Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Nápad 400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m Příspěvek č. 1





Zdarec!

Zde pojedu nad 1.44 metrů čverečných 400W. Vím, je to troufalé, ale chci vědět, co TopSpin dokáže.

Info:

světlo: 400W Philips Agro (na růst 250W MH ), elektromagnetický předřadník, stínítko TopSpin

geny: 16x Noname (selektovaný)

prostor: 1,2 x 1,2 x 1,7, sesroubovane ze sololitu a list, diamantova folie (toto kolo nová)

ventilace: odtah: 8 x PC větrák (12x12 cm), ofuk: 2 x klipsna, viz: tady

medium: 16x10 litrů (v 11l květnících), vše Agro, mám ho rád a neměl jsem s ním zatím problémy

-50l Agro Pelargonie
-30l Agro Zahradnický substrát
-20l Agro Pokojové rostliny
-20l Agro Palmy
-10l Agro Výsev a množení
-10l Agro Bylinky a zelené koření podporuje aromatiku
-10l Agro Perlit
-1 kg Agro Slepičí hnůj (novinka )
-300g Agro Vápený dolomit

hnojiva: ATAMI PK 13-14

ph, EC: nemerim

Toto jsou dnešní fotky, dnes se také holky prospí trochu déle, přesněji řečeno 12 hodin. (rozumněj: právě jsem přepnul)

Dnes jsem také poprvé hnojil PKčkem (doporučenou dávkou) a postřikem na list (koncentrace dvojnásobná). Mám odzkoušeno, že nástup na květ je po postřiku PK robustnější.



citace:
Původní příspěvek od reverend
Cau hele dokud jsem jel venek bylo agro OK ale in se mi znej vzdycky vylihnou ty maly musky, nebo alespon v tom zahradnickym dal sem to k par kytkam domu a mel jsem jich plnej byt takysem to dal do svi
e mini skrinky a ta dopadla stejne. venku asi vzdycky nikam uletely....


No nevim, jestli myslíš takový ty mušky, snad octomilky se jmenujou, tak ty jsou v pohodě. Občas také nějakou vidím, ale kytky nežerou, takže jde spíše o estetickou záležitost.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 24-07-2012 v 14:29 PM

Old Post 26-12-2011 v 00:09 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Cau hele dokud jsem jel venek bylo agro OK ale in se mi znej vzdycky vylihnou ty maly musky, nebo alespon v tom zahradnickym dal sem to k par kytkam domu a mel jsem jich plnej byt takysem to dal do svi
e mini skrinky a ta dopadla stejne. venku asi vzdycky nikam uletely....

Old Post 26-12-2011 v 00:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 3

Agro je na začátek fajn jen stěma brebelkama je to risk záleží kde se jim to válí mě osobně ztoho nikdy nic nevylezlo ale už sem otom párkrát slyšel. Dá se koupit ale hnojivo s pesticidama kterým to dvakrát proliješ a zahubí je to. Jen do budoucna bych ti doporučil smýchat to agro s kokosem je to mnohem vzdušnější a rychlejc proschne

Old Post 26-12-2011 v 11:03 AM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 4

Ahoj, jen bych se chtěl zeptat proč dáváš to pk už teď? Když je obvykle udáváno od 4 týdne květu, máš s tím takhle zkušenosti?

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 26-12-2011 v 11:26 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: 400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m Příspěvek č. 5

No nevim, jestli myslíš takový ty mušky, snad octomilky se jmenujou, tak ty jsou v pohodě. Občas také nějakou vidím, ale kytky nežerou, takže jde spíše o estetickou záležitost. [/B][/QUOTE]
Presne asi ty myslim mas pravdu kyti nezerou... ale jejich larvy poziraj korinky nez vylitnou jako musky z pudy takze kdyz se pak premnozi muzou taky uskodit.... a mit jich plny dum, nic moc (vzdy ti jich pri navsteve pestirny par unikne a jestli mas doma kytky nebo nezavreny odpadky ci starsi ovove nebo treba terarijum s nejakou raselinou hned se zacnou mnozit... sou to svi**!!!

Old Post 26-12-2011 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 6

čus...taky beru hlínu od agra a pokaždý se z toho něco vyklube...tak než du přesazovat kytky projedu to mikrovlnkou(po 10min 5l substrátu 100% bez broučků)...akorát si nedovedu představit mikrovlnkovat 160l hlíny

Old Post 26-12-2011 v 20:44 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

agro sračka a nemá cenu s tim vevnitř jakkoliv experimentovat, na dobrý zemině se moc nevyplatí šetřit, přinejmenším pro sterilitu a rozumný předhnojení, osobně bych doporučil plagron roality mix ten je suprovej i když hlínu nejedu...
Co se týče prostoru zvolil si jenom dobře a uvidíš jak se to projevý na výnosu, xlko těch 400 osvítí i s vlaštovkou tak že budeš jen spokojenej...ja totiž moc nechápu proč šetřit místem a proč lidi svítěj s 400 na metr2, na výnosu je to znát a ze stran se světlo odráží slušně taky....s 600 klidně na 150x150....
atami jedu taky a za ty prachy absolutní spokojenost, rozhodně bych od nich pořídil a atazyme a občas květináče pořádně s enzymama propláchnul a cca 2 dny za 14 dní zalejval, kytky se odsolej a začnou zase pěkně papkat za těch pár stovek za litr je to dobrá investice...zkoušel jsem i ataXL, bloom stimulator...je to trochu znát ale pk13/14 bohate stačí...


at se dari

Old Post 26-12-2011 v 21:36 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

Nechci se přít, ale v substrátech nebývají octomilky nýbrž smutnice. A opravdu jejich larvy žerou kořeny... Pro snížení populace jsou vhodné lepové desky..

Na indoor jedině substrát z growshopu...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-12-2011 v 16:50 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

No ono I kolikrat z tech z growshop substratu vyliza vselicos..

Old Post 27-12-2011 v 17:14 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Claune
agro sračka a nemá cenu s tim vevnitř jakkoliv experimentovat, na dobrý zemině se moc nevyplatí šetřit, přinejmenším pro sterilitu a rozumný předhnojení, osobně bych doporučil plagron roality mix ten je suprovej i když hlínu nejedu...
Co se týče prostoru zvolil si jenom dobře a uvidíš jak se to projevý na výnosu, xlko těch 400 osvítí i s vlaštovkou tak že budeš jen spokojenej...ja totiž moc nechápu proč šetřit místem a proč lidi svítěj s 400 na metr2, na výnosu je to znát a ze stran se světlo odráží slušně taky....s 600 klidně na 150x150....
atami jedu taky a za ty prachy absolutní spokojenost, rozhodně bych od nich pořídil a atazyme a občas květináče pořádně s enzymama propláchnul a cca 2 dny za 14 dní zalejval, kytky se odsolej a začnou zase pěkně papkat za těch pár stovek za litr je to dobrá investice...zkoušel jsem i ataXL, bloom stimulator...je to trochu znát ale pk13/14 bohate stačí...


at se dari


No s XL boxem, wingem a 400W sem videl několik kol a určitě bych volil menší prostor (bez toho topspinu) Sem zvědavej jak si s tím ten topspin poradí.

Ad. substráty se stačí podívat na xmalcolma s klasickou florií že to jde taky.

Old Post 28-12-2011 v 08:23 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od NORM
No ono I kolikrat z tech z growshop substratu vyliza vselicos..


to je pravda. taky jsem mel nejakou havet i v substratu od Plagronu.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 28-12-2011 v 08:52 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od carlos
Nechci se přít, ale v substrátech nebývají octomilky nýbrž smutnice. A opravdu jejich larvy žerou kořeny... Pro snížení populace jsou vhodné lepové desky..

Na indoor jedině substrát z growshopu...
Tak ja mam ty smutnice i z kokosu z gshopu a to jak od cany, tak biobizu

Old Post 28-12-2011 v 09:15 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od krasus
Tak ja mam ty smutnice i z kokosu z gshopu a to jak od cany, tak biobizu


já to samé.. navíc i u kokosu a hlíny od plagronu tak i do canny..
lítají mi tam mušky.. teda (lítaly ) je to zvlaštní...ale naše chyba, že před použitím hlínu nedáme vypéct do trouby... to mi poradila teta.. a řikala, že když dám na plech hlínu.. zaleju ji.. a dám do trouby tak to velke vedro to zníčí.. ale na to jsem línej

Old Post 28-12-2011 v 10:16 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od carlos
Nechci se přít, ale v substrátech nebývají octomilky nýbrž smutnice. A opravdu jejich larvy žerou kořeny... Pro snížení populace jsou vhodné lepové desky..

Na indoor jedině substrát z growshopu...

Taky není výhrou, několikrát se mi stalo, že tam byly smutnice nebo i třásněnky. Relativně nedávno jsem kupoval kokos od Plagronu v Growshopu v Bořivojce a co se po týdnu neobjevilo - smutnice.

Když se nad tím tak zamyslím, co jsem měl problémy se škůdci z hlíny, která byla "značková" a z growshopu, všechny byly z Growshopu v Bořivojce. Asi špatně skladují.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 28-12-2011 v 12:36 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 15

ja pouzivam toto nasypu trochu do kokosu navrch a je klid jde to do vsech substratu
http://eshop.lovela.cz/katalog/durs...n-10-g-15g/969/

Naposledy upravil krasus 28-12-2011 v 12:51 PM

Old Post 28-12-2011 v 12:38 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Pohodička Tak dneska přišel Příspěvek č. 16



Tak jsem ho konečně dostal, krabice je vcelku malá a lehká.

Pak jsem to otevřel a vykoukla na mě hromada jakési ekologické vystýlky (takové zelené bobule nebo co). Kámoš na mě prej že to je jedlý, slušně jsem odmítl. Tak nevím, nevím.

No, pak už jsem zabořil ruce do krabice a začal vytahovat součástky. Odrazová plocha je rozdělaná na čtyři části, tak je pekně skladná, ložisko, objímka, spojovací materiál (hezky v zatahovacím sáčku - a to v tom ze silného igelitu - hodí se ), a pak jakési tři hliníkové součástky - jedna trubička, a dva "obdelníčky".

Kytky už spí, takže je nebudu rušit, ale asi zejtra sestavím a hodím report ze skříně, tak zatím.

citace:
Původní příspěvek od zahradníček
Ahoj, jen bych se chtěl zeptat proč dáváš to pk už teď? Když je obvykle udáváno od 4 týdne květu, máš s tím takhle zkušenosti?


Čusík

PK aplikuju v období přepnutí (jednou při a jednou po), přijde mi, že nákvět je pak rychlejší. Pak tak tři týdny pauza a dále podle návodu.


Ad substráty - asi opravdu nejvíce záleží na skladování. Sklep growshopu nebo "venkovní" sklad obchoďáků nebude ideální.

krasus: dík za tip.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 31-03-2013 v 14:10 PM

Old Post 28-12-2011 v 21:37 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7567150 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív