Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » pomozte zjistit pricinu problemu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10
Autor
Téma 
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od def
Přispěvek 48...a tady pár fotek je to od canny.výhru nechci i když to bude pravda..


Svata pravda, jen potvrzujes to, co jsem napsal o X prizpevku zpet. Poradim ti Hary jednu vec, zacni michat na kvet o tyden pozdeji .

Old Post 07-03-2012 v 16:41 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 146

to je blbost míchat o týden později na květ vždyť tím čím se u metropů začíná se dává až do 21dne na květu a mě se to vysere do 14dnu od přepnutí tady je jen jediná možnost buď se vysrat na metropy nebo pěstovat v kokosu nebo nepěstovat sageho v hlíně takže těch možnosti je vlastně víc

Old Post 07-03-2012 v 16:53 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 147

A v cem je problem?kdyz se podivas na slozeni metropu, hlavne na draslik a fosfor, tak ti to musi byt jasny.

Old Post 07-03-2012 v 17:23 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 148

Ja jedu celou řadu grotek a mé poslední kolo se mi to udělalo na jedné slečně ze 16 ks na modelu Big Band a ty jsem měl 4 ..ostatní nic...Na METROP neser spíš to zjisti...Zkoušel jsi přidat nebo ubrat... nebo jinou hnojku na jedné , jinou hlínu---Na Jednom Kole Se Dá Vyzkoušet Spousty Variant -sice pakec ale jde to.....-když je matka a kloni... U mě byl určitě problém se zasolením (grotek dost zasolí) to může způsobit blokaci a slabí jedinec to pak nepobere -- No a když ti to jede dobře v kokosu hnojíš stejně jako do hlíny ??????

Old Post 07-03-2012 v 17:25 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 149

To : benjichaouat problém je v tom že od začátku se dává jen Mr1 a calgreen až do 21dnu květu já bych tedy musel vysadit úplně Mr1 a hnojit jen Cg což mi přijde divné jediné ubrat a více dávat Cg

To: Def pokusy dělám už celou dobu a jediné co mi vychází je vysrat se na metrop za 14dní budu přepínat kytky na jiných hnojivech to bude pro mě rozhodující jinak už jsem hnojil více i daleko min a i tak se to vysralo jinak jestli hnojim stejně kokos jako v hlíně tak při prvních akci jo a stejně hovno pak jsem hnojil min podle hlíny i kokos a to v kokosu bylo dost vyhladovele ale dojel jsem to v pořádku na rozdíl od těch co byly v hlíně ještě je pár variant co zkusit ale jestli to teď na jiných hnojivech pojede tak už nic řešit nebudu a jelikož mám metropů mooooc tak je pak dojedu v kokos už teď bych se mohl na to vysrat a neřešit tu nic a jed jen kokos ale jsem člověk co nerad něco nedotáhne do konce

Old Post 08-03-2012 v 07:16 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 150



čau hary tyká se ten to problém i mě ? Foto mam strach že mě kytky chcípnou ještě dřív něž to přepnu na květ už jsem ten to problém měl jak venku tak ve vnitř a nemužu se toho zbavit kdyžtak sory a smažu

Mandala 2012

Sklep

Old Post 12-03-2012 v 15:47 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 151

myslím že ne tohle je jiný problém tohle se časem srovná uvidíš jen min hnoj jo a nějaké podrobnosti příště ať vím čeho se chytit

Old Post 15-03-2012 v 09:20 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 152

frydrych: já bych tohle viděl možná na přelití nebo na špatné ph... nech to prosichat mezi zalitím a měř pH. všechno bude v pohodě

Old Post 15-03-2012 v 09:22 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CerebralEnema
Nový Člen

Karma uživatele CerebralEnema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 153

Zdravím,
řeším trochu podobný problém tady:
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1023735

Old Post 23-03-2012 v 01:50 AM
CerebralEnema je offline   Profil uživatele CerebralEnema   Find more posts by CerebralEnema   Foto galerie člena CerebralEnema   Click here to Send CerebralEnema a Private Message   Add CerebralEnema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 154


Přátelé, objevily se mi spodní listy nažloutlé barvy, a v jednom místě je i hnědý flek. Poraďte prosím. Díky

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 26-03-2012 v 14:00 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 155

14 dni po přepnutí a zatím žádný problém asi se na plní to čeho jsem se obával příčinou bude METROP

Old Post 28-03-2012 v 16:27 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7493710 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív