Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co k tomuhle?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Pohodička Příspěvek č. 1

Stalo se Vam nekdy neco ze Vam nezbylo nic jinyho nez si zahulit? To je hrozne tezky vono se nemusi ani nic stat a stejne mi nic jinyho nezbejva. **:**

Old Post 10-12-2002 v 12:33 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Jo, někdy se mi stane, že mám doma hulení, no a to mi pak nezbyde nic jinýho než si zahulit. A jindy se mi zase stane (už hodně dlouho ne), že namám doma hulení, ale kámoši maj hulení. A to mi pak nezbyde nic jinýho než si zahulit .
Určitě by se našel i jinej příklad, ale jako napotvoru si nemůžu na žádnej vzpomenout .

Old Post 10-12-2002 v 16:17 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 3

No ja si spiš zahulim, a pak už mi nezbude než dělat to co mám dělat a ne to co nemám, jak se mi to stává, když si nezahulím.

nemo

Old Post 15-12-2002 v 06:55 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 4

Mě se stává že když není hulení,tak se s kámošema nudíme,protože nejsme zhulený,postupem času zjištuju že mí kámoši sou samý huliči,a žádnej nehulič...je to divný.....pro mě je hulení už část života,asi bez toho nemůžu žít...

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 16-09-2006 v 21:12 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 5

..ked je nuda.. tak musim nieco odpalit ..ved to je jasne heh

Old Post 17-09-2006 v 12:09 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 6

no je to uplne bezna vec, proste proc delat bezne veci v normalnim stavu, kdyz muzu byt zmasteny ze? abych pravdu rekl, tak ted o prazkach, kdy jenom zabijim cas, na to myslim od rana.. noa vetsinou si dam rano a pak po obede (a k tomu pivisko) a samozrejme vecer s kamosama. ale kdyz se tak zamyslim, tak mi to z dlouhodobeho hlediska nic neprinasi, jenom ten pekny pocit zhulenosti... a tak si rikam, ze uz to nema cenu. jenze vzdycky zase zahulim a to je ten kolobeh zivota.... jmenem zavislost jo ale zavislost je to pekna...


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 17-09-2006 v 12:20 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

docela často, ale spíše si tohle užívám

Old Post 19-09-2006 v 11:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 8

Ne ne na hulení je nezávislost,jen vysmátost a nenudnost

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 19-09-2006 v 18:54 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 9

ale proč hulit? není lepší si s někým vyjít do přírody a normálně fungovat?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 19-09-2006 v 20:15 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 10

Hehe, no to je pravda, časem přeci jen kapku stereotyp, vysmátost je tatam. Čas poutavých osobáčků již pominul (mno, částečně ) Mě už to nák zvlášt nebaví, dostal jsem se do fáze, kdy kámici chtěj dát brko, a já jim to rozmlouvám, jakože to třeba nemá cenu hodku před spanim atd... tim ale neřikám, že bych chtěl přestávat, už si plánuju setbu na příští sezooonu aaale před 2-3 roky bych to nečekal
Spíš než chuť na brčko je to už zvyk...mnojono

Old Post 21-09-2006 v 16:05 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 11

Nejwětší prdel je,když se člowěk na něčem něwytwoří náwyk,ale zwyk. Třeba já sem byl celej weekend doma sám a každý den sem 3x wětral swoje psisko. No a tak sem si wždycky řekl: wenku je tak krásně,že je škoda si nezahulit

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 16-10-2006 v 07:01 AM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12

Návyk to určitě je, ale závislost ne. Když mám hulení (nebo prachy na hulení) tak hlim furt, ale kdyz pramen vyschne, tak vypadnu z worku, rikam si: Doprdele, dyt ja nemam ani na brko!!!
Jenze druhej den vypadnu z worku, prachy furt nejsou, rikam si uz jenom: dal bych si prda...
A treti den uz mi to ani nevadi. Jenze pak prijdou prachy a jede se zase znova :-)

Old Post 16-10-2006 v 12:44 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2007 - Co s tělem? - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1162600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív