Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Problém se zakořeněním řízků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 17

diky za komenty. tak vcera opet dano do parniku. vykonejsi usporka - 28 stupnu.cyklus 20/4. jeste jsem se chtel zeptat, zda mohu pouzit hesi na rust a parkrat ho dat postrikem na list? mam i root complex. co je lepsi? na klony bez korenu?

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 07-06-2011 v 07:16 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borisek
Nový Člen

Karma uživatele Borisek - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 18

no tak ja jsem napriklad nedavno dal par klonu do sadbovaček s obyč řízkovací hlínou ze zahadnictví dal to rovnou ven na stinné místo, nechal to tam i přes noc a úspěšnost 100%

Old Post 09-06-2011 v 20:17 PM
Borisek je offline   Profil uživatele Borisek   Find more posts by Borisek   Foto galerie člena Borisek   Click here to Send Borisek a Private Message   Add Borisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 19

já tam vždycky šupnu 75W žárovku-udělá pařeniště jak má. jinak na růst vůbec nic nedávej, max něco na podporu kořenového balu. ale já osobně nedávám vůbec nic a úspěšnost 100%. jde hlavne o tu co největší vlhkost a teplotu. a světlo jsem jel 24 hodin každý den a do týdne nemám co řešit tak good luck

Old Post 06-07-2011 v 16:56 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filoviridae
Nový Člen

Karma uživatele Filoviridae - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 20

IMHO špatné pH a Ec "naloženého" rockwoolu.

Old Post 07-07-2011 v 12:21 PM
Filoviridae je offline   Profil uživatele Filoviridae   Find more posts by Filoviridae   Foto galerie člena Filoviridae   Click here to Send Filoviridae a Private Message   Add Filoviridae to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 21

uz se zadarilo konecne. Asi to byla kombinace vicero faktoru:
teplota
vlhkost
prosly stimulax
tlaceni na pilu
a jen jedna kontaktni cast u klonu (jeden rez)
Do 14 dnu 98% uspech


Tak dik vsem. Umim klonovat )))

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 07-07-2011 v 15:43 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Správné klonování Příspěvek č. 22

Zdravím, chtěl bych se podělit o menší problémek a to, že mně jaksi nejdou kořenit řízky. Řízky dávám buď do vody a do mini skleníčku či pod sáček do polostínu nebo do kostky. Ale tady nastává problém, že nestačí zakořenit a už začnou kvést či za nějakou dobu uhynou. Poradíte prosím?

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 31-08-2011 v 12:54 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 23

Musíš dodržet periodu světla. Ze začátku pár dní na 20/4 a potom klidně ubrat na 18/6, mít círka 20*C a vlhko.

Old Post 31-08-2011 v 12:56 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 24

taky podle mě záleží co za model kořeníš třeba mě i kámošovi vubec nejkoření Sensi Skun ale ostatní modeli bez problému

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 31-08-2011 v 13:01 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 25

Snažím se kořenit OrangeBud, ale to stejný bylo s ostatníma ...

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 31-08-2011 v 13:47 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 26

Jinak předpokládám, že označení 20/4 zn.: 20hod. světlo, 4 hod.tma, že? Nj, ale když nemám světlo, tak to mám zakořenit jak?

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 31-08-2011 v 13:52 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od GrayPepa
Jinak předpokládám, že označení 20/4 zn.: 20hod. světlo, 4 hod.tma, že? Nj, ale když nemám světlo, tak to mám zakořenit jak?


Koupit svetlo Stačí 2x18W trubice. Pokud to budeš kořenit ted za oknem je to bez šance.

Old Post 31-08-2011 v 14:02 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 28

Kup si obyčejné úsporky .. taky to tak mám a budu to máš i na růst .. bohatě stačí

Old Post 31-08-2011 v 14:03 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 29

OK. No a co s těma řízkama, který mně teďka začly kvést a nejsou ještě zakořeněné?

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 31-08-2011 v 15:23 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 30

Nech tak, zase se přehodí na růst .. ted pokud uděláš dobré podmínky, půjde většina síly do zakořenění

Old Post 31-08-2011 v 15:28 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 31

Já jsem si tedy myslel, že když kytka začne kvést, tak je prakticky v konečné fázi svého života ... Takže, nemám ten květ stříhat a ona mně udělá výhonky, zekterých pak bude růst dál?

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 31-08-2011 v 15:35 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 32

Když máš už kytku v outu zralou tak i z toho jde udělat ještě matka a vyhodí pěkné výhony a můžet jí mít na další rok.

Koukni tady a čti, to máš taky jednu z metod http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Prostě se zase přepne, je to dvoudomá kytka, to znamená, že potřebuje ke květu změnu periody, když zase bude velká perioda, začne zase růst a postupně omezí květensktví

Old Post 31-08-2011 v 15:39 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2006 - problém se sklizní - 9 odpovědí
04-05-2005 - problém se žloutnoucími lístky - 5 odpovědí
28-11-2005 - Problem s řízky - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7383470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív