Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OHÝBÁNÍ po Čertofsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3

vyplatí se ohýbat pro následnou lepší sklizeň?
This poll is closed.
ano -od prvopočátku 43 43.00%
jasně,ale až když má kytka keřovitej základ 38 38.00%
jo-sklizni to nepřidá,ale vypadá to pěkně 11 11.00%
ne-je to akorát kurvení kytky 8 8.00%
Total: 100 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Nápad OHÝBÁNÍ po Čertofsku Příspěvek č. 1




........Po tom co jsem se tady na pár threadech dočetl o technice OHÝBÁNÍ jsem se do tohohle způsobu růstové fáze kytek celkem zakoukal a chtěl jsem si jí na pár kytkách ve svejch podmínkách vyzkoušet.
Sice by se tento způsob měl uplatňovat již od brzkého stádia růstu,ale to jsem v tu dobu o této technice pramálo věděl nebo jsem nebyl odhodlanej do toho jít.
Každopádně v půli července jsem se konečně dokopal k tomu ,abych si dvě kytky pořádně zohýbal a následně zjistil jestli jsem udělal dobře či nééé........!!!!
Kytky jsem vybral průměrného vzrůstu tak kolem 1metru,ale hlavně košatý ,abych následně měl na nich po ohnutí bůbec co vyvazovat.

ohýbané modely:
Viollator Purplle Kush
New York City Diessel x Purplle Skunk 1

potřebné vybavení:
10mm hliníkový drát na vyvazování rajčat
3,5mm vázací drát na vytvoření podpůrné klece na větve
vrtačka na vyvrtání děr v kýblích na ukotvení 3,5mm drátu na klec
10mm hadrová izolačka na uchycení větví ke kleci
a cca hodina volného času na 1kytku......aby si s tim člověk vyhrál tak to nějakej čas fakt zabere.......!!!!



..tenhle Thread jsem vytvořil jako VEŘEJNÝ tak kdo má zkušenosti a nějaký fotečky tak se pochlubte..............!!!!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Naposledy upravil čertiskočert 26-07-2011 v 16:48 PM

Old Post 26-07-2011 v 15:59 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 2



20.července-do parády se si teda vzal teda vzal ty dva kusy.
10mm Aludrát sem šoupnul pěkně na dno kýble ,slabším drátem uchytil vyvrtanym očkem bezpečně k obvodu a začal s postupným ohýbáním.
Po nějakejch 20cm jsem kytku zajišťoval hadr. izolajdou aby držela požadovej tvar.po dosažení požadovaného tvaru prsence a uchycení obvodové drátěné klece začala ta nimravá práce postupným vyvazováním všech okolních větví do požadovaného tvaru.
Po celkovém vyvázání jsem odstranil listy které směřovaly směrem dolů a byly by na kytce zbytečné při následném odchytu slunečních paprsků.





........nevím jestli jsem při ohýbání neudělal nějakou zásadní chybu ,třeba při úchytu větví hadrovou lepenkou(nejsou utaženy na fest-aby mohly růst)..........jestli třeba to lepidlo nějak neovlivní růst kytky



.........jsem v "OHÝBÁNÍ" nováček tak mi popřípadě poraďte co mám zlepšit

..tenhle Thread jsem vytvořil jako VEŘEJNÝ tak kdo má zkušenosti a nějaký fotečky tak se pochlubte..............!!!!!!!



.........Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 26-07-2011 v 16:39 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 3



.......fotoreport z ohýbání

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 26-07-2011 v 16:49 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 4




............Viollator a NYCD po týdnu od ohnutí
kytkám se daří jen jsem ještě osekal pár listů který na nich byly k ničemu......!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 26-07-2011 v 16:55 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od čertiskočert
Po celkovém vyvázání jsem odstranil listy které směřovaly směrem dolů a byly by na kytce zbytečné při následném odchytu slunečních paprsků.


Práci si si s tím dal hezkou a i to velice dobře vypadá, ohýbání fandím sám jsem ho na outdoor pravidelně aplikoval, ale to otrhání listú.. jak jsi přišel na to, že jsou zbytečné, nevšiml sis, že kytka listy natáčí za sluncem? To že v tu chvíly po ohnutí směřují dolú nic neznamená, během pár hodin se to srovná tak jak to má být a i když list není natočen na slunce tak na něj dopadá světlo..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-07-2011 v 17:01 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 6

......v těch listech jsem udělal předčasně chybu že jsem je osekal hned po vyvázání......měl jsem počkat až se kytka sama natočí a až pak jim dát co pro to.
..........každopádně chybama se člověk učí a příště už to neuspěchám.......!!!!!

......... a jedna otázečka:
..............není na ohýbání takhle vzrostlé kytky už pozdě .......chtěl bych naohejbat ještě také 2kousky....?

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 26-07-2011 v 17:12 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od čertiskočert
není na ohýbání takhle vzrostlé kytky už pozdě .......chtěl bych naohejbat ještě také 2kousky....?


Pokud jsou zatím v rústu tak v klidu ohýbej. Ohýbá se nejlépe za sucha, kytka je ohebnější.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-07-2011 v 17:40 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 8

Hodně zajímavej styl....Taky jsem fanda ohejbání a toto mě celkem nadchlo...jestli nezapomenu....příští rok nebo na In to vyzkouším..

Old Post 27-07-2011 v 13:30 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 9

zaujímavý spôsob. Nabudúci out by som to rád vyskúšal že čo to spraví budem sledovať ako to dopadne veľa štastia

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 27-07-2011 v 15:12 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 10

Parada, já to dělám podobně, ale už od plenek,páč mam balkon a tam to nemůžu nechat růst jak se chce ,cca po měsíci přesazuju ven a pak je to teda parádní.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 27-07-2011 v 15:43 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Obecné Ohýbej stromeček dokud je mladý :D Příspěvek č. 11






citace:
[i]
..tenhle Thread jsem vytvořil jako VEŘEJNÝ tak kdo má zkušenosti a nějaký fotečky tak se pochlubte..............!!!!!!
[/B]


A proto se přidám taky,abych se pochlubil mojim ohýbáním a trápením kytek
A co páchám na svojich véélkých kytkách na fanankově jungleraut
Jinak čertiskočert,máš to pěkné a podařené a tuto metodu vyzkouším alespoň na jedné rostlině a za založení tohoto treedu K+ ...

Na fotu č.1 je Lowkiller ze semínka od člena G,4 měsíce růstu zasazený přímo do kompostu,neskutečný a největší smraďoch,nedávno ukázal plefolwers,výška 1,5m a šířka 2,5m průmněr stonku dole 5cm :O

F.2: Ohýbání vršku,skvělá technika kdy se vrcholovka točí každý den o smyčku,podobně jako fazole a větvičky na kterých budou paličky jdou vzhůru za sluncem

F.3: Můj noname,bujně rostoucí sativa-3ks v barelu 200l-kompost-4 měsíce růstu.Ohýbání pomocí provázků a kamenů a oček a děr na barelu.Před ohýbáním to vypadalo jako kopřivy...

F.4: To samé detail


F.5: Detail zlomené větvičky a detail zahojeného "kolínka"


Takže ohýbejte,zaštipujte,lamte,nic se nestane,ve stadiu růstu to je taková kopřiva
Pěstu zdar!!!



Fanánkův out 2010

Old Post 27-07-2011 v 19:39 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 12





..........mnooooooooo tak dneska jsem byl po cca.+ - měsíci navštívit další moje "zdary a nezdary" na MNou povětšinou neobývaných 20km vzdálených prostorách.
......mam tak celkem tři kousky a to..........
.....................................
.........jmenovitě:
.................. .......................Nebully,Vanilkovýho Kuše a pana Jacka"VYPALOVAČE"Herrera ........!!!


To že jsem je měsíc neviděl,jsem si od nich představoval alespoň ňákej růstovej pokrok.............ale vono Čerte difse.........von ten "plevel" za tu dobu neudělal snad žádnej skok...!!

.......a když už mám TEĎ taký "OHROMNÝ" zkučenosti z celejch ..................dvou2.........2dvou..!!!!!! kytek co se týče vyvazování,tak jsem jim zákonitě nemohl zůstat něco dlužnej.









.........jáááááá jen doufám že jim to radikální prosvětlení alespoň v něčem pomůže............!!!!

..........první "KUS" na holení šel pan Herrer,následovaný Nebullí a poslední si to užívala Vanilla................!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 29-07-2011 v 00:24 AM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 13



.........tady je ta Vanillka.........všechny tři kytky ,jelikož jsou ještě pořád v růstový fázi ,byly hromadně osekány mistrem FIMstřihem(poprvé).................!!!!!!


.........A to jsem u Tý Nebully úplně náhodou oběvil pro mě novou techniku vyvazování,bez potřeby mít okolo kytky ještě nějakou podpůrnou ohradku,klec,rám???????...........no prostě něco k čemu pak následně budou ty větve vyvazovány.


.........ypočívá "TO" v tom že se vázací drát ustřihne v délce cca 3x násobného obvodu tý kytky ,no a pak se konec očkem chytne k té nejsilnější větvi vespod,od které pak do dalších oček na to samém drátu přichytávám další a další větvě............než zbyde samotnej vrchol.

........ale ten fíííígl je ale v tom ,že délka drátu mezi větvema musí bejt o zhruba polovinu delší než je jejich reálná vzdálenost na kytce.


.....tím se pak dosáhne toho efektu ,že ony samy větve budou navzájem ostatní větvě ohýbat..........
..............fotoreport je o odkaz výše........!!!!!!!!!!!!!!!



.........Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Old Post 29-07-2011 v 00:55 AM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 14






Tak jen pro inspiraci přidam Život Výbucha




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 29-07-2011 v 07:38 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čertiskočert
Stálý Člen

Karma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% PěstitelskáKarma uživatele čertiskočert - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 15





............to já sem si takle jednou z nudy udělal řeza Nebully a po měsíci je z ní takové pěkné kapesní vydání ....!!!

.....na to že má oproti ostatním nějakejch čtvrt roku zpoždění ,tak z něj nakonec ještě pěknejch pár paliček bude...!!!

.....Ať to všem pěkně roste a dělá pořádnej bordel v hlavě.......!!!!

- - << Čertisko >> - -

Naposledy upravil čertiskočert 29-07-2011 v 19:38 PM

Old Post 29-07-2011 v 19:19 PM
čertiskočert je offline   Profil uživatele čertiskočert   Find more posts by čertiskočert   Foto galerie člena čertiskočert   Click here to Send čertiskočert a Private Message   Add čertiskočert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 16





No jsou tu zajímavý nápady některý trochu složitý,ale hlavní je jak to fachá ne? Přidám se i já drátkování lebo provázek používám. Větev chytnu tím esíčkem z drátu a nehrozí tak zarůstání do halůzky.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Naposledy upravil šapša 31-07-2011 v 12:05 PM

Old Post 31-07-2011 v 11:40 AM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5771280 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív