Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Re: Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Yomash(r)
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

prace Příspěvek č. 17

Zdravim vsechny,

je mi 20 let
hulim od 1. rocniku stredni skoly...
moc jsem tam nechodil, ale odmaturoval jsem...

ted mam svoji firmu Illusion Workshop (internetovy inkubator)
pracuju v upsala graphic design jako grafik a programator
jsem technicky poradce pro n.a.r. reklama
sefdesigner pro Ceskou Energetiku

mam svou vlastni kancelar
mesicni prijem cca 20-30 tisic

hulim porad, tak 6x denne (nekdy vic nekdy min)

ne proto, ze by mi to pomahalo, ale protoze me to bavi...

znam spoustu hulicu...nektery, vetsinou ty hloupejsi to pekne srazilo k zemi a z nekterych jsou dokonce fetaci a bezdomovci...
ti ostatni, chytrejsi, jsou uplne v poho

vetsina mych pratel take huli...vetsina studuje, nebo pracuje...nekteri jsou zaslouzili umelci...nikdo z nich neni nezamestnany!!!

koureni marihuany je na vlastni nebezpeci!!!

S pozdravem Yomash(r)

P.S.: nadherna statistika :+)

Old Post 01-03-2003 v 18:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ichtyl6
Stálý Člen

Karma uživatele ichtyl6 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 18

hezkej pruzkum...mam s tebe radost

Old Post 03-03-2003 v 13:48 PM
ichtyl6 je offline   Profil uživatele ichtyl6   Find more posts by ichtyl6   Foto galerie člena ichtyl6   Click here to Send ichtyl6 a Private Message   Add ichtyl6 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ichtyl6! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovac
Stálý Člen

Karma uživatele kovac - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 19

Som bezvýznamný obchod. zástupca este bezvýznamnejsej firmy.Mám 30 r. a som absolutne v pohode az na to ze sa chce ku mne nastahovat jedna absolutne bezvýznamná zena

Old Post 14-03-2003 v 18:42 PM
kovac je offline   Profil uživatele kovac   Find more posts by kovac   Foto galerie člena kovac   Click here to Send kovac a Private Message   Add kovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casper
Nový Člen

Karma uživatele casper - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 20

....jo jo, to se mi líbí, aspon clovek vi na cem je, ja jsem jen obycejny student, hulici od prvaku, lenivej, ted jsem se dostal na vysku, tak zase uceni a uceni, to me vubec nebavi, pracovat me bavi, ne sice u lopaty jak nasi porad strasi, ale neco na compu, treba v illusion soft. .. hehe .. ale to uz prehanim, mozna nejake spravovani site by me bavilo a kdyby mi to neslo tak bych se dal na ekologii, treba zpracovani odpadu nebo tak neco a urcite jednou podporim greenpeace a rad bych pro ne i nekdy neco udelal .... no atd atd.

jestli budes potrebovat nejakeho pokusneho kralicka tak se ti nabizim dobrovolne na tve statistiky a grafy

a jinak ?? fakt povedený k+

ragga represent

JOint tHe páRty
legalize IT
smoke weed every day
4ever

Old Post 09-07-2003 v 21:14 PM
casper je offline   Profil uživatele casper   Find more posts by casper   Foto galerie člena casper   Click here to Send casper a Private Message   Add casper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 21

to yomash...juhoo, nemuzes tam nahodou sehnat nakyho volnyho fleka pro sikulu???

I.250 bogglegum,substrat + II.pestba-afgani,power plant + balkon 03

Old Post 10-07-2003 v 07:45 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 22

Tak já taky. Pracuju v nemocnici na operačním sále a při stavu svý paměti bych si říkal spíš pracující než ingeligent, čímž samozřejmě neříkam že jsem debil ...

Old Post 10-07-2003 v 07:59 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MooN
Nový Člen

Karma uživatele MooN - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 23

napadlo mne jestli grafy nejsouzkresleny tim ze vsici respondenti maj inet bej bez prace tak bych si net naplatil

Old Post 08-01-2005 v 00:49 AM
MooN je offline   Profil uživatele MooN   Find more posts by MooN   Foto galerie člena MooN   Click here to Send MooN a Private Message   Add MooN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 24

Dobrej nápad, moc se mi to líbí K+

Old Post 08-01-2005 v 09:46 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tančící Lemur
Nový Člen

Karma uživatele Tančící Lemur - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 25

krása, krása, krása
zajdi s tím do sedmičky, podej si škromacha a do měsíce hulíme legálně.

Old Post 13-01-2005 v 08:51 AM
Tančící Lemur je offline   Profil uživatele Tančící Lemur   Find more posts by Tančící Lemur   Foto galerie člena Tančící Lemur   Click here to Send Tančící Lemur a Private Message   Add Tančící Lemur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 26

Fakt dobrý! Tahle statistika mě fakt rozesmála.

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 25-03-2005 v 07:42 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flaky
Stálý Člen

Karma uživatele flaky - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 27

já znám nejstrašího huliče 66let a taky vyrábí různý voňavky nebo léčivý rostoky a lektvary, nevěřili by jste jaký má konopí léčivý účinky. Když se třeba říznu do prstu, dojdu pro mast a za den je to pryč!
Rovnost, Volnost, pěstění!

Old Post 27-03-2005 v 17:10 PM
flaky je offline   Profil uživatele flaky   Find more posts by flaky   Foto galerie člena flaky   Click here to Send flaky a Private Message   Add flaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 28

Zajímavý počtení :-) tohle zveřejnit, tak lidi proti huličům nemůžou nic mít

Old Post 27-03-2005 v 22:50 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 29

jj nechápu proč nás tak odsuzujou jestli si myslej že jsme nejaky pořádný fetáci a že máme po brku halušky( já eště neměl) a že se nemužem ani hejbat a jini pičoviny... to fakt nepochopim eště že mám tolerantí a inteligentí rodiče...i když jsou proti ale neodsuzujou... Neměli by do toho co kecat když věděj howno...

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 16-10-2006 v 15:17 PM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí
17-01-2007 - Objektivní výzkum Marihuany - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2974160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív