Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » prosim o pomoc nevim co se deje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 17

jj na 90% přelité, v těch květníkách to vypadá jako bláto a žádnej perlyt, nebo písek na provzdušnění tam nevidim. Co tam máš za hlínu?




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 01-07-2011 v 14:04 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 18

taky si myslim ze jsi moc zalival rozhodne bych udelal kontrolu korenu pripadne presadil do vetsiho kvetinace

Old Post 01-07-2011 v 16:00 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 19

Nacpal bych do zálivky na litr tak 10 kapek možná trochu víc peroxidu 30 % a uvidíš jak se vzchopí... , pěkně se ti prokysličí půda a navíc ti i pomůže k dezinfekci kořenovýho soundsystemu..pak to bude hrát samo panečku - uvidíš že za pár hodin bude kytka schopnější.. a k plagronu - hnojil jsem s ním kolikrát jak pošuk v růstu a nikdy se mi nestalo že bych je spálil.. s ním to snad ani nejde ... Spíš jsem spálil kytky např. slepičincema apod.. plagronem to fakt asi nebude..

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 01-07-2011 v 17:21 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od kubanecjam
Nacpal bych do zálivky na litr tak 10 kapek možná trochu víc peroxidu 30 % a uvidíš jak se vzchopí... , pěkně se ti prokysličí půda a navíc ti i pomůže k dezinfekci kořenovýho soundsystemu..pak to bude hrát samo panečku - uvidíš že za pár hodin bude kytka schopnější.. a k plagronu - hnojil jsem s ním kolikrát jak pošuk v růstu a nikdy se mi nestalo že bych je spálil.. s ním to snad ani nejde ... Spíš jsem spálil kytky např. slepičincema apod.. plagronem to fakt asi nebude..

a ty si nekdy zkousel peroxid do hliny?

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 02-07-2011 v 06:55 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od ween
přesně, přijde mi to přelité...


Jo je , podivej se na př. č. 3 ta hlína je uplně mokrá , nech to řádně vyschnout , Čau Hlava

Old Post 02-07-2011 v 13:31 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve

a ty si nekdy zkousel peroxid do hliny?



přesně...jinak bych to neradil přeci....

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 02-07-2011 v 15:31 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od fananek7
Protože v růstové fázi bere rostlina většinou živiny s půdy,tak stačí pouze jednou za 14 dní třeba výluh s kopřiv,nebo přisypat kompost a už vůbec se nemusí dávat drahé hnojky typu Plagron růst atd.
Držím se toho už roky a mívám až 2m keře,viz můj treed !!!
TAKŽE PROTO...


to jo,ale nijak to nesouvisi s tim,ze to ma prelity. mohl si to vylozit jako tak, ze jsou sveseny listy kvuli tomu hnojeni.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Naposledy upravil ganja-steve 02-07-2011 v 21:36 PM

Old Post 02-07-2011 v 16:06 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 02-07-2011 v 17:09 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 25

Zdravím,nechci rozumovat,ale chce to přesadit,buď do země nebo do většího kýblu,pěstuji dá se říct jen v kýblu, a toto mi dělají kytky které nemají kam růst,teda aspoň takto jsem si to vydedukoval. Když mi tohle udělají tak je přesadím a za tři dny jsou ready. Přehnojení to není,to by vypadalo jinak,možná spíše naopak jim něco chybí. Takže neváhat a přesadit! Přeji úspěšný rok.

Old Post 11-07-2011 v 08:58 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nutriga
Nový Člen

Karma uživatele nutriga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 26

nechal jsem to vyschnout a kytka uz se vzchopila.Do zeme to dat nemuzu je tam spatna hlina tak diky za rady

nutriga

Old Post 11-07-2011 v 10:07 AM
nutriga je offline   Profil uživatele nutriga   Find more posts by nutriga   Foto galerie člena nutriga   Click here to Send nutriga a Private Message   Add nutriga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 27

No a kdyby si to náhodou chtěl přesadit,tak stačí vykopat díru a vysypat substrátem,ale jestli si problém vyřešil tak asi není potřeba. Ještě jednou přeji ať se daří.

Old Post 11-07-2011 v 10:27 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bambuca
Stálý Člen

Karma uživatele Bambuca - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bambuca - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 28

Aladin: všichni říkaj že je to přelitim ale myslim,že to přelitim není, a to co si napsal ty je jediný logický řešení jedu už 5let a nikdy se mi to nestalo až ted kořeny mi lezou už i z 5 litrovejch kbělíků tak ted budu přesazovat do10 litrovejch snad to pomůže protože holky vypadaly fakt smutně

i got it

Old Post 08-03-2012 v 20:53 PM
Bambuca je offline   Profil uživatele Bambuca   Find more posts by Bambuca   Foto galerie člena Bambuca   Click here to Send Bambuca a Private Message   Add Bambuca to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Bambuca! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Bambuca
Aladin: všichni říkaj že je to přelitim ale myslim,že to přelitim není, a to co si napsal ty je jediný logický řešení jedu už 5let a nikdy se mi to nestalo až ted kořeny mi lezou už i z 5 litrovejch kbělíků tak ted budu přesazovat do10 litrovejch snad to pomůže protože holky vypadaly fakt smutně


Je , kam pak dávám ty kořeny z matek který mam přes 5let , to uz musej lézt vrchem z květniku ne ?? to uz bych je ted měl v 2000L kyblich , podivej se na tu kytku je cca 1,2metru velká a ve 20L kbelíku , ta měla na kořeny ješte dost mista , jinak je to asi 9měsicu starý , takže uz je dávno po ní , čau Hlava

Old Post 08-03-2012 v 23:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2018 - prosím o pomoc nevím si rady - 0 odpovědí
13-01-2017 - prosím o pomoc,co jsem podělal - 5 odpovědí
18-05-2013 - Prosim o pomoc - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0177150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív