejně neovlivníš a jedno semínko u AF je sázka do loterie mě z 5ti vyklíčilo jen jedno a to mám ted vě skříni

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 04-05-2012 v 18:26 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 46






tááááákže nejaké novinky zo záhrady jedinej lásky

Jack Herer sa pomaly spamätáva zo SuperCroppingu...
vrcholec sa nechce poddať tréningu a stále sa vykrúca za svetlom ale ja ho naučím
.. sekundárne vetvenie pomaly rastie a ťahá sa hore ale fakt pomaly rozťahujem do šírky ako to len ide
.. fotky nemám lebo zatiaľ nejaká veľká zmena od minula nenastala
inak vynechal som asi 2 zálievky hnojivom a dávam len čistú vodu aby sa rastlinke náhodou dačo po tom SC nestalo

a teraz nejaké info z pod veľkej gule

takže Red Dwarf prežil búrky a zlé počasie posledného týždňa a pekne bez problémovo vyklíčil podla Budha Seeds by mala byť sklizeň za 2 mesiace od teraz tak som zvedavý a nedočkavý ako sa mu bude dariť

a starý známy Bob rastie odušu darí sa mu pekne ..stonka poriadne zhrubla a je taká šťavnatá na zahryznutie .. má už okolo 60cm na výšku a zaštipol som ho, uvidíme čo to dá... spravil som aj Super Cropping nech ide trochu do strany aby neskôr nezacláňal RedDwarfovi ...pohlavie ešte neukázal tak stále verím že to bude krásna dievčina

a to je na dnes asi všetko čo vám poviem

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 09-05-2012 v 17:50 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 47

no vidíš že to přežila počasí není problém a Bob je pěknej ještě dodej nějaký fotky JH

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-05-2012 v 18:43 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

45. deň 18/6 :) Příspěvek č. 48



tak tu máš Jacka viac nestíham musím bežať na brigádu

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 10-05-2012 v 06:34 AM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3026150 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív