Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Super Cali Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 49


Bonus: Grapfruit Krush přesazený na zahradu, neboť mi začal přerůstat skleník. Výška včera 2 metry. Kvést začal 1. září

Old Post 08-09-2011 v 22:22 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

122. den (72.den květu) Příspěvek č. 50






Tak se nám přehoupl 10. týden květu a holky jsou už téměř připravené. Po prozkoumání trychomů jich je téměř 99% mléčně zakalených, ale ani jeden není jantarově žlutý.
Od zítřka má být opět krásné slunečné počasí a tak jsem se rozhodl, že kytky ještě nechám ať si užijí sluníčko, dokud se trychomy jantarově nezabarví.
Proběhl záštipek a malá ochutnávka. Chuť vlivem rychlosušení zatím nechci popisovat, stávek zatím pomalu stupňující se hi, které ale netrvá moc dlouho. Příjemný brňení hlavy a nohou, vše na tom baví.

Old Post 19-09-2011 v 19:56 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 51






další

obal od HTC HD2

Old Post 19-09-2011 v 20:01 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

SCH3 170. den (90. den květu) Příspěvek č. 52


Čao, už mám sklizeno.
Bez plísně nejspíš díky Teldoru, i přes napadení zavíječem a jinou savou havětí, kdy listy připomínaly spíš cedník (tahle na to obzvlášť trpěla).
Výška podobně - 2 a čtvrt metru. Listy má užší než ty předešlý.
foto z 3.9.

Old Post 06-10-2011 v 19:07 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

129. den (79. den květu) Harvest Příspěvek č. 53

Dlouho jsem nepřispěl a tak bych napsal jak to dopadlo.

Sklízel jsem to s 25% jantarově zakalených trichomů. Po řádném usušení, otrimování a uskladnění v mrazáku proběhla degustace.

Ta nejmenší kytka chytla 100% genů od rudealis. Pryskyřice žádná, vůně žádná, chuť na hovno a stav nula, totální nula. Celou jsem ji hodil do koše.

Druhé dvě už jsou lepší, ale palice jsou dost řídké, žádné kameny, prostě měkoučký, lehoučký a průhledný. Vůně hodně výrazná a sladká, chuť taky hodně sladká. Stav takový pomalý náběh, lehký stav, no nevím no.


Celý to je SRAČKA, TOTÁLNÍ SRAČKA.

Jsem nasranej a zklamanej. Hodně jsem od toho asi očekával. Ještě jsem neměl Haze a tohle je moje první "skoro" Haze a taková sračka, takový hovno jsem ještě nikdy neměl a to jsem měl už hrozný modely.

Jo a ještě váha: Největší kytka 122g, střední kytka 103g. Nejmenší jsem nevážil, šla do koše. Nechám to v mražáku a snad to za měsíce dozraje do něčeho kloudnýho a kuřitelnýho. Jestli ne, tak si koupím Ice-bag a udělám z toho hašiš.

Každopádně za 10 dní sklízím indoor a to si panečku spravím chuť.
Jo a málem bych zapomněl Grapefruit Krush co si lebedí v zemi na zahradě vypadá luxusně. Výška 2,5m, krásná zemitá vůně s ostrým nádechem ovoce, v které dominuje vůně grapefruitu. Palice mohutný a těžký, osypanost přiskyřice je úžasná. Je ve 40. dnu květu.

Jinak s autoflowerama si dám zase na čas pokoj. Rezistence proti plísním žádná, výnosnost a účinky minimální.

Když to celý shrnu, tak Super Cali Haze od Short Stuff Seeds 1/10 (jeden bod za vůni). Není to jen můj názor, rozhodil jsem to po známých a nepřišlo mi jediný, byť jen sebemenší kladný ohodnocení.

Old Post 10-10-2011 v 22:12 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 54

Hmmm tak to sem nečekal, že to dopadne až takhle bídně! Je uplně neuvěřitelný co si dovolej některý seedbanky poslat do světa, ostuda!

Jinak teda alespoń díky za report, že si nám ušetřil prachy a nervy!
Pak nahod prosim tě fota toho Grapefruit kushe, alespoň, že ten vypadá fajně!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 15-10-2011 v 15:19 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Hmmm tak to sem nečekal, že to dopadne až takhle bídně! Je uplně neuvěřitelný co si dovolej některý seedbanky poslat do světa, ostuda!

Jinak teda alespoń díky za report, že si nám ušetřil prachy a nervy!

To jo, nakonec jsem rád že to bylo out of stock když jsem to sháněl.

Old Post 15-10-2011 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Grapefruit Krush 51. den květu Příspěvek č. 56






Nazdar všichni, kdo jste to tu sledovaly.
Dojedu tady pro vás Grapefruit Krush od Emerald Triangle Seeds, ať neotvírám zbytečně nový thread.

Semínka jsem sázel do substrátu do 25l květináče 18.5.
Dne 5.8. jsem Grapefruit přesadil ze skleníku do země, neboť se mi už do skleníku nevešel. Do dost velké jámy (tak velkou jsem snad kopal naposledy, teklo ze mě jak prase) jsem namíchal 50l pytel Allmixu od BioBizz a 50l domácího super kompostu.
Při přesazení měl tak 1,6m a dnes měří tak 2,5m.
Pravidelně jsem ho přihnojoval a staral jsem se o něj.
První náznak květu jsem objevil 1.9., takže včera to bylo 51 dní květu.

Na netu jsem našel, že v indooru kvete 8 - 9 týdnů, do 60tého dne to určitě nechám a sklízet budu podle trichomů. Jinak tento týden jsou teploty celou noc pod bodem mrazu, ale kytkám to snad moc nevadí. Vypadají zdravě, jsou bez škůdců, bez chorob a bez plísní.

Jinak vlivem mrazu brutálně zfialověly.

Old Post 22-10-2011 v 22:16 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 57

Zdravíčko!

A čo takto po čase a uležaní, stále ta istá bieda ?

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 15-01-2012 v 13:39 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 58

Zdar kolego...mrzí mě že ti to dopadlo tak špatně páč kytky vypadaly fakt hustě!!!neházej ale flintu do žita páč všechny AF nemusej bejt ok...já měl minulej rok pár modelů a musim říct že sem byl nadšenej a letos jedu AF zas...když budeš chtít tak napiš PM a já ti rád věnuju zadara svoje semena z roku 2011(kontr.opylení) mam jich dost a rád se podělim a třeba změnim tvuj názor zdar D.

Old Post 27-02-2012 v 20:24 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 59

Tak po 7 měsících uschování otrimovaných paliček v mrazáku došlo k další degustaci SCH a byl jsem mile překvapen. Spodky stojí pořád za hovno, ale vršky jsou docela bomby. Krásně zkuřujou, takový veselý high. Říkám tomu pracovní model, zhulíš se v práci a můžeš pořád fungovat, pořád ti to skvěle myslí.

Old Post 10-05-2012 v 23:31 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
Tak po 7 měsících uschování otrimovaných paliček v mrazáku došlo k další degustaci SCH a byl jsem mile překvapen. Spodky stojí pořád za hovno, ale vršky jsou docela bomby. Krásně zkuřujou, takový veselý high. Říkám tomu pracovní model, zhulíš se v práci a můžeš pořád fungovat, pořád ti to skvěle myslí.


Tak nejak som v to dúfal, tiež som bol nasratý na Haze po sklízni, minimálny stav. Po pol roku ale som ho vytiahol, urobil z toho hašík a u la lá.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 12-05-2012 v 12:25 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 61



Super cali haze/Onyx.......právě jde do květu.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 27-07-2012 v 21:24 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 62






Dalsi fotky krizence Cali haze. budu to valit sem, protoze zakladat novej topic se mi nechce a tady je to nejaky umrtveny.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Naposledy upravil benjichaouat 21-08-2012 v 20:40 PM

Old Post 21-08-2012 v 20:25 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 63






Davam sem dalsi obrazky. Kytka je skoro zrala, chybi ji tak tyden+-. Bohuzel o vikendu dost silne prselo a k ranu uz byva dost zima a rosa, takze jsem se rozhodl dnes cast kytky sklidit a zbytek nechat dozrat, aby ukazala svou silu v kouri v plne zralosti a taky aby dozrala semena na spodnich vetvich, ktery jsem oprcal. Na nekolika mistech uz jsem likvidoval plisen. Je neuveritelne lepiva a pryskyrici silne pokryta. Vune je takova nakysla, moc nevyrazna.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 05-09-2012 v 06:55 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 64



Jeste neco. Zapomel jsem napsat, ze je to opet super cali haze/Onyx.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 05-09-2012 v 06:59 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4919710 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív