Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Můžu už začít sadit za oknem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Obecné Příspěvek č. 1

[účet odstraněn]

Old Post 08-02-2003 v 10:15 AM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 2

Ja sem to už sadit skoušel a nevyplatí se to...očividně chceš pěstovat outdoor na to je brzo...a k tý nějaký lampě taky by se ti mohlo stát že budeš mít špatnej typ žárovky a kytka ti vyroste brutálne rychle, asi deset cenťáku za dva dny s tim že nebude mít skoro žádný listy a pak chcípne navíc je venku eště hnusně na sázení počkal bych do poloviny března

heRr jÜrgEn

Old Post 10-02-2003 v 10:43 AM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 11-02-2003 v 18:38 PM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 15-02-2003 v 09:41 AM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 5

Má to cenu? Mám nějaké řízky které se mi nevešly do skříně, svítím na ně 2x20W ColdWhite úsporkou a chci je dát taky za okno, ma to cenu? Mám okna na jih. Myslim za oknem v místnosti

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 18-02-2003 v 05:04 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 6

to VHK: ma ale ne ted preci jen 2x20W nejni moc spis je to hodne malo, u me sviti slunicko a daval bych je za okno jenom kdyby svitilo---okno na jih ti moc nepomuze protoze slunce sviti budto z vychodu nebo zapadu ale jestli je to vokno dost siroky mohlo by to jit. Ja ale budu davat kyti radsi az za dva tejdny

heRr jÜrgEn

Old Post 18-02-2003 v 13:12 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 7

No, muj skromnej názor "říká", že je na to brzo, jinak za oknem ti to fakt chcípne a jestli ne tak to bude mrzák-doslova, kámoš to před 2-3 lety zkoušel taky a měl asi 30cm vysokou přímou "rostlinu" s pár listy a ta pošla, jinak minulej rok sem sel v 1/2 března a tak 80-90% byli SAMCI, před cca měsícem sem čet, že velmi ranné setí může způsobit větší výskyt samců-takže letos tak v 1/2 dubna, ale málo-pojedu z řízků, takže od 2/2 dubna

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 18-02-2003 v 22:16 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 8

2 BAMBOO: To víš, že to okno je široké , svítí tam sluníčko od rána do večera. Takže za okno taky zkusíš něco dáti ?

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 20-02-2003 v 05:04 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Příspěvek č. 9

jo hoď to za okno až bude den tak 14h......ale někam do okna kam pere fest sluníčko....mam s tím dobrý zkušenosti...uvidíš jak to poroste...teď by se ti to strašně táhlo za světlem......

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 23-02-2003 v 09:06 AM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delisa
Nový Člen

Karma uživatele delisa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 10

ja jsem dala pred tydnem za okno, co se neveslo do skrine, ale za tim oknem z toho nic moc nebude.

Old Post 23-02-2003 v 17:35 PM
delisa je offline   Profil uživatele delisa   Find more posts by delisa   Foto galerie člena delisa   Click here to Send delisa a Private Message   Add delisa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Obecné apriiiil Příspěvek č. 11

no ja loni sazel 1. dubna do truhliku, v pulce dubna sem truhlik dal do skleniku a zacatkem kvetna sly kyti na zahradku (xtel sem az po zmrzlejch ale paxem je tam dal driv) a osvedcilo se, lidi xvalej ze mam dobrej kour a hlavne: chutna mi a zhuluje jedna basen )) = nebudu na tom nic menit a doporucuju kazdymu to samy....neni kam spechat, do podzimu casu mrte...
vejska 500 m n.m. ...

Old Post 24-02-2003 v 18:03 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 27-02-2003 v 18:58 PM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Obecné Příspěvek č. 13

Já myslí, že to za tím oknem pojede, mám za oknem nějaké kytičky, které se mi nevešly do skříně, ale dávám je tam jen zhruba pd 09:30-16:30 t.j. v době, kdy na ně svítí přímé slunce. Jinak jsou pod zářivkama. Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 28-02-2003 v 05:10 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morello
Nový Člen

Karma uživatele Morello - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 14

Čhuz!
Já mám 3 kyti za oknem už asi týden. Jsou už asi 4cm vysoké a daří se jim skvěle. Záleží to fakt ale dost na počasí. Dal sem v tuto dobu taky pár kytek za okno minulý rok a byly to pak mé nejlepší. Ale je to tím, že mám dost šťastně položené okno, takže mi sem jde dost světla, když svítí. Letos si nemůžu stěžovat, zatím tu nebylo v tomto týdnu ani jeden den nějak brutálně zataženo, takže snad budou v poho. Také jim často otvírám okno aby si zvykali na zimu. Letos se první z nich pokusim dát už ke konci března ven - doufám že neudělám ňákou kravinu, kdyžtak poraďte.

Pěstění zdar, každému tu největší úrodu a co nejmín zlodějů.

Old Post 01-03-2003 v 12:42 PM
Morello je offline   Profil uživatele Morello   Find more posts by Morello   Foto galerie člena Morello   Click here to Send Morello a Private Message   Add Morello to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15


[účet odstraněn]

Old Post 01-03-2003 v 18:53 PM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 16

Hele lidi, tak mám další poznatky, kytičky jedou jako z vody, když je sluníčko, tak jsou na sluníčku a to jim jen svědčí, jestli by měl někdo zájem, tak sem postnu nějaké fotky. V druhé polovině března budou již dny delší jak 12 hodin, tak půjdou na okno natrvalo, a stejně se v té místnosti skoro pořád svítí, takže květ nehrozí. Time má pravdu, záleží to opravdu na podmínkách, poloze bytu, okna atd.

2 Morello: konec března by měl být dobrej, taky budu dávat něco ven

Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 03-03-2003 v 06:57 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3252950 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív