Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co si myslíš o rastafariánství?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Každý náboženství je o stavu ducha a mysli a ne o nějakým vzhledu. Je škoda, že toho lidi tak málo ví o rastafarianismu. Já sám se za rastu považuju, i když nemam dredy, jim maso a piju alkohol. Jde o stav mysli, a v tom stavu JSEM rastafariánem.

Old Post 17-07-2003 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rihuardo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

rastas Příspěvek č. 34

ahoj no ja suhlasim s ganjamanom ........ pani a damy pochopte ze tieto debaty o tom co je rastafarianizmus a co nie su uplne bezpredmetne......resp.o tom kto je rasta a kto nie....aky je medzi tym rozdiel? sme preto lepsi alebo horsi? kazdy by mal vediet kde su hranice a co mu dovoli svedomie..... a dalsia vec davat nejakej viere nejake kokotske pravidla ktore su v rozpore so svedomim cloveka a snazit sa tu vieru nejako zaskatulkovat.....nesnazime sa nahodou uchopit neuchopitelne? evagreen rastaman

Old Post 18-07-2003 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 35

Připojuju se k těm dvěma nad tímto příspěvkem a SOUHLASÍM ! ! ! !

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 18-07-2003 v 09:13 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sněhulka
Nový Člen

Karma uživatele Sněhulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 36

Jo já vim, ale uznejte vás by bavilo číst něco co ani nevíte o co jde. Jenom nějaký názory na něco o čem nemáte páru. Vy jste zase ukázka ochoty :-)

Old Post 18-07-2003 v 20:55 PM
Sněhulka je offline   Profil uživatele Sněhulka   Find more posts by Sněhulka   Foto galerie člena Sněhulka   Click here to Send Sněhulka a Private Message   Add Sněhulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 37

tak nevim, všichni "rasty" který jsem potkal, byli z 90% 17ti letí fankani co si nechaj udělat dredy a chluběj se, že vykouřej za den 4g skéra, jinak ale vo tom vý naprostý hovno, tak tohle dle mě žádný rastové nejsou a bohužel dělaj z dredů a rastů pouze ubohou komerční sračku

uplně to samý, jako kdybych si nechal na hlavě vyholit číro a ze skříně vytáh mojí starou koženici a už bych byl hned punker, leda hovno...

sám o rastech nic moc nevim, ale jsou mi sympatičtí, vlastně simpatizuju s každým kdo má dobrej vztah k hulbě a hlavně neprudí sebe ani okolí, vo to asi de, bejt v pohodě a jak už někdo tady psal, jde o tu přirozenost

bohužel v našich podmínkách jde ale většinou jen o modní vlnu a tím pádem takovou menší komercionalizaci, viz dredy & další.... co vy na to??

PS: (je mi 26 a když mi bylo tak 15-16 tak si pamatuju, že přesně tohle frčelo s plešounama, najednou strašně módní vlna, každej debílek si nechal vyholit palici, koupil si kanady, poslouchal orlík a tim z něho byl hned velkej skins i když o tom věděl velký kule)

Old Post 19-07-2003 v 08:46 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

2 oton: když už tady mluvíš o skinheadech (ne o náckách!), tak bych chtěl něco říct. Skinheadi jsou britská odnož pankáčů, která se vyvinula z prostředí černých (!) horníků a dělníků. Což hodně lidí u nás neví. Pro mnoho lidí u nás znamená skinhead=nácek

Old Post 19-07-2003 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 39

je mi to známo, protože mám kámoše plešku, co je takovej ten "pravej" né nácek, a má to dost najetý a hodně o tom ví, já jsem se dřív zajímal hodně o punk, tak že o tom taky něco vim

ale já jsem mluvil spíš o těch magorech co chtěj prostě jen někam patřit a ani vlastně vůbec nevěděj vo co jde...

Old Post 20-07-2003 v 08:25 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 40

jo jo, i takoví jsou (bohužel) mezi námi . . . ale znáte to: "kde není rozumu, je vše ostatní zbytečné..." )

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 21-07-2003 v 09:01 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 41

Boba Marleyho se kdysy někdo v televizi zeptal, co má udělat, aby se stal rastafariánem. Odpověděl : "Znovu se narodit"

Old Post 26-07-2003 v 14:39 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beowulf
Stálý Člen

Karma uživatele Beowulf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 42  

2fasmos Příspěvek č. 42

Buh neni vec-proto je bezejmenny. Hebrejci ale byli zvykli na modly-sochy nebo cokoli jinyho-byly to jen veci (figuriny, obrazky,...) -a mely svy jmeno. Proto buh udelal kompromis-aby to lide pochopili, nazval se Jsem ktery jsem (myslim, ze Eheje)-v hebrejstine to znamena neukonceny dej (do cestiny neprelozitelne-proto to prelozili jako Jsem ktery jsem). Ma to znamenat, ze buh neni nejaka mrtva modla nebo vec-je to zivouci a neustale se rozvijejici buh.



Ja jinak nejsem krestan ani rastafarian. Povazuju se za mystickyho ateistu

Jo a zaslech sem tu nazor na zpusob, ze kdo neni rastafarian, nemel by mit dredy. To jako fakt? To si teda mam predtim nastudovat vsechno o rastafarianstvi a zacit verit a hrat si na nekoho, kym nejsem? Nestaci jen hulit a nebejt kreten?
Nerikam ale, ze me nesere kdyz vidim nejakyho typka - diskouse z Karlovek, co se "umi bavit i bez travy"... (vite co myslim, ne?) s dredama-jen proto, ze to je v mode.

Old Post 26-07-2003 v 15:39 PM
Beowulf je offline   Profil uživatele Beowulf   Find more posts by Beowulf   Foto galerie člena Beowulf   Click here to Send Beowulf a Private Message   Add Beowulf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

2 oton: no jasný. A taky k náckům - jsou to většinou vypatlaný magoři, který uctívak Hitlera a hákenkrajc a o holokaustu neví nic. A s nevědomými se líp manipuluje, což pochopitelně ví ty, který je řídí. Ty jsou zase velice inteligentní a vypočítaví.

Sorry že se odklánim od tématu

Old Post 27-07-2003 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sewo
Stálý Člen

Karma uživatele sewo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Moze byt rastamanom beloch? Příspěvek č. 44

Myslim si ze kto su to rastafariani nemusim vyvetlovat ... ale predsa ma zaujima odpoved na tuto otazku ... ja osobne by som sa nim rad stal ... a odcestoval by som na jamaiku kde by som byval daleko od civilizacie a moj dom z dreva by bol obklopeny velikanskym polom ganje.... hihi ...

Old Post 08-12-2003 v 19:58 PM
sewo je offline   Profil uživatele sewo   Find more posts by sewo   Foto galerie člena sewo   Click here to Send sewo a Private Message   Add sewo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 45

No ja až tak moc Rastafariánství nerozumím .... ale tady by se docela hodil výrok který řekl Bob Marley - Rastafariánem se nemůžeš stát ... Rastafariánem se musíš narodidit !!! Tak nějak to myslím řekl ....

Život má ten smysl, který mu dáme. Seneca

OUT 2003 - Durban Poison

OUT 2004 - Durban Poison

OUT 2005 - Papaya, DP x IQ, Mazar

Old Post 08-12-2003 v 20:36 PM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 46

no vono to neni tak lehky, si reknes pole ganjy, dredy, reggae, to se zda na prvni pohled pohodička, ale když tam prostě nežiješ od narození, to není v tobě, a jamajka to taky není každej rasta...
yarreck: to je zajímavá teorie, ale pravda není vždy beztrestná... a pukat beztrestně můžeš aj tak, když toho máš míň než míň. haha
no nic. mám dost - dělám referát na blogy:
blog.lide.cz/hamsikmichal

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 08-12-2003 v 21:32 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.C.
Stálý Člen

Karma uživatele T.C. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 47

to Bambulion: Seš na něj moc tvrdej, bych mu dal jen podmínku

Old Post 09-12-2003 v 18:04 PM
T.C. je offline   Profil uživatele T.C.   Find more posts by T.C.   Foto galerie člena T.C.   Click here to Send T.C. a Private Message   Add T.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafari
Nový Člen

Karma uživatele Rastafari - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 48

Rasta RESPEKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 25-11-2004 v 09:04 AM
Rastafari je offline   Profil uživatele Rastafari   Find more posts by Rastafari   Foto galerie člena Rastafari   Click here to Send Rastafari a Private Message   Add Rastafari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0934590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív