Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Grow Shop Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 33

Tak mi už taky začly nakvétat 2 kusy z 15 vysazených (na stejnym místě, stejný hnojení atd.), a sice ten JXD Monster.. Tak se snad přepnou zpátky, protože o autoflower nestojím

Old Post 17-04-2012 v 08:51 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63341
tady muzete sledovat jack herer od grow shop seeds..5 ks feminizovaných semen 600 kč...krásná ovocná vune...

Old Post 06-05-2012 v 16:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 35

Ahoj
Jen bych rád doplnil, že WW a Orange Bud jsem si koupil na první zkušenost s pěstováním. Protože mi přišlo zbytečný vyhovat peníze, když nebyl jistý výsledek (bez zkušeností). Klíčení celkem v pohodě, myslím že jsem spíš udělal několik chyb, takže 1/3 semínek zhynula (kořeny uhnily, zlomený kořínek po naklíčení atd). Prostě chyby začátečníka. Nicméně s výnosem jsem byl spokojený, jen mně trápily svilušky, další grow jsem už udělal preventivní postřík v době růstu. WW nice extra chuť, Orange bud měl chut příjemně aromatickou, rádoby citrusovou. Nemám srovnání se semínky z "originál" bank, ale pořád to bylo všechno za pár korun. Plus na WW byla ještě akce na slevomatu tj za půl ceny. A nabral jsem dost zkušeností. Na začátek teda dobrý. Teď už bych se rád dostal k řízkům, snad mi někdo vyjde časem vstříct..
Zdar Ok

Old Post 30-05-2012 v 16:26 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 36

Taky se pridavam k Grow/Fair Seeds, mam tam toho od nich dost, tak sem zvedavy , kytky sou krasne velke zdrave hlavne GWS masaker.

White Russian (Fair Seeds) 5/3
Great White Shark (Growshop Seeds) 5/5
AK47 x Norther lights (Fair Seeds) 5/3
Black Domina (Growshop seeds) 5/2
Cheese ( Fair Seeds) 5/3
Jack Herer ( Fair Seeds) 5/3

http://grower.cz/forum/showthread.p...391#post1039391

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 21-06-2012 v 11:10 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Koupil jsem Cream Caramel a vyklíčily jen 2/4 :/

Edit: Ale teda výslednej materiál stojí za to!

Naposledy upravil 07-09-2012 v 09:47 AM

Old Post 21-06-2012 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od scorpicco
Koupil jsem Cream Caramel a vyklíčily jen 2/4 :/



Taky jsem nemel slavnou klicivost...

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 21-06-2012 v 14:08 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 39

Letos jedu Black Domina,Sweat Dwarf a Auto NL,vsechno po 5ks a mel sem 100% klicivost.Loni WW a Auto NL a 8/10,takze bud klika nebo kvalitni semena.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 22-06-2012 v 08:17 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
first
Stálý Člen

Karma uživatele first - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 40

Já jsem si na tenhle rok pořídil WW, z 5 mi vyklíčily 3, jedna nepřežila přesazování. Je možný že to je tim, že jsem je měl od minulýho léta do letošního jara v šuplíku..? Jinak kytky rostou pěkně, dneska je ale 17.8. a pořád žádnej náznak květu...

Old Post 17-08-2012 v 11:45 AM
first je offline   Profil uživatele first   Find more posts by first   Foto galerie člena first   Click here to Send first a Private Message   Add first to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 41

přikoupil sem jeste na poslední kolo NL AF a zatim vylezli 3/5 ..snad jeste aspon 1 vyleze peace

Old Post 18-08-2012 v 08:35 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od first
Já jsem si na tenhle rok pořídil WW, z 5 mi vyklíčily 3, jedna nepřežila přesazování. Je možný že to je tim, že jsem je měl od minulýho léta do letošního jara v šuplíku..? Jinak kytky rostou pěkně, dneska je ale 17.8. a pořád žádnej náznak květu...


Já osobně je dávám do lednice (na mrazák sem neměl odvahu). je to jako se všema semínkama, pokud nechceš následující rok mrzkou klíčivost tak rozhodně chladno a temno...

chlapec vod Labe

Old Post 07-09-2012 v 09:19 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 43

Zdar letošní out sem měl koupeny od fire seeds bank orange bud x diesel 5 kusu semen fem. a mužu řict že 315 kč se vyplatilo opravdu nejlepe ze všeho co jsem měl letos venku a to sem měl dražší semena od věhlasně vykřičenych semenařství např. green house seeds nebo rqs mužu opravdu doporučit kvalita za hodně hodně luxusní cenu semena se chytli všecky 5z5 a vše holky jak namalovany vysoka 2,5metru vysoka monstra nemam na fireseeeds respektive growe shop seeds vyhrady mužu doporučit

Street Smoker

Old Post 19-10-2012 v 22:42 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od sadař22
Zdar letošní out sem měl koupeny od fire seeds bank orange bud x diesel 5 kusu semen fem. a mužu řict že 315 kč se vyplatilo opravdu nejlepe ze všeho co jsem měl letos venku a to sem měl dražší semena od věhlasně vykřičenych semenařství např. green house seeds nebo rqs mužu opravdu doporučit kvalita za hodně hodně luxusní cenu semena se chytli všecky 5z5 a vše holky jak namalovany vysoka 2,5metru vysoka monstra nemam na fireseeeds respektive growe shop seeds vyhrady mužu doporučit

Fair seeds

Old Post 20-10-2012 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 45

Rýpale su jen člověk SORRY všem Fair seeds

Street Smoker

Old Post 15-01-2013 v 23:35 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 46

Tak ozkoušel jsem klíčivost AK47/NL od growshop seeds a byl jsem docela mile překvapen. 10/10ks. Mužu říct, že vyklíčili rychleji než semena od paradise seeds. Po přesazení byly do druhého dne venku z hlíny. Jako další na zkoušku příjde fair seeds Orange bud/ diesel a cheese takže určitě napiši jak to dopadlo Ale bude kus od kusu takže neveřím že bych byl i u těch dalších modelů tak uspěšný

Old Post 18-01-2013 v 14:23 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Zdravim, já mám 5x OBD ( orange bud diesel ) a 4/5 Jack herrer - teda o tom že je to JH dost pochybuju protože to stálo něco okolo 300 ,- a ty OBD rostou fakt hodně luxusně a vybraný kousky prokořenili květník za pár dní a vysílaj dost silný šlahouny ještě mimo květník, a stavba rostlinky je hodně dobrá, prostě spokojenost, zatím teda

Old Post 20-01-2013 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 48

Jo me mile prekvapili jak s JH ale s originalem skoro nic spolecneho, ale krasne kytky a susina, WR byly peckovni, Ak47xNL hoodne dobre pryskyricne maximalne.
Za ty prachy a vyzkouseni me to stalo jsem spokojen.

Mrkneze na report na mem Theardu dole v popisku.
čao
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 20-01-2013 v 11:45 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2018 - Ocean Grown Seeds - 22 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí
19-09-2013 - mosca seeds - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0836100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív