Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2x20w Mikrokrabice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

2x20w mikrokrabice test Příspěvek č. 1


Ahoj Growers!
Chtěl bych tady otestovat svou mikrokrabici viz téma: Jak si postavit box z krabice? --> Návod.



Světlo:

Úsporka Trend Line
2x20 Watt
2x 4200k
2310 Lumen

Přítah a odtah:

Přítah: 95m3/h
Odtah: 95m3/h

Testovací králíček:

1x Power Skunk od člena R-man. Velice doporučuji. Krásný, zravý klon a super komunikace a domluva!

Teplota:

Teplota se drží na 25 stupní, takže pohoda.

Tak uvidíme jestli to v tom poroste :-D Jen mám problém s vlhkostí, je tam 50% a né a né jít nahoru, takž pokud by jste měl někdo nápad tak budu rád.

1. Foto 1. Den 18/6

EDIT: Upraven odtah a přítah.

Naposledy upravil 15-12-2011 v 17:57 PM

Old Post 08-09-2011 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


citace:
Původní příspěvek od jjaman
Fanta
nič vo zlom , ale načo sa tu ešte snažiš srať s týmito hovadinamy ....roky to je jasné , že tam daj minimálne 400 watt , alebo 600 watt..úroda bude nulová trápiš sa s tým ..už aj v growery do základov by som pichol , že nehrajte sa tu s menšou vatážou ..ak máš 13 rokov prosím ..ak nie tak zainvestuj pár litrov , aby to malo zmysel ..pestovať v krabici od topánok , tienidlo si spraviť z obalu z pice a mať úrodu 4 gramy ???


Takže, dostal jsi odemě K- za tento příspěvek. Kritizuj, ale s mírou. Zaprvé, není mi 13, ale 10 . Zadruhé proč si nehrát? Je to zábava a hlavně nevíš, jak to dopadne, buď to může být shit nebo úspěch. Howk

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
a jestli mohu doporučit ten silnější ventilátor dej spíš na odtah :-)

a otázka k vlhkosti pokud se ti do krabice vejde miska naplněná vodou a perlitem či hydrotonem tak to zkus.........

ja to dělám tak že pravidelně rozprašovačem postříkávám vnitřní stěny a půdu na povrchu květináče rozprašovačem..... (u tebe nwm jstli je dobre něco stříkat na stěny když je to papír a s tim appírem spojeno pozor na elektryku at to nechytne ja sem radějy zvolil lego krabici z plastu ale pokud ti to nedělá starosti tak je to tvoje věc že )

pěstu zdar !!!

jinak pro představu co člen Jimmy dokáže se 40w (2 nebo 3 pěsty za sebou doporučuju pročíst :-)
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1


Ahoj, díky za podporu ten ventilátor na odtah přidám ještě jeden. Misku plnou vody tam mám, ale není v ní perlit, ale ubrousky, zkusím koupit perlit. Stěny jsou polepený diamantovkou, takže rosit je by neměl být problém. Jimmyho kýbl jsem četl asi 20x Dík. F

citace:
Původní příspěvek od
jjaman
ok ...ospravedlňujem sa páni , nemyslel som to zle , len to považujem za mrhanie času a ja nie som rentier a iste mám len viac precestovaných a prežitých vecí ...
Fanta ..dobre skúšaj , konope je len plevel , ale výsledok bude bohužial adekvátny tomu osvetleniu ....ja mám rád keď za svojím úsilím vidím nejaký výsledok..


citace:
Původní příspěvek od tuffgong1 myslim si že kdyby to Fantu netěšilo a nepřinášelo mu to něco (radost z pěstu nebo cokoliv) tak by to nedělal a když člověku něco přináší radost a potěšení tak to pro něj neni mrhání časem :-)

Fanto dyštak nahod nějaký fotky boxu s umístěnou kytí .-) (pokud máš ) docela by mě zajímalo jak to celí vypadá az provozu .....


To jamman: tuffgong1 ti odpověděl za mě jinak foto dodám.

citace:
Původní příspěvek od MDe_ Tak tak, jen do toho jdi Nic tín nezkazíš, maximálně na 3 - 4 brčka bude, rozhodně neotálej a přečti si Jimmiho pěsty v kýblu, fakt luxus. Jinak asi bych ti doporučil ale přehodit větráčky, a udělej podtlak a taky se těším na fota, příště snad rozjedeš 150w+ Maj sa


Ahoj, díky za podporu, já chci přidat, ještě jeden na odtah, takže to časem napravím :-D jinak, už mám doma DRII 60 a bude to 250w už mám doma komplet světlo a čekám na další peníze, abych to mohl dokončit. F

citace:
Původní příspěvek od jatro Nevim jestli si cetl tento clanek - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39649
To je na povzbuzeni ;-) Vlhkost, jedine mokry hadr pred ventilator, nic lepsiho me nenapada. Nebo neco jako je na obrazku, ale to asi mas.


Čau díky moc, moc chtěl jsem si ho najít a ty jsi mi to ulehčil. A ten hadr zkusím. Dík

Jinak všem díky moc a házním foto celku.

Old Post 08-09-2011 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Migho
Ahoj, tesi ma, ze stale ludia skusaju nieco nove, robia pokusy, optimalizuju atd....ja sam prave rozbieham skromny grow v PC boxe, casom to tu vyhodim. Ak ti mozem poradit, usporky su super na rast, ale na kvet by som ti skor odporucil 50W sodu (skus pozriet svitime.eu , vobec to nevychadza az tak draho) - netopi to az tak strasne, a vo vysledku budes vidiet rozdiel. Nepisem to preto, ze som to kdesi, kdysi cital a nafukujem si tu hlavu...sam som zacinal pod usporkou, a dneska by som asi rovno zo zaciatku siel do sodiku. Ale nejdem ti nic vnucovat, kludne si vyskusaj usporky, mozno napr. zistis tak ako ja, ze kvantitou je to mizeria, ale kvalita kludne predci sodik Kazdopadne skusaj, pozoruj kyticky, raduj sa z nich, ked sa im dari, plac nad nimi, ked chradnu...a tes sa na sklizen, tie male potvory ti to vsetko bohate oplatia :P

a to jjaman - nechcem ta hned odsudzovat, koneckoncov, uz to tu spravilo mnoho ludi predomnou, ale v takomto treade vyrazy ako hovadina, mrhanie casu... niesu namieste...clovek ktory experimentuje s 40W je imho pre growersku komunitu omnoho uzitocnejsi, ako niekto, kto sa tu "len" chluby svojim 6tikilom...

Paix, migho


Ahoj, díky za radu, dojedu to pod těma úsporkama a pro příště kdyžtak zkusím něco jiného, třeba ten sodík :-D


Jinak, díky v šem za k+
Kytičky dneska poprvé dostali 1ml/l Bio Bizz Grow a Ph jsem upravil na 5,4 , ale je tu nějaký problém, trošku bledne listy nevypadají moc hezky, ale uvidíme po víkendu. Fota nahodím v neděli nebo v pondělí, držte palce!

Old Post 09-09-2011 v 17:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Pohnoj klidně i více , kytky máš z řezů tak to snedou .. pH drž kolem 6


Půjdu na to pomalu. Jinak Ph jsem chtěl 6, ale došla my kyselina, tak jsem to musel dělat citrónkou a nevěděl jsem, kolik dát.

Old Post 09-09-2011 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


Jsem tu s novým updatem! Kytí je 3. Den 18/6 a začíná nám nové patro. Vyskytl se malý problém s listy, začínají hnědnout, u jednoho listu to je proto, že byl při přepravě pochroumaný, ale u zbytku se mi to nezdá, napadne vás něco? Jinak přihodím paár fotek. Pěstu zdar

Old Post 11-09-2011 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Foto 2

Old Post 11-09-2011 v 15:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Foto 3

Old Post 11-09-2011 v 15:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


Foto 4 Tady je ukázka špatného listu

Jinak teda při nahrávání fotek mi to pěkně zlobilo, když jsem je nahrál, tak zase hned zmizeli, takže snad to vypadá ok. F

Old Post 11-09-2011 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdarvim
to s trim listem nwm , ale pro příště malé doporučení hlínu vol vzdušnou tzn přidej bud perlit nebo písek ........... dost to pomáhá kytičce :-)


Ahoj, vím musel jsem to rychle zasadit, protože už to v RW nedávalo v pondělí jedu do G shopu tak napravím.

Old Post 11-09-2011 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdarvim
to s trim listem nwm , ale pro příště malé doporučení hlínu vol vzdušnou tzn přidej bud perlit nebo písek ........... dost to pomáhá kytičce :-)


Takže, dnes jsem ji přesadil do půdy s prlitem, který jsem zakoupil v G shopu. JInak kytička dostala 1,7 ml/l Bio Bizz Grow a Ph bylo upraveno na 5,9. Už se uzdravuje, foto hodím tak ve středu nebo čtvrtek.

Old Post 12-09-2011 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 11

ok jsem zvědavej ja sjem toho svýho criticala + (taky pod 40w ) před 3 dny přepnul a už se pěkně tahá po přpenutí atk snad to ukočíruju
jsem zvědavej jakto dopadne tobě
zatim pěstu zdar

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-09-2011 v 20:58 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Dnes jsem sehnal 2x 12V trafo a napojil na každé paralerně 2x PC větráček a teď činí přítah i odtah 95m3/h.

Old Post 13-09-2011 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


Tak tu máme další UP. Kytí roste 7. Den 18/6 třetí patro je tak na pů hotové a rostenám čtvrté patro a už začínají i bokovky. Po 4 patru asi štípnu tak uvidíme. Jinak teď dostává každý druhý den 2ml/l Bio Bizz Grow tak snad dobře poroste i dál pěkně. Pěstu zdar

Old Post 15-09-2011 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14


Next

Old Post 15-09-2011 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


Zdravím tak je tu další up. Kytí je 12. Den 18/6 a dostává každé dva dny 2,5ml/l Bio Bizz Grow. Už se krásně rozrůstá a začínají i boční větve, štípat ji zatím asi nebudu a nechám jí ještě tak 2 až 3 patra povyrůst. Jinak otázka, vadí, když se teplota při růstu pohybuje okolo 23 stupňů? Není to málo?

Old Post 20-09-2011 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16


Next

Old Post 20-09-2011 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3074980 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív