Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Marihuanová politika (legalizace, dekriminalizace, etc..)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Jaký přístup k marihuaně by jste zvolili VY?
zachovat stávající stav
dekriminalizace
úplná legalizace
"holandský model"
všechny ty hašišáky poslat na Sibiř
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 385

deviato cože? jaký psychologové?

Old Post 08-07-2007 v 13:28 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 386

no comment typci.-) ja myslel ze kdyz tu pisete ze se bavite o necem novem co nam politici prinesli,ale ono nic,takze dejte vedet az bude nejakej pokrok...

Old Post 08-07-2007 v 14:01 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Javaanse
Nový Člen

Karma uživatele Javaanse - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 387

Já si myslím, že "zákazy" nám spíš přibydou, než aby ubývaly (např. legalizace). Člověk "svobody" jen tak nedosáhne, ledaže by byl na světě sám.

Old Post 05-08-2007 v 21:03 PM
Javaanse je offline   Profil uživatele Javaanse   Find more posts by Javaanse   Foto galerie člena Javaanse   Click here to Send Javaanse a Private Message   Add Javaanse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 388

jsem pro legalizaci
cannabis má léčivé schopnosti, dosti mi pomohla...

velmi by se mi ulevilo kdyby tupci (alias politici) zapojili mozky a nechlastali levnej chlast co tam maj a neusínali při hlasování a omylem nemačkali špatné tlačítka...

- cannabis není návyková, kouřím jí občasně už několik let a když není, tak prostě není, sem v klidu, neklepu se jako kuřák cigaret mající absťák nebo alkoholik majíc taktéž absťák svíjejíc se v křečích...
já sem vklidu a pohodě..

- jako malý sem trpěl opary (např, celý horní ret.. nemohl sem pít,jíst,mluvit a vypadal jak kačer... )
díky cannabis, jež zabíjí virus Herpes (způsobující opary) již opary nemám a když se nějaký objeví tak malilinkej a hned je pryč.
takže mám klid

- má mnoho léčivých schopností, které znali lidé skoro 4tisíce let před naším letopočtem... a i já je oceňuji a využívám...

- mám za to že za drogu se má považovat něco, na co si člověk navykne a potřebuje to k životu.. (cigarety-kuřáci-vysoce návykové=>leadři tabákových společností si jen mnou ruce... milióny...)
o alkoholu ani nemluvě, jsme pivní národ, podle spotřeby sme v top 5, čož je co říct...
drogou však je třeba i kafé, někteří lidé den prostě bez něj nezvládnou...
drogou se může stát i rychlá jízda autem...
drogou se může stát i televize..rádio... atd...
prostě nejen látky ale i věci na které si navykne..

prostě droga=návykovost,potřeba to mít...

ale jakto, že je cannabis droga, když návyková není?!
(do těla se dostávají totiž látky, které již naše tělo a tělo všech organismů obsahuje! snad krom hmyzu..)

ano je určité mizivé % lidí jež sou psychicky labilní a trpí neustálou depresí(nevím jak se ta nemoc nazývá) a právě kouřením cannabis se jim uleví, ale jakmile už dohučí nechcou depku a hulí zas...
ale to jsou už dávno odepsaní lidé...

samozřejmě bych to viděl 18+, aby se neřeklo...
švýcary sou hold švýcary.

-kdyby naši politici uvažovali, zjistili by že v tomhle trhu je mnoho a mnoho $money$ a DPh je DPh...
byli by to jen prachy do státní pokladny... zanikli by dealeři...
a ti co by chtěli by si pěstili pro sebe...

-ono v tom není nic zlého ani nelogického, vypadá to jasně a čistě.
prostě chce to myslet..

jenže zase si vemte, že sou proti tomu lidé, kteří o této pradávné bylině vědí ho*no a kecají blbosti jak je škodlivá atd... a přitom melou samé ho*na... ano my víme že to sou ubožáci různých věkových skupin.. jež se nechají ovlivnit snadno řečí nějakého tupce...
aniž by o ní něco věděli(tím myslím pravdivého)

my si řekneme mno a co to je nic, ale politici sou na tom zas jinak bojují o koryta... a rozhodnout se jestli legalizovat či dekriminalizovat jim přinese více voličů, než o které by přišli...
atd..
je to složitější..

avšak co se demokracie a svobody mysli týče, měli by být pro..
je každého věc jestli si bude dávat:
denně 3litry alkoholu
5 šálků café
10 piv
40 cigaret
15h sledování kabelovky
......
nebo si zakouří cannabis a jde se čumět na filmy, nebo se bavit z přáteli...


free mind
free body
free cannabis


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 01-09-2007 v 23:57 PM

Old Post 01-09-2007 v 23:45 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitko
Bez Titulu

Karma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 389

Učiteľka dávala vlastným deťom marihuanu, aby ich chránila pred dílermi.

24.09.2007 14:30
LONDÝN – Britská učiteľka zvolila skutočne zvláštnu stratégiu, ako ochrániť svoje deti pred dílermi drog. Aby mala istotu, že sa pouliční priekupníci drog jej deťom na kilometre vyhnú, fajčila štyridsaťročná žena marihuanu s vlastnými deťmi a sama im zaobstarávala zásoby.

Po zatknutí sa pedagogička polícii zverila, že sa snažila chrániť deti pred kriminalitou. Podľa nej by sa aj tak snažili nejakým spôsobom zohnať a vyskúšať drogy a pritom by sa mohli zapliesť do trestnej činnosti. Taktiež sa obávala, že by mohli siahnuť aj po tvrdých drogách a začali by kradnúť.

V jej dome neďaleko juhoanglického mesta Bury St. Edmunds našla polícia 116 gramov marihuany. Takéto množstvo stojí na tamojšom trhu 200 libier (takmer 10 000 Sk).

„Nepochybne je to veľmi liberálna matka. Sama sa priznala, že deťom dávala drogu, ale že s tým začali samé,“ povedal obhajca Kevin McCarthy denníku The Mirror. Ak ženu odsúdia, skončí vo väzení.

Zdroj: Famous

HighTatras
Ducksfoot - 2004
High Tatras - Jack Herer

Old Post 24-09-2007 v 14:09 PM
pitko je offline   Profil uživatele pitko   Find more posts by pitko   Foto galerie člena pitko   Click here to Send pitko a Private Message   Add pitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 390

já bych cannabis zařadil co se legality týče do stejné skupiny jako tabák a alkohol. Klidně ať se prodává jen v několika málo coffee shopech v čr, ale ať je legální to pěstovat. Klidně třeba max. 10 rostlin. Stejně by z toho měl stát akorát hafo prachů což by mu dost pomohlo. Toť můj názor

Old Post 24-09-2007 v 16:07 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 391

http://www.novinky.cz/domaci/topola...7114_bcbgj.html

Shaman...

Old Post 27-11-2007 v 17:08 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 392

Keď v UK je trhová cena za gram 86 Sk

to loneman:
jakejch 86 sk v UK? co je to za blbost, kupoval si tam nekdy???

God is Love

Naposledy upravil Caligula 05-12-2007 v 19:47 PM

Old Post 05-12-2007 v 19:40 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 393

Tohle je docela dobrý http://www.lidovky.cz/milost-pro-ko...5_ln_nazory_svo

Old Post 04-03-2008 v 14:28 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 394

Až sněmovna příde na to jak za naše bylinky dostane z nas daně pak nastane........ radeji na to nebudu myslet:FUJ.

Old Post 21-05-2008 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 395

podle me by se kaca čr vznesla o par stupnu vejš když jsme v EU 2. nejvědší spotřebytel mariuhany .státu by to prospělo péstitelum taky .... a zbavyli by sme se konečně ty narkomafie ... pěstovalo by se na zahrádkách pro zábavu a ne pro peníze :-) to by byla nadtera ale ! máme naše politiky a co neni morální nemuže bejt kvalitní jinak Pflusik peknej přízpěvek ... plně s nim souhlasim .

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 27-05-2008 v 11:26 AM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 396

ale houby

Old Post 28-05-2008 v 08:59 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Breinwolf
Stálý Člen

Karma uživatele Breinwolf - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 397

Stávajcí stav je pokrytectví. Dekriminalizace je krok sporávným směrem. Legalizace je konečné a správné řešení.

LEGALIZUJTE !

Old Post 21-07-2008 v 21:37 PM
Breinwolf je offline   Profil uživatele Breinwolf   Find more posts by Breinwolf   Foto galerie člena Breinwolf   Click here to Send Breinwolf a Private Message   Add Breinwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepavirgin
Nový Člen

Karma uživatele Pepavirgin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 398

Nechápu a snad během celého svého života asi nebudu schopen pochopit, proč je ve většině evropských zemích, u kterých se dá očekávat určitý stupeň pokroku, jak je možné stavět marihuanu na úroveň drog, které jsou svým "stupněm nebezpečí" nad úrovní alkoholu a cigaret. Nidkdy jsem se nesetkal, aby někdo výhradně po trávě zvracel, vrávoral, padal, atd. Podívám-li se na pravidelné, časté konzumenty alkoholu, nemusím ho pít, aby se mi nedělalo špatně z nich samotných. Nebudu-li kouřit týden, pokud to vydržím, zatočí se mi škeble, jako by mi do ní někdo tvrdě udeřil, nehledě na to, že závislost, kterou jsem si na tabáku vytvořil, je velmi těžko odbouratelná a následky z kouření stojí zdravotnictví nejedné země nemalé peníze. Nemalé peníze stojí i mnohé země boj se skupinami pěstitelů, kteří vyrábí konopí ve velkém a stejně tak ho i prodávají. Ti, kteří si ho od nich kupují, tak činí jen ze strachu ze zákona. Marihuana je tady delší dobu než chlast a cigára a každý, kdo marihuanu užívá, si je vědom, že není schopna z člověka udělat takovou trosku jako výše zmiňované. Páni politici s tlustými pupky, narvanými kapsami úplatky, by si měli všichni dát jointa. Je to jako s rodiči, kteří často selhávají, jakmile zjistí, když jejich dítě bere tvrdé drogy, selhávají kvůli neznalosti. Nejsem naivní a nevěřím, že žádný z politiků trávu nekouří, ale podotýkám, že stejně jako selhávají rodiče v řešení závislosti svých dětí, stejně tak selhávají politici v tématice marihuany. Bohužel se nění čemu divit. Politici selhávají nejen v otázce marihuany, ale i v Kosovu, Iráku a jiných atraktivních destinacích. Bohužel nás politika celé historické dekády učí zvykat si na to, že politik zklame a hlavně klame téměř vždy. Nežijeme v demokracii, ale pseudodemokracii, kde existují určitá pravidla a pravidlo nejhlavnější je, jak říká školní inspektor v Simpsnech, důležité je kvalitně děti připravit pro zařazení do výrobního procesu. Důležitým faktorem je tedy zařadit všechny, kteří nejsou součástí stáda nebo z něj vybočují zpátky do stáda apatických sobců, kteří pokračují ve své cestě, jen aby se napásli a mohli být spásáni. Přeji všem hezký den a vyjadřuji všem podporu v boji za legalizaci této neobyčejně krásné, voňavé a chutné rostliny.

Old Post 28-07-2008 v 20:28 PM
Pepavirgin je offline   Profil uživatele Pepavirgin   Find more posts by Pepavirgin   Foto galerie člena Pepavirgin   Click here to Send Pepavirgin a Private Message   Add Pepavirgin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antikristus
Nový Člen

Karma uživatele Antikristus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 399

Přijde mi divný že by mi něakej zákon směl zakázat zasadit semínko do země a zalejt vodou i kdyby z toho mělo vyrůst cokoliv co je přiroda.
Obvzlášť divný mi to přijde divný když jde o léčiva.
Pak se jen nabízí otázka jaký IQ má asi dotyčnej kterej takový zákon vymyslí a nebo schválí ?
Se svým IQ 120 mi to přijde jako naprotá tupost politiků.
Pravda nejsem schopen posoudit jak to vidí někdo s IQ 150 a víc.
Podle mně je do toho každýmu houby co si zasadim a pěstuju.

Old Post 02-08-2008 v 21:03 PM
Antikristus je offline   Profil uživatele Antikristus   Find more posts by Antikristus   Foto galerie člena Antikristus     Add Antikristus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 400

Tohle nemá s IQ co dělat v politice prostě každej (skoro) sleduje vlastní zájmy a potom paradoxně čím višší je jeho IQ tím víc si uvědomuje, že podpořením ,,kontroverzního" zákona by se mohl zdiskreditovat, což by mohlo mít nechtěné důsledky... Zkrátka je jim u prd..e jestli je marihuana dobrá nebo špatná, protože kdyby se řídili tímhle nebyly bysme tam kde sme teď. Nikdo zkrátka nechce vybočovat z davu

Old Post 02-08-2008 v 21:46 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2012 - legalizace x dekriminalizace - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1672730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív