Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Rady a typy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Rady a typy Příspěvek č. 1

Zdravím, rozhodl jsem se být také pěstitelem konopí.
Koupil jsem si 15 semen super skunka, ale bohužel nevím co je samec a co samička.
Do počátku bych potřeboval nějaké rady, už jsem prolistovat plno webů, tak už mám něco nastudováno.
Mám pěkné místo v lese a myslím že i výborný kompost, od kud budu tedy brát hlínu do květináčů . asi nějakou dám i na to místečko v lese, aby se to potom lépe přizpůsobilo.
S pěstováním nemám žádné zkušenosti.

Potřeboval bych tedy Vaše typy, aby moje konopí bylo v budoucnu co nejlepší.
(Jestli nějaký postřik, jak to hnojit, jak to mám udělat s osvětlením, když je to v lese atd.)..


...Kdyby Vaše rady byly opravdu velké, prosím do PM (soukromou poštu).

Děkuji moc , Pio .

Old Post 10-05-2011 v 18:49 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Čau.
Samce mezi samicí nerozlišíš, když maj pár cm na výšku a nekvetou. Pokud nemáš fem. semena, budeš muset dělat selekci až se objeví preflowers. ( bíle chloupky nebo samčí kulky)

Postřik je rozhodně dobrý, ale jestli pojedeš někde v lese tak se ti může lechce stát, že postříkáš, zaprší a tvá práce vyjde v niveč. No a hnojit... Doporučoval bych ti na růstovou fázi: Zkvašený kopřivy, koňský nebo kravský hnůj. No a na květ zkvašené slepičince. Samozřejmě můžeš koupit nějaká hnojiva z G shopu, ale stálo by tě to dost.

Něják nechápu, jak to myslíš s tim osvětlenim v lese. Ale samozřejmě čím více slunka, tím lepší kytky. Takže prosekej okolní porost, ať k nim jde co nejvíce světla.

A ještě jedna. Pochopil jsem zprávně z toho, že chceš pěstovat v květináčích?? Máš k tomu nějaký pádný důvod? Rovnou to prdni do země, ať maj kořeny prostor....

Nechápu, proč to máš 2x tenhle thread na Groweru...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 10-05-2011 v 18:56 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3

No, já to špatně zařadil , asi jsem jedno nesmazal.
Takže hnojí se to normálně, jako pole?

Chtěl jsem se zeptat, co do začátku, pěstovat to budu asi ve vatě, potom přesazovat (do vaty vodu, nebo něco speciálního?).
Jen nevím, jestli se to do země dává hned po vyklíčení, nebo musí mít rostlinka už nějaké rozměry.

Jinak když budu mít samce, nestačilo by jen odstřihnout ten váček s pylem, nebo to musím celé vyrvat?

Díky, Pio

Old Post 11-05-2011 v 10:16 AM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

Takže...Nevim jak se hnojí pole. Ale jestli na to chceš lejt kraví chcánky, klidně... Jinak pěkně koňský nebo kravský bobky...(nejlépe promíchat se zeminou, ve které kytky budou) Pokud se Ti to ovšem nechce, doporučuji Ti Nějaké Hoštické Hnojiva....za malý peníz vysoka kvalita ( seženeš v OBI, Baumaxu...)

Předpěstovaní ve vatě je dobrý. Vatu pořádně namočíš, daš tam semínka, a šoupneš to nejlépe do tmy s teplotou kole 24C.(Nezapomeň stále udržovat ve vlhku!!) Nebo můžeš použít Jiffy. To jsou takové malé rašelinové koláčky, které dáš do vody, oni nabobtnají a vložíš do nich semínko. Pokud pojedeš z vaty, přesaď je, až z nich bude koukat bílý klíček. ( je to kořen, takže až to budeš dáváat do zeminy, dej ho směrem dolů) Hlavně musíš opatrně, aby se klůíček nepoškodil. Jinak je malá pravděpodobnost, že se Ti kytka vzpamatuje (0,5cm klíček bys měla mít tak do 4 dnů...)

Viděls Někdy samce? To neni, že tam máš 2 nebo 3 kvítky... To jsou celé velké hrozny a stačí, když se to jeden otevře a vysype pyl. Můžeš mít klidně celou úrodu v prde*i. Takže samce pryč. A i kdyby si ho otrhal, tak Ti zbydou akorát listy a stonek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 11-05-2011 v 17:15 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 5

Aha.. Dobře, díky.
Asi koupím to Hoštocké Hnojivo, až se dostasnu do bauhausi.
Díky moc

Old Post 11-05-2011 v 18:44 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 6

Jinak jak hluboko mám to semínko sázet? Je velké jen asi milimetr..
(záhon má být hluboký 30 cm?)

Old Post 11-05-2011 v 20:32 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Pio
Jinak jak hluboko mám to semínko sázet? Je velké jen asi milimetr..
(záhon má být hluboký 30 cm?)

Cca jeden dílek prstu, takže tak centák.

Naposledy upravil 11-05-2011 v 20:51 PM

Old Post 11-05-2011 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8


buďte zdrávi . mám problém out jedu první rok chci se zeptat.. u kytek které mají cca 20 cm mi začínají růst už větve asi. viz foto. zajímá mě jestli když to vylezlo takhle brzo jestli mi všechno ne nekvete protože jedna už mi ukázla pohlaví, budu vděčný za každou odpověd

Old Post 12-05-2011 v 15:37 PM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

ahoj tak su to nove listy s tym si nelam hlavu a teraz ti to urcite nenakvetie kedze je svetlo viac ako 12 hod to si este pockas do leta

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 12-05-2011 v 16:01 PM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10


citace:
Původní příspěvek od P4Y0out
ahoj tak su to nove listy s tym si nelam hlavu a teraz ti to urcite nenakvetie kedze je svetlo viac ako 12 hod to si este pockas do leta

já vim ale právě jedna kytka se takhle rozrostla a ukázala pohlaví a vypadá uplně stejně. tady je foto, nahoře je pohled zhora není to moc vidět ale chloupky tam sou, spodní je pohled zboku. když to srovnáš s tou předchozí kytkou jak sem tam dával, tak je to stejný. myslim že to nakvete

Old Post 12-05-2011 v 16:35 PM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Tommy92

já vim ale právě jedna kytka se takhle rozrostla a ukázala pohlaví a vypadá uplně stejně. tady je foto, nahoře je pohled zhora není to moc vidět ale chloupky tam sou, spodní je pohled zboku. když to srovnáš s tou předchozí kytkou jak sem tam dával, tak je to stejný. myslim že to nakvete

Ono se Ti to zase rychle vrátí do růstu, neboj. Slunce je už přes 14 hodin denně


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-05-2011 v 17:50 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4Y0out
Stálý Člen

Karma uživatele P4Y0out - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12

rastlinka neukaze pohlavie ked sa rozrostie ale podla periody...na akej strane mas to okno ?(vychod,zapad..)

Nikdy nieje tak zle,že by nemohlo byt horšie

Old Post 12-05-2011 v 19:50 PM
P4Y0out je offline   Profil uživatele P4Y0out   Find more posts by P4Y0out   Foto galerie člena P4Y0out   Click here to Send P4Y0out a Private Message   Add P4Y0out to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy92
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy92 - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od P4Y0out
rastlinka neukaze pohlavie ked sa rozrostie ale podla periody...na akej strane mas to okno ?(vychod,zapad..)

okno by mělo být na jihu. nejsem si jistý slunce mi na kytky svítí od 8:30 do 6.30. pak je nesu do jinýho pokoje a tam jim svítí dokud nezapadane

Old Post 13-05-2011 v 07:30 AM
Tommy92 je offline   Profil uživatele Tommy92   Find more posts by Tommy92   Foto galerie člena Tommy92   Click here to Send Tommy92 a Private Message   Add Tommy92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 14

Zdravím potřebuji poradit
Dnes jsem se dozvěděl že semenači Euforie (fotky v odkazu v podpisu) jsou z palice feminizované euforie. Jaká je šance ze to bude samice? nebo samec popřípadne hermáč.
Dík

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 25-05-2011 v 21:31 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Kokoti hlavy?
Zdravím potřebuji poradit
Dnes jsem se dozvěděl že semenači Euforie (fotky v odkazu v podpisu) jsou z palice feminizované euforie. Jaká je šance ze to bude samice? nebo samec popřípadne hermáč.
Dík

Čus!
Myslel jsem si že jsou to kecy, ale nejsou, měl jsem regular (autoflower) a oškulal jsem tím auto feminised a jó, hermí to, ne tak jako normal herman že máš pod palicí samčí květ, ale hermakvěty jsou v palici, jako že všude chlupy a najednou vyskočí z k..... Chlupů samčí květ, dá se to v poho uhlídat, ale venku nevim nevim ....

Old Post 25-05-2011 v 23:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Čus!
Myslel jsem si že jsou to kecy, ale nejsou, měl jsem regular (autoflower) a oškulal jsem tím auto feminised a jó, hermí to, ne tak jako normal herman že máš pod palicí samčí květ, ale hermakvěty jsou v palici, jako že všude chlupy a najednou vyskočí z k..... Chlupů samčí květ, dá se to v poho uhlídat, ale venku nevim nevim ....


A hraje v tom nakou roli že to nebylo ošukané ale samo mu to zhermilo?

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 26-05-2011 v 10:39 AM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7098640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív