Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » BIOOl mate nekdo s tim pripravkem zkusenosti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tonga
Nový Člen

Karma uživatele tonga - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 8 

BIOOl mate nekdo s tim pripravkem zkusenosti? Příspěvek č. 1

chcu to pouzit na svilusky doporucily mi to v baumaxu

Old Post 07-09-2011 v 12:01 PM
tonga je offline   Profil uživatele tonga   Find more posts by tonga   Foto galerie člena tonga   Click here to Send tonga a Private Message   Add tonga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

jj Biooil je dobrej,taky ho pouzivam.je ucinej a setrnej.je dobry pridat do postriku trosku jaru,mydla,nebo jinyho saponatu jako smacedlo.jinak je taky dobrej svilustop a omite,ale jsou to chemky.biooil ti pomuze.staci jeden postrik,hlavne zespodu listu,po par dnech zopakovat a je po problemu.

Old Post 07-09-2011 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3

Me po nem vzdycky kytky oschly. A to sem davkoval podle navodu. I kdyz sem dal polovicni davku tak nic moc, a bioton je to samy. Podle me to zalepilo pory na listech a listy se udusili...

Tisková oprava:
Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem
uvedli, že Jiří Paroubek je z Brd.

Správně mělo být uvedeno, že Jiří Paroubek je zmrd.
Všem obyvatelům Brd se hluboce omlouváme.

Old Post 07-09-2011 v 13:02 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

Svilušky jsou svině marně jsem bojoval Biooilem.
Nevím už kdo mě to řikal ale udajně se v českejch roomech vyvinula rezistentní generace odolná vůči postřikům, udajně fungfuje Talstar a Vertimec. U mě Talstar nefukční.

Jediná věc která pomohla byl již zmíněný VERTIMEC.

Dávám 0,7ml na půl litru vody pár kapek jaru a před každym novým kolem preventivně kytky vymáchám v této směsi, chce to pořádně zatočit aby někde třeba v ohlém listu nezůstalo vejce sviluchy.

Od té doby bez problému.

HLAVNĚ AŤ NĚKOHO Z VÁS NENADADNE STŘÍKAT COKOLIV Z POSTŘIKU NA KYTKY V KVĚTU !!!

Ještě jedna důležitá věc vertimec je pesticid takže čtěte přibalový leták a používejte rukavice, roušku, brýle v případě postřiku !
V připadě mačení to s trochou šikovnosti jde i bez toho.

Naposledy upravil SparkyX 07-09-2011 v 13:16 PM

Old Post 07-09-2011 v 13:05 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 5

JO talstar byl u me vzdycky zarucenej... TAlstar zbije vsechny broucky, ale ne vajicka, takze po case je nutne postrik opakovat...

Tisková oprava:
Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem
uvedli, že Jiří Paroubek je z Brd.

Správně mělo být uvedeno, že Jiří Paroubek je zmrd.
Všem obyvatelům Brd se hluboce omlouváme.

Old Post 07-09-2011 v 13:20 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

...vem prvni stranku a pak od 10strany , cau Hlava

Old Post 07-09-2011 v 14:41 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 7

u mne nejlepsi vysledky spruzit, nebo jsem pak jeste delal klasickej vyvar z tabaku + pepr(ten zabiral jeste lip)

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 07-09-2011 v 17:30 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 8

ja sem bioolem svilusky vyvrazdil celkem spolehlive nicmene problem je ze biool je je pry kontaktni tzn. ze se fyzicky musi dostat na svilusku coz muze obcas bejt problem v zavilsosti na tom jakym systemem pestujes poradne zestrikat metr a pul velky kytky na rohozich se ti nepodari asi nikdy ja to mel v kvetinacich a rachal sem to normalne ve vane aby se to fakt dostalo vsude coz zase s palicema taky nejni dobrej napad nemluvim o tom jak biool smrdi takze muj zaver biool na svilusky joo ale max pri rustu a mensich kytkach kdy mas jistotu ze skutecne spolehlive muzes nacakat ten biool vsude.........pouziti smacedla taktez doporucuju nicmene vrazdiciho efektu sem dosahl i bez nej.........

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 21-09-2011 v 08:49 AM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 9

Souhlasím s Mr. Knorr. Mě po Bioolu taky vždycky začaly umírat listy a vinu přikládám udušením listů po zalepení pórů. Taktéž jsem dodržoval dávkování dle etikety.

Biool mohu doporučit proti sviluškám na venkovní použití, kde se listy omyjí deštěm a vše v pohodě.

Poslední 2 sezóny při nutnosti použití bioolu indoor důkladně ošetřím rostliny (především zespoda listů) a vždy 1 den po aplikaci kytky stříknu slabým roztokem jaru a důkladně osprchuju. Po cca 3 dnech celý postup opakuju, protože Biool při první aplikaci nezabije vajíčka, která se líhnou právě 2-3 dny. Všechny svilušky jsou mrtvé, listy po omytí v pořádku, ale metoda lze aplikovat pouze na pěstební metody, kde lze s rostlinami dobře manipulovat.

"Silnější pes mrdá."

Old Post 27-09-2011 v 11:26 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shpongle
Nový Člen

Karma uživatele shpongle - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 15  

Zdraví Aplikace pripravku proti plisni a skudcum Příspěvek č. 10

Ahoj, poradil by mi nekdo jak spravne aplikovat biool a bioan, co je lepsi, zalivka nebo postrik na listy, jake jsou vase zkusenosti?

Old Post 04-05-2013 v 17:33 PM
shpongle je offline   Profil uživatele shpongle   Find more posts by shpongle   Foto galerie člena shpongle   Click here to Send shpongle a Private Message   Add shpongle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fbegbie
Stálý Člen

Karma uživatele fbegbie - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 11

biool je pekny svinstvo,sice funguje,z vlastni zkusenosti ale teda krom svilusek vrazdi i kyticky.pokud jsou dostatecne vzrostle tak to jeste jakz takz rozdychaji,ale mensi to nedaj.ale i tak je to nekonecny boj.jak rika kolega musi zasahnout primo svilusku aby fungoval tzn.nejlepe kyti otocit a vykoupat.tabak s peprem take pomuze ale ne tak razantne jako biool.dalsi vec je opakovat opakovatopakovat postrik.a dalsi problem je v tom ze zacnou odumirat listy,dle meho nazoru je to tim ze se proste a jednoduse ucpou pory na listech a nedychaji.me se osvedcilo kyti poradne prosprchovat.biool je svinstvo.

Old Post 18-05-2013 v 15:47 PM
fbegbie je offline   Profil uživatele fbegbie   Find more posts by fbegbie   Foto galerie člena fbegbie   Click here to Send fbegbie a Private Message   Add fbegbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 12

Já jsem toho názoru, že Biool není zas tak nejhorší, měl jsem ve foliovníku výskyt třásněnek, 2x jsem postříkal bioolem + JAR na mytí nádobí a je díky bohu klid. Aby se neucpávali pory, tak doporučuji další den, nebo 2 použít normální rozprašovač a kytky pořádně pokropit. Mám po tom postřiku kytky pěkně vitální, lesklé, a není na nich vidět, že by se jim něco nelíbilo.

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 31-05-2013 v 10:50 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fbegbie
Stálý Člen

Karma uživatele fbegbie - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Chemie biool Příspěvek č. 13

to jo to on to pozabiji urcite to bez pochyb,nicmene z indor mam spatne zkusenosti ,mozna jak jaka odruda to snese no tezko rict.ale na druhou stranu kdyz uz neni cesty kam tak proste biool asi tak no

Old Post 03-06-2013 v 17:50 PM
fbegbie je offline   Profil uživatele fbegbie   Find more posts by fbegbie   Foto galerie člena fbegbie   Click here to Send fbegbie a Private Message   Add fbegbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 14

Biool olej voda a smáčedlo, co v tom kdo hledá za zázrak? Jako že je to biologické nastříkat na kytky olej Ochranná lhůta 0 dní.

Old Post 03-06-2013 v 20:51 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Re: biool Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od fbegbie
to jo to on to pozabiji urcite to bez pochyb,nicmene z indor mam spatne zkusenosti ,mozna jak jaka odruda to snese no tezko rict.ale na druhou stranu kdyz uz neni cesty kam tak proste biool asi tak no


Tak to pak chápu, že máš na biool takové názory, já to mám na outdoor, a to je asi o něčem trošku jiném jak na indoor. Vypadá že jsem se zaplať pánbuh třásněnek zbavil. Takže zatím nemohu o bioolu říct špatného slova

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 03-06-2013 v 20:54 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 16

Mám vyzkoušený bionávod, který vám sem zkopíruji a funguje na 100%.
Postřik opakuju po týdnu a pak je to OK.
Aplikuji ho bez Hycolu, protože jsem na něj nikde ještě nenarazil.
Už jenom ty kousky česneku v oleji mají grády.

Myslím, že je to to same jako PLAGRON NEEM-OIL, který vyjde levněji, ale to nemám vyzkoušené.
Biool jsem vyhodil.

tady je zkrácený bio návod od Wildy:

Použití nimbového oleje pro dosažení maximálních výsledků je následující:
1l horké vody (tak z 3/4 varu)
8ml nimbového oleje (za studena lisovaného) - v lékárně 250 - 350Kč
3ml Hycol-Z - protistresový postřik, rovněž zlepšuje smáčlivost rostlin
pár kapek (cca 5) Frosch mýdlový čistič (ten je dobrý protože je taky eko, ale jde použít každý jemnější - dobrý je Dove apod.) nebo tekuté mýdlo - to je mnohem šetrnější než přípravek na nádobí!!

je důležité si uvědomit, že struktura oleje musí být mýdlem narušena, musí se z něj stát suspenze, proto je potřeba dobře prošejkrovat - po správně namíchaném mixu není po oschnutí po aplikaci na rostlinách poznat, že byly postříkány.

Old Post 03-06-2013 v 22:04 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7210720 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív