Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

moje listy majú ako by malé trhlinky nevyzerajú ako by ich spôsobil nejaký škoda, nepreháňam to s hnojením ? pri zálievke 3-krát do týždňa ?

Old Post 18-06-2011 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od hemperor
moje listy majú ako by malé trhlinky nevyzerajú ako by ich spôsobil nejaký škoda, nepreháňam to s hnojením ? pri zálievke 3-krát do týždňa ?


Kdyby si to přehlal tak se ti listy kroutí a hnědnou, to bude bud housenka nebo něco

Old Post 18-06-2011 v 08:22 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67



Zdarec groweři..Mám tu problém, je to zatim jen na dvou kytkach, spis u vrchu, 31 den kvetu,400w, noc 19* Den 23*.. čím to může být? PH?

Old Post 20-06-2011 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Vo1um3
Zdarec groweři..Mám tu problém, je to zatim jen na dvou kytkach, spis u vrchu, 31 den kvetu,400w, noc 19* Den 23*.. čím to může být? PH?


Čim to kropíš ??

Old Post 20-06-2011 v 19:26 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Čim to kropíš ??


destovka a hnojky -ATAzyme kazdy druhy zalivani jinak pokazde- , terra max, ATA Xl, ATA PK,ATA clean,..vše podle tabulek,,
jo a na ten postrik phyt amin.. ale to uz bylo posledni..

Naposledy upravil 20-06-2011 v 19:48 PM

Old Post 20-06-2011 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 70



Ahoj...tak jsem tu pro radu.. tohle trápí moje kytičky..
Je to za:
1) jakejsi bílej povlak, nevím jestli je to nějaké padlí, nabo prostě jen zaschlá rosa.
2) díry v listech a různý praskliny...

ani jedno není nějak závratně, ale radši podchytit v zárodku že jo..

(cca před 3 týdny přehnojeno - hnědý konce listů)

provedl jsem průzkum a objevil jsem nějakou to mšici sem tam, a potom jakýhosi piďi broučka, žluto-černýho.. Myslím že na každý kytce žijou nějaký tvorové ale radši se zmiňuju.

jinak PH ok, hnojka Alga grow

přikládám fota

Old Post 21-06-2011 v 13:16 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 71



a ještě ty dírky

Old Post 21-06-2011 v 13:18 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 72



citace:
Původní příspěvek od vylefi
Zdravím všechny growery a growerky

Letos jsem zasadil své první kytky a bohužel mám s jednou problém. Mám 4 kousky Northern Light vypěstované ze semínka. Dosud jsem je měl za oknem a teď šly na dvůr. Už za oknem se na jedné znich začaly objevovat suché skvrnky. Bohužel takhle to dopadlo. (listy usychají od špičky směrem ke stonku). "Napadené" jsou spodní dvě patra.
Nehnojím, takže přehnojením to nebude.
Přelití bych řekl že taky ne. Že by plíseň? Nebo absence nějaké složky?
Zatím jsou v malých květináčkách. Substrát na pelargonie (PH 5.5 - 6.5) zalévám odstátou vodou z vodovodu (podle lakmusového papírku PH 7-8. Prosím o radu co mám udělat, abych ji zachránil. Děkuji


Myslel jsem že problém je vyřešen ale bohužel pořát trvá.
Jen vůbec netuším proč. Zalévám vodou o ph 6.
Listy mě připadaly jako při deficitu vápníku (FAQ - Zalévání, výživa, hnojení ). Ale asi to vápníkem není... (zkoušel jsem vodu s vápencem, ale problém přetrvává)
Tohle je třetí patro od spodu co umírá (dvě spodní už jsou mrtvé-uschly tímto flekatícím způsobem). Nevím vážně co s tím a prosím o pomoc. (myslím že se kytka má jinak docela ok, ale tohle ji zpomaluje v růstu)...

Naposledy upravil vylefi 23-06-2011 v 05:38 AM

Old Post 21-06-2011 v 16:18 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73



tak sem tu zas.. nevim, jestli ma tento problem souvislost s mym přispevkem č.67 ..problem mam pořád stejnej + dnes jsem u spodku našel tohle?? HELP....

Old Post 21-06-2011 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 74



-neco se mi děje s automatkem,kdo pls poradí?
na 1. fotce se spodní list kroutí a žloutne a pravej list(rozostřenej) se kroutí jakoby zevnitř a je takovaj nahnědlej...




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 22-06-2011 v 09:09 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 75


Nevíte co je s mou kytí ? nějaká posraná plíseň nebo co.. ?
Hlína místní bohužel
Hnojky AGRO UNIVERSAL
zalejvám vodou z potoka, přemýšlím, že to bude tim, ale na druhou stranu zas ta voda nevypadá špatně.. nevím

Naposledy upravil Spronty 22-06-2011 v 20:43 PM

Old Post 22-06-2011 v 12:52 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 76

Myslím, že byste sem měli psát co máte za substrát, PH zálevky i substrátu , případně EC, čím hnojíte atd..

Takhle Vám těžko někdo poradí když nic neví.. Já to tam napsal a stejně mi nikdo neodpověděl
Tak jsem dal kus listu pod mikroskop a zjistil jsem, ze to je nějaká mrdka asi z vody, pze jsem zadny vytrusnice nebo neco takovýho nenašel a navíc to jde setřít..
Ty díry nevím no.

Pan Hlava je asi na dovče

Old Post 22-06-2011 v 16:41 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 77



Zdravim, vie mi niekto poradit?
Objavili sa mi nejake neprijemnosti na listoch pred par dnami.
Obe rastlinky su Columbian gold x El Nino, All mix 11 l, momentalne okolo 32/12, Biobizz. Hnojit som zacal asi tyzden po prepnuti 1ml bloom + 0,5 bloombastic. Dalsie 0,5 ml grow+1,5-2 ml bloom. Dalsie 0,75ml bloombastic . Tot vsjo.
Odstata voda, Kvapkam na 6-6,5. Je to blizsie ku 6 , zltu od zelenej rozoznam . Odpad mi vysiel okolo 7 ale odtiene zelenej uz nejdu tak dobre rozlisit + voda je trochu do zltohneda. Dnes som ich poriadne prelial (odpad cca 0,5-1 l), cca 5,8 a odpad bol okolo 6,5. Zalievam ked je povrch suchy. Vzdy nieco vytecie aj ked zvacsa iba trochu.
tu je tred
Zase sa mi tam objavili tie podaobane smutnice ale zatial v malom pocte. Zalial som to Steinernemou (a k tomu vsetko v byte ) a chytam ich na lepaky tak to hadam nenaberie smer ako minule kolo. Este mam v zalohe Biobit. Nemiesal som to spolu s hlisticami ale asi im ho tam mozem supnut, nie? Hlisticiam neublizi, ci?

Ostatne rastliny v poho. No neviem sa z toho vysomarit. Ze by to jedno bola nejaka plesen? Box som striekal tusim 3x savom (z toho 1x behom growu) bo tam bol nejaky bordel, ale je to sadros ci co, a ked tam bola zvlhcovacka na raste kto vie ci tam nieco neostalo ukryte a necakalo na svoju chvilu.

Foto 1... na vsetkych koncovych siskach
Foto 2... iba na centralnej palici

J.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Naposledy upravil Jagditrax 23-06-2011 v 00:29 AM

Old Post 23-06-2011 v 00:18 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 78

Spronty , vylefi a Vo1um3 , vaše rostlinky jsou nemocné, nejde o problém s výživou. Rychle odstraňte napadené listy a odstraňujte do vymizení fleků. To co máte se šíří kontaktně, tak neosahávat ostatní listy a pravidelně kontrolovat . Pokud se toto oběví indor, tak snížit teplotu a vlhkost. Je možné použít např. Kuprikol na postřik, ale postřiky moc nepomůžou, pokud nejsou perfektně odstraněny napadené listy.

Old Post 24-06-2011 v 09:43 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Spronty , vylefi a Vo1um3 , vaše rostlinky jsou nemocné, nejde o problém s výživou. Rychle odstraňte napadené listy a odstraňujte do vymizení fleků. To co máte se šíří kontaktně, tak neosahávat ostatní listy a pravidelně kontrolovat . Pokud se toto oběví indor, tak snížit teplotu a vlhkost. Je možné použít např. Kuprikol na postřik, ale postřiky moc nepomůžou, pokud nejsou perfektně odstraněny napadené listy.

Mam in..teplota kolem 24 pres den.. To je asi ok..ale vlhkost me pod 70nechce jit..odtah a 2x ofuk jedou nonstop je to na ....kolem boxu je dost vlhko..

Old Post 24-06-2011 v 14:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Spronty , vylefi a Vo1um3 , vaše rostlinky jsou nemocné, nejde o problém s výživou. Rychle odstraňte napadené listy a odstraňujte do vymizení fleků. To co máte se šíří kontaktně, tak neosahávat ostatní listy a pravidelně kontrolovat . Pokud se toto oběví indor, tak snížit teplotu a vlhkost. Je možné použít např. Kuprikol na postřik, ale postřiky moc nepomůžou, pokud nejsou perfektně odstraněny napadené listy.


Díky za radu ;-)
Jen doufám, že nebudu muset otrhat hodně listů.. kytka není zrovna moc velká a rozrostlá :/

Old Post 24-06-2011 v 14:56 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0132910 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív