Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čmoudeles pod 600W Mm,Ash,Er,Chbh
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Čmoudeles pod 600W Mm,Ash,Er,Chbh Příspěvek č. 1




Čus tak jsem se konečne rozhoupal a zas neco pjeknyho rozjedu.Tadyto je moje paty koleso.....,no na některy zvas asi nemam ale budu se snažit .....Do ted jsem jel aerosku,kokos,bubleros,chci taky konečne vyskoušet hlinu.Očekavam od toho klasickou,čistou,neschemizovanou chutovčičku....,jenom doufam že to všechno stihnu krasně proplachnout.V hydru se to čistilo v poho tak uvidime

Posadka:CheeseBerry haze,E rocket,Medicine man,Purpurea Ticinensis,Ash
Hnojky:AH trojsložka+enzymy,kořenak a PK-13-14 od Hesi
Substrat:super mix od Gold Label...a je v 6,5l květnikách
Sluníčko:rust 400Wmh,květ 600Wsodík
Spacák: DR240w secret jardin
Stínidlo:Pan A-Wings
Ofuk:dva klipsnaky a možna že pojedu jen na jeden velkej ofukovej větrak je docela velkej ješte uvidíme :-)
Ventylace:přitah 160TD a na odtah mam ufo ruck je s regulací a zvladne odsat,ted přesne nevim okolo 700m3/h.jestli ten přítah bude malo,tak mam ješte o neco silnejsi ventec.
Pacháč:Prima klima type Industry,zvladnul by odsat i 1400m3/h
PH testr:AD-100 od Adwi
Ecko:by HANNA

Naposledy upravil 13-10-2011 v 21:16 PM

Old Post 03-10-2011 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 2

..tez mam stejnou zvlcovacku krapet nestiha ,dobra tak na 250w

Old Post 04-10-2011 v 16:46 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Čus no jo je mala ale stačí,mam ji jen neš se pořádně chytnou řezi, ješte tak dva dny a dam ji ven.Jinak mam vypli komplet ventylatory,a když budu chtit,tak řezi budou krasne oroseny,zatim jede na čtvrtku a 70sháát tam mam.

Naposledy upravil 06-10-2011 v 22:36 PM

Old Post 04-10-2011 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4




Čego....mnoo tak jsem hazim,nějaké fotečky....mam dva dny preplo na 12/12.Skusim nechat Metal haluz,neš se objeví chloupky a začne se neco tvorit.Pak vymena za 600w Sylvania (high pressure sodium).
Jedno Ashčko nechtelo zakořenit tak je jich ted jen 19....aspon bude více místa pro ostatní.
Ph 6,2
Nasazen kořenák od AHček+první postřik phytaminem

Old Post 08-10-2011 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5





10:12/12
Čus tak jsem nakonec změnil hnojvíska a pojedu Biobizz.Jinak ten fotak je strašnej fotim to telefonem a uš ho mam asi pět let,aš budou naky přebytečny korunky,tak kupim novej
PH:6.1 jeden kybl jsem zapoměl proměřit a na nekterejch kytkach to je znat.
EC:nejrači bych to uš solil,ale u substrátu psali po čtyřech tydnech tak musim čekat.Jo a mam tady netopíří prujmik,tak naten sem taky zvědavej

Naposledy upravil 17-10-2011 v 16:41 PM

Old Post 17-10-2011 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

se zbytečně okrádáš o výnos, přepnul jsi to moc brzo

Old Post 17-10-2011 v 17:53 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Čus musel sem...za neceli tri měsíce mě příde majitel skontrolovat elektryku.Jestli se konečne doní vejdu ....Mam tam Chesbery a tu chci sklizet okolo sedumdesátky.Dva tejdny sušeni a je tady jak nakoni.Snad to příšti koleso bude klidnejší a ty řezi si krasne předpěstim

Old Post 18-10-2011 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8




16:12/12
Čus Tak jsem to trochu....VoGuanokalongoval jentak trošku zvršku.Přišti zalivka bude se zakl.hnojvama a pak čekáni na popalene listy

Naposledy upravil 23-10-2011 v 16:18 PM

Old Post 23-10-2011 v 15:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9



25:12/12
Ph-5.8 Ec-1.0+jednou týdne jim tam nasipu kavovou lžičku netopýřích hovnísek...nemaj vubec příznaky přehnojení,tak příští zalivka bude 1.3...plus Pk13-14

Old Post 01-11-2011 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Claune
se zbytečně okrádáš o výnos, přepnul jsi to moc brzo

zas tak brzo ne.. celkem se mu to vytahlo

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 01-11-2011 v 14:37 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od zubáč222
Čus no jo je mala ale stačí,mam ji jen neš se pořádně chytnou řezi, ješte tak dva dny a dam ji ven.Jinak mam vypli komplet ventylatory,a když budu chtit,tak řezi budou krasne oroseny,zatim jede na čtvrtku a 70sháát tam mam.


mmm tak to cumim. 60% když jsem mel tak jsem byl rad a to muselo byt venku jeste hnusne
..možna ze jsem maly prstor nato i ventilace jela

Old Post 01-11-2011 v 16:02 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

čus mysak maly prostor tim lepší prostorne na tu zvhlčovačku ne....ale za ty prachy sem moh kupit tu co strkaš do kyblu nebo tak jo jo takoví hračky já mužu

Naposledy upravil 05-11-2011 v 07:38 AM

Old Post 01-11-2011 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13






29:12/12
Čegos tak nak to šlape,jen na jednom Asháčku vyskočilo žlute zbarvení listu Skusil jsem přisipat o jednu lžíci Guankolong prášku na víc a ukazalo se že prášek je asi hodne bohatej na fosfor A kdyš jim dotoho dam ješte pk13-14 tak to je pěkná facka Jinak u CheeseBerry aplikuju pk zvlášt snese toho viíc neš ostatní Je fakt pěkná a nej je že vuně je taková nevírazná a u konce květu začne krásne vonet je to nádhera fakt Jsem moc zvědavej jak hnojky od Biobizzu ovlivněj chut kvítí oproti minulemu kolesu kdy sem používal hnojky od AH
Na posledni fotce je CheeseBerry z minuliho kola lebedí si v kokosu s hnojkama od ahaček

Old Post 05-11-2011 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

ty mas odtah od spodu? to neni zrona nejlepsi, protoze studenej cerstvej vzduch se drzi dole a ohratej pouzitej stoupa vzuhuru takze vetsinu cerstvyho vzduch odtahnes a starej nechas urcite tam nebudes mit optmalni cirkulaci vzduchu

Old Post 05-11-2011 v 23:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


Ja sem spokojenej stim jak to mam....přívod čerstvího vzduchu mam dole na druhy strane Je tam unej velkej ofukovej ventylator kterej se pomalu otáčí do stran a rosfoukává čerství vzduch na kití aš ze rožhne tak vifotim

Naposledy upravil 06-11-2011 v 14:07 PM

Old Post 06-11-2011 v 08:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16





35:12/12
něco

Old Post 11-11-2011 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3577320 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív