Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník - základy pěstování, rady, tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
SSSuper SSSkunk
Nový Člen

Karma uživatele SSSuper SSSkunk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 17 

Pohodička Příspěvek č. 1

Nazdárek....
Tak jaképak máte zkušenosti s pěstováním INOUTDOOR???co děláte proti plísni????? jakpak vychytáváte výšku????mám na zahradě foliovníček a je to príííma a co vy?????

Old Post 20-04-2001 v 22:28 PM
SSSuper SSSkunk je offline   Profil uživatele SSSuper SSSkunk   Find more posts by SSSuper SSSkunk   Foto galerie člena SSSuper SSSkunk   Click here to Send SSSuper SSSkunk a Private Message   Add SSSuper SSSkunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 2

Ja sice nevim, ale docela bych rad vedel jestli je lepsi sklenik nebo foliovnik. Co myslite?

Old Post 21-04-2001 v 00:33 AM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SSSuper SSSkunk
Nový Člen

Karma uživatele SSSuper SSSkunk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 17 

Dotaz Příspěvek č. 3

No tak to nevim,ale asi je lepší skleník....já mám foliák jenom kvůli tomu že nejsou love..jakmile budou,tak postavim určitě skleník:-)

Old Post 21-04-2001 v 09:54 AM
SSSuper SSSkunk je offline   Profil uživatele SSSuper SSSkunk   Find more posts by SSSuper SSSkunk   Foto galerie člena SSSuper SSSkunk   Click here to Send SSSuper SSSkunk a Private Message   Add SSSuper SSSkunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Foliovnik Příspěvek č. 4

Ja bych rek ,ze foliovnik a to hlavne proto ,ze je to bezpecnejsi - nejni tolik videt ,co v nom roste.

Old Post 21-04-2001 v 17:50 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Cobba, to mi vysvětli... já bych řek, že ohledně bezpečnosti to vyjde na stejno. Oboje je průhledný...

U fóliovníků vidím největší potíž s horkem. Za parnýho dne se tam udělá neskutečný vedro, takže foliovník je třeba pravidelně checkovat a případně odkrývat celý stěny. Pak je taky obvyklý, že kytky se úplně vymknou kontrole a tvá naprojektovaná výška nestačí ...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-04-2001 v 20:22 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SSSuper SSSkunk
Nový Člen

Karma uživatele SSSuper SSSkunk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 17 

Pohodička Příspěvek č. 6

s to bezpečností...na foliovníku mám neprůhlednou folii= nejni tam vidět pomalu ani člověk když je uvnitř...a myslím že by to šlo vychytat aji se skleníkem.....s vedrem..mám tam udělaný otevírací okna na střeše sou skoroi celý léto otevřený..takže je to v pohodě(ale než sem je udělal tak mi zhnila půlka ůrody,ale chybama se člověk učí.....s tou výškou si nevím moc rady zatím štípu vo sto 6 a pak to ohejbám,ale chcu letos zkusit hodit nějaký kytky do květináčů...třeba ty vyjde.........

Old Post 22-04-2001 v 12:26 PM
SSSuper SSSkunk je offline   Profil uživatele SSSuper SSSkunk   Find more posts by SSSuper SSSkunk   Foto galerie člena SSSuper SSSkunk   Click here to Send SSSuper SSSkunk a Private Message   Add SSSuper SSSkunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Nápad Příspěvek č. 7

Takze kdyz neco hodim pod folii tak se nemam bat a hodne strihat? Kamos ma kyticku cca 7cm vysokou a uz tam jsou ctyri patra (Belladonna). Ptal se jestli to ma zastrihnout i kdyz je tak malicka. Co myslite? Sorry ze tady s tim votravuju, vim ze zastipovani je popsany jinde.

Old Post 29-04-2001 v 07:10 AM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

řekl bych že zašipovat nad třetím-pátým patrem poprvé....pak asi tak po 3 tejdnech sestříhnout všechny vrcholy,a pak zase po 3 tejdnech...je možno i po dvou....tak bych řekl že je to nej..ale asi je to možný i dřív,ale mně docela dlouho na kytkách trvá než se zase spamatujou a začnou zase růst .....to je asi tak 6 dní.......nevím já pěstuju outdoor...ale jak říkám zaštipování zde,tak je to pro skleník...tak asi optmimální....no mnoho uspěchů...

Old Post 14-05-2001 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Lecter
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Lecter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

V skleníku sa mi darilo so značkou FLO, ale aj EUFORIA bola dobrá a v Bratislave sa o nej hovorilo ešte viac než rok a bol to príjemný pocit dozvedieť sa o nejakej supertráve od niekoho cudzieho a len ty vieš že to bola tvoja produkcia. ALE! Môj fóliovník mal výšku asi 4 metre a keby mal 5m ešte stále by bol malý! Potom to musíš lámať a priväzovať a je s tým koooopec problémov. Skleník nedoporučujem, radšej použi Agrofóliu s UV stabilizátorom. Zabezpeč kvalitné vetranie kvôli plesniveniu vo veľkom teple a vlhku. A hlavne sa neboj strihať, to rastie doslova pred očami, aj keď zo začiatku môžeš zapochybovať o tom raste. A medzi rastlinami nechaj medzery kľudne aj dva metre. Myslím, že to ku koncu rastu oceníš. Ja som nechal len meter a bez mačety som sa tam ani nepohol. Dva metre od teba si ma mohoj počuť, ale vidieť určite nie. Prales. Zameraj sa na nízke odrody, v záhrade mi to bežne dosahuje 4,5m a to strihám! A nikdy nepestuj niečo neznáme a bez mena, to je strata času. Ja sa zameriavam na ohlasy z Cannabis Cupov. Hnojím sračkami z holubníka, žiadna chémia.

Old Post 20-04-2004 v 22:11 PM
Dr. Lecter je offline   Profil uživatele Dr. Lecter   Find more posts by Dr. Lecter   Foto galerie člena Dr. Lecter   Click here to Send Dr. Lecter a Private Message   Add Dr. Lecter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aštar Šaran
Nový Člen

Karma uživatele Aštar Šaran - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

já jsem ve skleníku dopěstoval včera mati dělala čístku a vyškubala mi všechny kiti co jsem měl připravený na outdoor. Takže můžu pěstit zas a zas od začátku.

Old Post 23-04-2004 v 08:02 AM
Aštar Šaran je offline   Profil uživatele Aštar Šaran   Find more posts by Aštar Šaran   Foto galerie člena Aštar Šaran   Click here to Send Aštar Šaran a Private Message   Add Aštar Šaran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aštar Šaran
Nový Člen

Karma uživatele Aštar Šaran - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 11

je to no name- (tak jsme si to pojmenovali "NAŠE"). Docela to kopří.

Old Post 26-04-2004 v 08:49 AM
Aštar Šaran je offline   Profil uživatele Aštar Šaran   Find more posts by Aštar Šaran   Foto galerie člena Aštar Šaran   Click here to Send Aštar Šaran a Private Message   Add Aštar Šaran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandoz
Stálý Člen

Karma uživatele sandoz - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 12

Skleník jsem skoušel dvakrát, ale vždycky jsem měl problem s molicema. Tak sem vzal kytičky pěkně na vzduch, ofouknul je chemkou a bylo po problému. Outdoor je lepší.

Old Post 26-04-2004 v 15:56 PM
sandoz je offline   Profil uživatele sandoz   Find more posts by sandoz   Foto galerie člena sandoz   Click here to Send sandoz a Private Message   Add sandoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandoz
Stálý Člen

Karma uživatele sandoz - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 13

A když už ve skleníku, tak se vyvaruj pěstovat s čimkoliv jiným - plísně!!!

Old Post 27-04-2004 v 08:32 AM
sandoz je offline   Profil uživatele sandoz   Find more posts by sandoz   Foto galerie člena sandoz   Click here to Send sandoz a Private Message   Add sandoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sandoz
Stálý Člen

Karma uživatele sandoz - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 14

Zaštipuj! Zaštipuj! Zaštipuj! Omez přísun hnojky.

Old Post 10-05-2004 v 10:09 AM
sandoz je offline   Profil uživatele sandoz   Find more posts by sandoz   Foto galerie člena sandoz   Click here to Send sandoz a Private Message   Add sandoz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeliman
Stálý Člen

Karma uživatele Jeliman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15

ALe záleží na odrůdě, protože druh je dán a když roste tak budtě rádi že neumíra, no třeba když už je hodně velká tak ustrihnout cást větve, takové jsem měl problémy minulý rok.

Old Post 10-05-2004 v 19:16 PM
Jeliman je offline   Profil uživatele Jeliman   Find more posts by Jeliman   Foto galerie člena Jeliman   Click here to Send Jeliman a Private Message   Add Jeliman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shwit
Nový Člen

Karma uživatele shwit - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 16



mam na ukazku par fotek skleniku a jeho obsahu.
sklenik je naprosto jednoduche konstrukce z peti skel a a nekolika kusu dreva+hrebiky a lepenka

uvnitř je bb,bebe a gws

do not drink and drive,
if you can smoke and fly

Naposledy upravil shwit 01-07-2004 v 12:30 PM

Old Post 01-07-2004 v 12:24 PM
shwit je offline   Profil uživatele shwit   Find more posts by shwit   Foto galerie člena shwit   Click here to Send shwit a Private Message   Add shwit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3211880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív