Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: ... Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Ms. Herb
tak sem davam fotku celku, ale nevim jak moc z toho bude poznat...fotacek sem mel jenom propujcenej a soustredil sem se spis na detail listu


Zdarec, kytky vypadají v pohodě, jestli se ti něco nezdá, můžeš je několik dní prolejvat odstátou vodou s upraveným pH bez hnojek. Ale jestli rostou a vypadaj jak vypadaj, tak je to podle mýho OK
Popřípadě si můžeš v akvaristice pořídit kapkovej pH test a podívat se jaký pH ti z toho leze pro sichr, ať to roste!

Old Post 13-06-2011 v 09:15 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snoweagle
Nový Člen

Karma uživatele snoweagle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 20  

problém s listami Příspěvek č. 34



Cauko ludia, chcem sa spýtať čím môže byť spôsobené toto.
Listy na mojich dvoch kvetinkach zožltli a popráskali sa. vodu na zalievanie používam daždovú. Hnojim plagronom start up každý týždeň 7 ml/ l vody.

Dakujem za odpoved.

Old Post 13-06-2011 v 11:49 AM
snoweagle je offline   Profil uživatele snoweagle   Find more posts by snoweagle   Foto galerie člena snoweagle   Click here to Send snoweagle a Private Message   Add snoweagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

... Příspěvek č. 35

tak snad mate pravdu panove a strachuju zbytecne kazdopadne dekuji za odpovedi a přidavam karmu

JAH LIVE

Old Post 13-06-2011 v 13:22 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: problém s listami Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od snoweagle
Cauko ludia, chcem sa spýtať čím môže byť spôsobené toto.
Listy na mojich dvoch kvetinkach zožltli a popráskali sa. vodu na zalievanie používam daždovú. Hnojim plagronom start up každý týždeň 7 ml/ l vody.

Dakujem za odpoved.


Ola snoweagle,

hnojky teď vynech, do jaké zeminy si rostliny zasadil (důležitý je pH)?
Je zbytečný je teď hnojit, podstatná je pro tebe použitá zemina a jeji vlastnosti, kytky si z ní v tomdle stadiu růstu vezmou co potřebujou. Buď si je přehnojil, nebo mají nějakej deficit kvůli tomu pHčku.
Případně jako kolega vejš, prolejvat odstátou vodou s upraveným pH, ta dešťovka by měla bejt v pohodě

Old Post 13-06-2011 v 14:00 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37



Zdravim, 26 den květu a začali se objevovat nekrotické fleky na listech.
Svetlo mám velmi blízko u rostlin.
pH lítalo od 5 do 7.. teď jsou nejdéle bez zálivky, takže se selektivně nějakých listů holka zbavila sama a začali se také objevovat takovéto fleky.

Druhé foto je Danny Boy výnos nic moc, ale vypadá zdravě ne?

Naposledy upravil 13-06-2011 v 18:41 PM

Old Post 13-06-2011 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 38



Zdravím všechny growery a growerky

Letos jsem zasadil své první kytky a bohužel mám s jednou problém. Mám 4 kousky Northern Light vypěstované ze semínka. Dosud jsem je měl za oknem a teď šly na dvůr. Už za oknem se na jedné znich začaly objevovat suché skvrnky. Bohužel takhle to dopadlo. (listy usychají od špičky směrem ke stonku). "Napadené" jsou spodní dvě patra.
Nehnojím, takže přehnojením to nebude.
Přelití bych řekl že taky ne. Že by plíseň? Nebo absence nějaké složky?
Zatím jsou v malých květináčkách. Substrát na pelargonie (PH 5.5 - 6.5) zalévám odstátou vodou z vodovodu (podle lakmusového papírku PH 7-8. Prosím o radu co mám udělat, abych ji zachránil. Děkuji

Naposledy upravil vylefi 13-06-2011 v 19:15 PM

Old Post 13-06-2011 v 19:01 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spider18
Nový Člen

Karma uživatele spider18 - 85% PěstitelskáKarma uživatele spider18 - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25 

Obecné pomooc Příspěvek č. 39



zdravim potrebuju poradit jedu druhy indoor 600w mam substrat od biobizz mam osmej den kvetu hnojim 1ml/l bio grow a 3ml/l bio bloom jedine co nekontroluji je Ph ale voda kterou zalevam ma ph 7 a u prvniho indoru nebyl problem jenze ted se mi zacinaji kroutit listy a po krajich ztraceji barvu a zloutnou prikladam dve fota omlouvam se za kvalitu jedna s bleskem a jedna bez

Old Post 13-06-2011 v 20:56 PM
spider18 je offline   Profil uživatele spider18   Find more posts by spider18   Foto galerie člena spider18   Click here to Send spider18 a Private Message   Add spider18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 40

http://grower.cz/forum/showthread.p...2598#post972598

Old Post 13-06-2011 v 21:06 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spider18
Nový Člen

Karma uživatele spider18 - 85% PěstitelskáKarma uživatele spider18 - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 41

zas tak hrozny to neni mam to jen na par malejch listech a zda se mi ze min zkusim dalsi zaalivku pridat korenovej stimulator a upravit to pehacko ,poradne to proliju protoze mozna maji koreny malo vody ale zas kazdej druhej den tak nevim doufam ze se zpravi

Old Post 13-06-2011 v 21:27 PM
spider18 je offline   Profil uživatele spider18   Find more posts by spider18   Foto galerie člena spider18   Click here to Send spider18 a Private Message   Add spider18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od vylefi
Zdravím všechny growery a growerky

Letos jsem zasadil své první kytky a bohužel mám s jednou problém. Mám 4 kousky Northern Light vypěstované ze semínka. Dosud jsem je měl za oknem a teď šly na dvůr. Už za oknem se na jedné znich začaly objevovat suché skvrnky. Bohužel takhle to dopadlo. (listy usychají od špičky směrem ke stonku). "Napadené" jsou spodní dvě patra.
Nehnojím, takže přehnojením to nebude.
Přelití bych řekl že taky ne. Že by plíseň? Nebo absence nějaké složky?
Zatím jsou v malých květináčkách. Substrát na pelargonie (PH 5.5 - 6.5) zalévám odstátou vodou z vodovodu (podle lakmusového papírku PH 7-8. Prosím o radu co mám udělat, abych ji zachránil. Děkuji


Zdravíčko, si zvedáš pH tou vodou což?

Old Post 13-06-2011 v 22:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 43



zdravim.... pyty neni to sice k tematu ale pyty nevite nekdo co jsou to za brouci na listech chilli papričkách ? fotky nejsou moc kvalitní dík

killlsmoker

Old Post 13-06-2011 v 22:24 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Obecné ... Příspěvek č. 44



tak sem davam jeste nejaktualnejsi foto ze vcerejsiho vecira...jeste sem zapomel ze na to seru phitaminek jednoutejdne ale tam asi taky zakopanej pes nebude...tak snad je to fakt jenom naka reakce na ty hnojky trebas...

JAH LIVE

Old Post 14-06-2011 v 06:51 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Zdravíčko, si zvedáš pH tou vodou což?


Myslíš, že to má až tak velký vliv? Někde jsem četl, že má mít PH 7. Substrát má PH 5.5 - 6.5
Voda PH 7-8
To by jí tak velký problém dělat nemělo ne? Dnes jsem přesazoval a začal zalévat odstátou dešťovkou (podle lakmusových papírků PH 6)- radši
Asi jsem vyřešil, co je problém.... Substrát, který jsem na prcky použil, měl v sobě kristalon na 6 týdnů (nevšiml jsem si toho). Že bych je nechtěně přehnojil?

Old Post 14-06-2011 v 18:09 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Zedy


Zdravíčko, si zvedáš pH tou vodou což?


já bych srážel ph na 6,0 páč když nejsi mezi 5,6- 6,4 tak se kyti nemůžou dostat k určitejm prvkům , je to někde ve FAQ aneb hnojení a dávkování http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23

Old Post 14-06-2011 v 19:07 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od TomasD


já bych srážel ph na 6,0 páč když nejsi mezi 5,6- 6,4 tak se kyti nemůžou dostat k určitejm prvkům , je to někde ve FAQ aneb hnojení a dávkování http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23


mno a předhnojenej substrát krystalonem toho bych se taky bál, se mi stalo že jsem zasadil rostlinky do zahradnickýho substrátu mno a ten byl přehnojenej ,2 kytky odešli na věćnost , od tej doby jedině nějakejgrowmix

Old Post 14-06-2011 v 19:10 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 48


Zdravim,potřeboval bych poradit,co se mi to objevilo na listech rostlinek.spíš na spodních částech,ty zelenější lístky jsou tak ze středu.vršky jsou v pořádku a celkově vypadají rostliny taky moc pěkně. jsou ve 26.dnu květu,kokos,světlo 400w,hnojky Atami 1x týdně,Ph 5.8,teplota den 28,noc 17, vlhkost 40-50% Hodně poškozené jsem otrhal. Předem děkuji za odpovědi

Old Post 14-06-2011 v 20:28 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5076730 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív