Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » hulení jako pomocník při učení na VŠ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 17

Vyser se na huleni, radsi zkus Guaranu! Doporucuju z vlastni zkusenosti. A nekurvis si zdravi...

Old Post 25-08-2011 v 22:00 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Legy
Vyser se na huleni, radsi zkus Guaranu! Doporucuju z vlastni zkusenosti. A nekurvis si zdravi...


co je to zas za moudro s tim zdravim????? rekl bych, ze zdravi ti to kurvi stejne
btw:Guaranu zna snad kazdej,kdo je na vejsce. tohle tema je o huleni pri uceni, ne o tom , co do sebe narvat,aby si co nejvic jel.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 26-08-2011 v 07:43 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 19

On se pta, co do sebe narvat, aby co nejvic jel... A kur, kdyz chces, rakovina plic je prima vec

Old Post 26-08-2011 v 10:06 AM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od letec
[B]Podle me dost ovlivni jak si zvykly a taky co se budes ucit. Uz jsem kouril palo po kterem se mi lip poslouchala prednaska z videozaznamu a pak jsem si i dost pamatoval(a to se divam na 166% zrychleni) a obecne mi to slo. Byly to tusim jack's diamonds nebo co.
Ale hledej dal, treba se ti postesti najit Ivoryho


Ta odrůda, o které mluvíš, bude nejspíš Jorge's Diamonds, kámoš ji má, tak mi snad něco dá. Najít Ivoryho by byla fakt paráda, bohužel nereálná.



Teď mě čeká prodloužené zkouškové období, kde budu spoléhat jen na svoje schopnosti, nicméně určitě v budoucnosti zkusím ten piracetam i guaranu, kterou jsem kupodivu doposud neznal.

Trošku se nám to tady zvrhlo částečně v diskuzi, zda hulit při učení, či nikoliv. Původní záměr byl trošku jiný, ale což. V průběhu semestru, kdy mám spoustu času a nemusím se prakticky vůbec učit, se možná pokusím o test vlivu pár odrůd na učení. Pokud by nějaká odrůda uspěla u jednoho předmětu, zkusím ji i na jiných. Pokud bych přišel na něco zajímavého, dám to sem.

Old Post 26-08-2011 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Legy
On se pta, co do sebe narvat, aby co nejvic jel...


Ptal jsem se, jestli existuje odrůda konopí, která mi pomůže, abych "co nejvíc jel", jak ty říkáš, ale to je docela podstatný rozdíl.

Old Post 26-08-2011 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 22

Osobně bych volil nějakou nadupanou sativu, která tě pěkně nabudí.. třeba Kali Mist, NL5xHaze..

Old Post 26-08-2011 v 11:23 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 23

http://botanic.sk/smartshop/sk/Pre-...0ZWdvcnk9NDc%3d toto je slovenská stránka sú tam extrakty pre študentov kt. podporujú učenie alebo ukludnujú

Old Post 26-08-2011 v 11:44 AM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Co treba Mate-je vice druhu neboli CESMINA PARAGUAYSKA?ja mam ted docela tvrdou praci a pomaha drsnre.staci male loknuti a nakopne me to na dobrou hodinku.ma spoustu mineralu a prirodnich kyselin,ale hlavnim stimulantem je kofein, theobromin a theofylin.Je to vytazek z listu,bez pridavku cehokoli,takze ciste prirodni a lepsi nez kava.jinak pomaha i silny zeleny caj,ale mate je mate.

Old Post 26-08-2011 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Legy
On se pta, co do sebe narvat, aby co nejvic jel... A kur, kdyz chces, rakovina plic je prima vec


ciwe dej si brko místo těchle mouder, to vidim že si přečtu ještě jednu větu od tebe tady a pudu si dát pořádnýho kreténa já

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 27-08-2011 v 17:45 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko123
Nový Člen

Karma uživatele vocko123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 26

Myslím si že správná odrůda Indiky s menším obsahem THC, tak do 15% by ti pomohla, já po takových jsem vždycky nabitý energií a učení by snad neměl být moc velký problém, pokud se nesekneš po první větě, se stává

Old Post 31-08-2011 v 14:07 PM
vocko123 je offline   Profil uživatele vocko123   Find more posts by vocko123   Foto galerie člena vocko123   Click here to Send vocko123 a Private Message   Add vocko123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 27

zkontrolovat délku textu
.
zalezi co se ucis za latku. nekdy neni od skody se zkourit poradne, a poradne se dostat do hloubky nejakyho tematu, treba ve fyzice, matice,..

keep the peace smoke the herb

Old Post 29-11-2011 v 11:27 AM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 28

teda nevim jak vy ale je se zhulenej k tomu uceni vetsinou ani nedostanu a kdyz uz tak to nejde.... za me rikam ze k uceni to nejde

Old Post 29-11-2011 v 15:14 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 29

Z mojí zkušenosti
Euforia je fakt dobrá , ale je sklidit ji trochu dřív tak je to lepší Je to dobrý na vypracování prací suprovej zásek kdy se soustředíš jen na jednu věc

Podle mě ale taky celkem záleží na phenotypu takže pokud nebudeš mít stejnej řez tak to může být zavádějící :/

Jinak Droga "krokodýl" (google it) když to pojedeš ve velkým do sebe tak nebudeš mít s učením žádný starosti ));

(tato zpráva nedoporučuje nitrožilní užívání drog na bázi benzínu a okeny )

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 29-11-2011 v 23:27 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4697810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív