Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Charas Heawen pod 250
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Podíváme se do zákulisí 5.dne květu Příspěvek č. 17

Zatím se kromě masy zeleně nic netvoří, aplikována první dávka jungle in da box na kvetení, plna dávka, nijak to květinám nevadí, naopak vyšvihly a pěkně začaly prorůstat, takže jsem prořezal spodky, co vypadalo nadějně nařízkoval, co ne shoval do pytle na listí..

-Teplota přez noc, stále 14 (nikdy pod) a přez den 26-29, zajímavé je že v noci je to pořád stejný a ve dne ta teplota takhle kolísá, přitom soda topí pořád stejně

-Vlhkost neměřim a držim spíš neutralitu suchosti a vlhkosti, kytky ted krapet víc bumbaj, takže dostávají po menším, ale obden, a po týdnu přikapávám všechny hnojky.

-NNka strašně krásně voněji 40 a 38
-Wdovka jakbysmet 39
-afghan je trochu pozadu, ale je to silák, má 30cm

(za 7dní afghan z 16cm 30, to musí bejt v pohodě ne?)
vlevo jsou NN, vpravo odzhora Wdova a Afghan, teda na poslední fotce
ztm peace

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:27 PM

Old Post 16-03-2012 v 07:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru 7.den kvetení Příspěvek č. 18

Trochu jsem se nudil, a tak po nabytí dnešního slunce jsem poseděl s kytičkami a naohýbal je, jednotlivci počínaje afghanim, který má jen spodek naohýbán, NN jedno krásně prorostlé naohýbané všude po celé výčce i vrchní záštip zohýbán, tk aby nerostl do vzduchu, druhé NN tam to je těžký, on mám mezinody nakrnělé strašně, tak jsem mu ohnul celé vrchní patro,, a wdovicka taky kde to slo tam je naohýbaná.. Na všechnu tuhle srandu palo 30ohýbacích kolének.. A tak za dva tři týdny je sundám, pokud to rostlinky dovolí

jinak už ted jde vidět že jsem udělal jednu chybičku a to tu, že muj zastip probehl relativně pozdě, tedy zhruba na 5patře, kdy rostlina rostla opracdu hodně rychle.. Ted uz mni pomohly jen ty kolénka, tk pro příště si to budu pamatovat, a zaštípnu jako na afghanovi na třetím patře, už je všechny dohnal holomek a ještě se k tomu krásně větví

1. vlevo NN, vpravo blíž Afghani a za nim Wdovička

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:26 PM

Old Post 17-03-2012 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné A máme tady 18.den Příspěvek č. 19

Kytičky začínají vypadat jako mini nafukovací kukuřičky
Mám radost, že se mi povedlo vzkřísit i afghana, nakonec je druhej nejvyšší, spolu s nim jeden noname je neovladatelnej, ale uz se krotí, zbytek se nechal v poklidu potrenovat, viz druhej noname a Wdovicka, moc pekne to nekveta i ve spodcich, hlavne tech ktere byly toliko ohýbané, to až budou začínat pumpovat tak sundaám veěkerá kolénka Ony pujdou nahoru, pořád se jim tam chce..

Přidal jsem minikapičku atami bloom stimulatoru, uz ho davat nebudu a jedu si pekne v klidecku Jungle in Da Box, a zatim mi kytky chytají lehce namodralé odstíny NN, wdova je taková víc khaki zelená jako jahodnik, a afghan to je vytahanej jahodnik

Jinak sorry že to je pořád u skříně zua světla, ale nerad je rušim v noci, až bude o co stát nafotim je venku

jinak přikládám pár fotek a fotku juniorů, řezy co jsou z bílé vdovy, tedy s te femky, nejsou vubec zdravy, zato noname, jede sqele, planuji si ho nechat dýl

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:26 PM

Old Post 26-03-2012 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné detaily k jednotlivcum Příspěvek č. 20

1)Wdowa
2)NN-po záštipu a pořád rovně
3)NN-po záštipu keřík
4)Afghanský košťátko

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:26 PM

Old Post 29-03-2012 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

!!!!help potřebuji radu!!! Příspěvek č. 21

Zjistil jsem že NN (ten co se nechce vetvit) je hermac (tzn. vespod se vytvořilo cca 10pollen sacks samce)
-ostříhal jsem ty banánky a doufám že to pomůže, dnes už ne ale zítra přihodim foto a doufám že někdo poradíte co s tim, protoze ta kytka má překrásnou asi 15cm porostlou palici, nechci o nu přijít,, to abych to deně kontroloval a deně ostříhal vzniklé samčí stopy???

...no předem dík, a klidně mě ukamenujte nápadama a poznatkama, nemám s hermáčem zatim zkušenosti ))
peace ztm

Old Post 31-03-2012 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 22

je to jak říkáš, možnost každej den hlídat, stříhat a riskovat a nebo jak bych to udělal já(naštěstí jsem musel jen 2x) useknout...

Old Post 31-03-2012 v 20:37 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 23

Ahoj, co nejdřív to vyhoď, prakticky se to nedá uhlídat. Vzniklej prostor ti vyplní ostatní kytky, o výnos nepřijdeš..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 01-04-2012 v 00:13 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

ok.. dám na vaše rady.. ((
půjde ven zmetek jeden )

Naposledy upravil 01-04-2012 v 11:37 AM

Old Post 01-04-2012 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

no a je to v <>
-musel jsem dat pryc oba NN, tkže pro mě poučení už nepěstovat z neznámých semínek, co najdu v pytlicich
-hermači blbý hermáči, ještě že jsem si toho všiml včas
dal jsem ted oba za okno dotahnout své životy, ale mrzí mě ty řízky z té jedné,, tak rychle se chytily a oni jsou to dalsi budouci hermáči x ((

-aspon ze si v lete zpravim chut, sem zvedavej jaky kosťátka z wdovy a purplu budou, z purplu si chci pak udelat jednu trvalku na řezy a možné budoucí křížení, v plánu je splinutí, afghan a možná když to dobře dopadne tak mám 1semínko diesela tak i ten (bohuzel newim jaka verze diesela ani jestli samice ci samec)

tk snad se už všechno doplazí, zatím kyneme, kyneme a kyneme na objemu
a slecny(hermošky za oknem);(( pošlu fotku

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:25 PM

Old Post 01-04-2012 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 5.TÝDEN NA KVĚTU Příspěvek č. 26

mno vypadá to že jsem v půlce a zatím to vypadá nádherně ))všechno prokvétá krásně, , můžu všem jen doporučit ohýbací kolénka, jak je videt, moc jim prospela, vsechny vetvicky se díky nim dostaly pod záři světla a jde to znát !!

-mimoto ve skříni je krásných 22 nahore u vrsku 27 stupnu a vlhkost je 38%..
-takže ještě nějaký 4tejdny, jsem zvědav, až doteď žádné vážnější problémy, až na ty dva hermáče, ale přez to i oni se spravili a už nedělají další banány ))

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:25 PM

Old Post 08-04-2012 v 14:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

7.Týden Květeny Příspěvek č. 27

Takže, jak začít, to bych nebyl já aby sem dotáhl všechno do konce.. avšak tentokrát můžu být vděčný...

Zase do finishe dopluje jen jedna květina...
Paní Bílá to bude...
Zbytek zhermil a už ho hulim ((
(jen jedna palice z toho všeho vypadá že by k něčemu byla)

Takže ve skříni mi dojíždí už jen samotná vdovička, které chybí cca 14dní,
pomohl jsem dolu asi 4-5listkum, aby to prosvitilo spodek, některé zfialověly, celkově se mi zdá velmi potentní tato rostlina,.
Voní po lesejčku plnym skéra

...
V druhé skříni se připravuje 8kousků...
purple #1 - 2samice/1samec
Orange Bud - krásný řízek
Afghani #1
Diesel
a dárek z holandska - bohužel neznám jméno (2x pracovní název SPY)
rozmýšlím ještě, že udělám i posledbní semínko wdovy...

co myslíte, dát ven White Widow feminized (GS) ??????


...fotky zítra

Old Post 22-04-2012 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

30.5.12

po třech týdnech flushování čistou vodou

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:25 PM

Old Post 02-05-2012 v 16:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9318920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív