Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » opylení feminy indiky automatem -poraďte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

opylení feminy indiky automatem -poraďte Příspěvek č. 1

Zdravim náhodou se mi ukázal samec AutoMagnumu a protože sice budu dělat kros s holkama, ale mám více rostlin klasiky chci se zeptat co se stane když tím automatem opylím dejmetomu samici regulerní nebo feminizované sativy nebo indiky? dostanu s těch semen samonakvétačku? nebo Early té genetiky nebo co vlastně to bude zač ? díkec

Old Post 21-07-2013 v 16:28 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Podle me z toho dostanes autoflowering semena.

Old Post 21-07-2013 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 3

dostaneš z toho široký spektrum semen od matky až po fotra, pokud by jsi to chtěl dotáhnout do konce tak by jsi musel šlechtit a šlechtit a šlechtit.

Old Post 21-07-2013 v 20:48 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4

Môže z toho byť AF alebo regular s rôznymi vlastnosťami matky a otca tak ako písal Madmax

Old Post 22-07-2013 v 12:43 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budulín
Stálý Člen

Karma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Autoflowerismus je recesivní, to znamená, že v první generaci křížení F1 mezi autof. a klasickou trávou bude autoflowerismus potlačen dominantní klasickou fotoperiodou. V druhé generaci křížení F2(F1xF1) bude každá 4-tá kytka autoflower. F1 nebude auto, ale kytky ti uzrají dříve. Pokud křížíš s feminizovanou kytkou, počítej, že ti budou kytky hermatět.

Lepší jeden prd, než deset doktorů!

Old Post 22-07-2013 v 12:45 PM
Budulín je offline   Profil uživatele Budulín   Find more posts by Budulín   Foto galerie člena Budulín   Click here to Send Budulín a Private Message   Add Budulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 6

hojas, je to jednoduchý kolega Budulín to napsal správně já to jen trošku doplním...
..v další generaci budeš mít pouze normálně kvetoucí kytky,ale budou nést gen pro autoflowering ( 100% heterozygoti na AF) a teď jsou 2 verze příběhu...pokud prcneš tak jak píše Budulín, tak budeš mít velice malé procento AF kytek těch 25% vychází v ideálním případě, ale vem si do toho ještě samce kteří tam budou a o které nestojíš, takže šance na šikovnou AF slečnu je celkem malá...bylo by proto lepší tyto semena na zkoušku pěstovat, ale zároveň si koupit ještě i origoš AF a prcnout nejrychlejším samcem (měl by to být AF když budeš mít štěstí a v dalším roce už bude drtivá většina kytek AF)

jenomže ještě se to celé kompolikuje Budulínovým dodatkem...Automagnum se prodává pouze ve feminizované verzi...tím pádem tvůj samec nemusí být čistý samec,ale femka, která má zrovna mnohem víc samčích květů a jen pár samičích blizen a mylně jej tedy vydáváš za samce, opravdu pak riskuješ v další sezoně jenom hemáče, protože jak už sem si několikrát ověřil, tak pokud něco prcne hemáč, tak v další sezoně je drtivá většina hemáčů (kdysi jsem si tak zkurvil trávu, která dozrávala v kukuřici vždy kolem 20.9, protože jsem škubal samce s tím, že vždy nějaké semínka i tak najdu..až sem měl po 3 letech pole samej hemáč..)

takže bych se na to asi vysral, samca bych vyškubl a raději bych si koupil AF semena tady v bazaru...dost lidí (včetně mě) bude nabízet AF semena která nebudou feminizovaná, seedbanky před pár lety produkovali i regulerní verze AF semen a nejen feminizované tak se díky bohu AF samci mezi zdejší čeládkou ještě hojně vyskytují..

A když prcneš čistý AF strain nějakou zdejší AF F2kou, tak budeš mít v další sezoně všechny kytky AF, budou se objevovat i samci, takže už si nikdy nebudeš muset kupovat předražené AF semena po 150 Kč za kus...

neměl jsem moc času se rozepsat více ,ale snad to je srozumitelné...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 22-07-2013 v 16:12 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

hele díky všem za vyčerpávající příspěvky nejvíce tedy rozumím budulovi a díky ruprechtovi za podrobnější rozbor- navíc jsi docela trefil hřebíček tím že já koupil Magnum Fem - ale myslím že to byl fejk sice v balení jako Buddha ale jednak se to nechová jako Magnum kterej tady vidím v galeriích ale je to prcek nejmenší co nemá šanci vyrůst víc než 20 cm a navíc přesně jak píšeš ten samec se vyvíjí spíš jako hermáč nebo tak něco má jen po dvou visících samčích květech a takovej koláč květů pod vrchní šiškou ale jako celek se spíš staví jako holka..taky z toho nemám dobrej pocit a přemýšlím že jediný co bych teda zkusil je sprcnout ty magnumy mezi sebou i když jsou to zbytek femky (snad a kdovícojeto za gen třeba se z toho nezhulí ani moje babi)..nebo teda jak radíš nechat si z tohoto pokusu semena na samce a příští kolo zkusit kros s něčím koupeným a osvědčeným..ještě otázka jestli má cenu z toho ty semena dostávat nebo taky jak by to bylo v případě že se ten "hermáč" srpcne sám a měl by semena? jestli to je vůbec možný nebo to předpokládá ten výskyt hermáčů jak jsi o tom psal? díkec za odpovědi moc mi to helfne a vyvaruje toho co píšeš o zkurvených holkách - ještě doplním že většinu těch ostatních kytek mám feminy z originálů semen nebo řeziva a nechtěl bych do toho jít tím AF hermakrpatcem za každou cenu ..na to už mám samce regular Cheese aby mi z toho udělal semena na rok

Old Post 23-07-2013 v 12:21 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budulín
Stálý Člen

Karma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

Pokud chceš dělat další generace kytek, tak jedině z regular semínek. Podle mě zhermatělá femka opylená sama sebou neudělá plodná semínka a opylením jiné femky dostaneš 3/4 hermáčů

Lepší jeden prd, než deset doktorů!

Old Post 23-07-2013 v 12:46 PM
Budulín je offline   Profil uživatele Budulín   Find more posts by Budulín   Foto galerie člena Budulín   Click here to Send Budulín a Private Message   Add Budulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9

Zdravím
Trochu od věci ať to pak někdo smázne.
Ale kolik let trvá než člověk dosáhne svého cíle a řekne si tak a mám svůj vlastní model??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 23-07-2013 v 13:44 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Budulín
Pokud chceš dělat další generace kytek, tak jedině z regular semínek. Podle mě zhermatělá femka opylená sama sebou neudělá plodná semínka a opylením jiné femky dostaneš 3/4 hermáčů


okej takže bude z toho zbytku mimo 3/4 hermáčů k použití třeba samec? nebo to znamená že bych musel teď schovat toho samce a rychle si nakoupit reg. AF semena a sprcnout to nebo mi tím jasně říkáš že s tím hajzlem nic nenadělám a mám ho zničit?
btw hodím sem fotku ať alespoň víme o čem se bavíme to jsem měl udělat hned asi..sory

Old Post 23-07-2013 v 15:16 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budulín
Stálý Člen

Karma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Trochu od věci ať to pak někdo smázne.
Ale kolik let trvá než člověk dosáhne svého cíle a řekne si tak a mám svůj vlastní model??Díky
Zdárek


Pokud křížíš stabilní genetiku (homozygot) je první F1 generace stabilní, ale heterozygotní a F2 se rozjede na různé fenotypy a ty si vybereš na F3, které se ti líbí. Dál je to na tobě
viz Mendlovy zákony
http://kurzwww.webz.cz/pumprlova/zakony.htm

Lepší jeden prd, než deset doktorů!

Old Post 23-07-2013 v 18:13 PM
Budulín je offline   Profil uživatele Budulín   Find more posts by Budulín   Foto galerie člena Budulín   Click here to Send Budulín a Private Message   Add Budulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budulín
Stálý Člen

Karma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od demios


okej takže bude z toho zbytku mimo 3/4 hermáčů k použití třeba samec? nebo to znamená že bych musel teď schovat toho samce a rychle si nakoupit reg. AF semena a sprcnout to nebo mi tím jasně říkáš že s tím hajzlem nic nenadělám a mám ho zničit?
btw hodím sem fotku ať alespoň víme o čem se bavíme to jsem měl udělat hned asi..sory


Vůbec s femkama nedělej další generace. Kup si třeba Auto Tao Mix za sedm stovek, je tam 15 různých regular semínek a znich si nakřížíš čistou genetiku bez hermáčů

Lepší jeden prd, než deset doktorů!

Old Post 23-07-2013 v 18:18 PM
Budulín je offline   Profil uživatele Budulín   Find more posts by Budulín   Foto galerie člena Budulín   Click here to Send Budulín a Private Message   Add Budulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6807390 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív