Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak sklízet indoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
albifrons
Nový Člen

Karma uživatele albifrons - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Nápad Jak sklízet indoor? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery, mám malý dotaz: od kámoše jsem dostal předpěstovanej indoor již v květu. Nemám ale skříň, tak jsem dal kytku do rohu místnosti a prostě jsem nad ni pověsil 400W sodík a zespod foukám větrákem abych ji ještě dotáhl. Horní paličky již byly hezky macaté a plné pryskyřice, tak jsem je dnes už sklidil a světlo posunul blíž. Chci počkat až zmohutní další paličky, ty pak sklidím a opět posunu světlo níž. Je to tak možné dělat nebo by měla bejt kytka sklizená naráz když vykvete? Díky.

Old Post 25-04-2003 v 09:37 AM
albifrons je offline   Profil uživatele albifrons   Find more posts by albifrons   Foto galerie člena albifrons   Click here to Send albifrons a Private Message   Add albifrons to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
albifrons
Nový Člen

Karma uživatele albifrons - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 2

E_D> Jo diky, nevedel jsem jestli palicky dal porostou, jestli kytka treba nejak neodkvete, zkousim indoor prvne
Jeste takova vec: kdyz nemam skrin, ale v koute povesenej cylindr se sodikem muzu pod tim normalne pestovat?
A posledni dotaz: jde udelat novej rizek na pestovani z kytky ktera uz kvete nebo to musi byt jen z vegetacni faze?
Diky moc.

Old Post 25-04-2003 v 11:41 AM
albifrons je offline   Profil uživatele albifrons   Find more posts by albifrons   Foto galerie člena albifrons   Click here to Send albifrons a Private Message   Add albifrons to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
albifrons
Nový Člen

Karma uživatele albifrons - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

BohouR> V mistnosti s lampou primo nespim, ale šajn je to peknej, jako kdyz tam pristalo ufo Bude to chtit casem zabudovat do skrine, neni nad osvedcene praktiky. Tahle kytka uz prave z rizku byla, tak si raci na priste sezenu novy z puvodni maminy.
Puvodne sem pocital pod 400W tak sest-osm kytek, ted mam pod tim jen jednu. Stonek je 2cm tlustej, rozvetvila se do prumeru pul metru, vejska asi 1,5m...bila skrin odrazi dost svetla, ale stejne to vidim bezpecne jen na dve kytky.

Old Post 25-04-2003 v 20:48 PM
albifrons je offline   Profil uživatele albifrons   Find more posts by albifrons   Foto galerie člena albifrons   Click here to Send albifrons a Private Message   Add albifrons to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5680510 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív