Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » mosca seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Palec dolů mosca seeds Příspěvek č. 1

Tak jsem si podruhé koupil Tsi fly od mosca seeds ty první jsem mojí chybou zavraždil.Z novýho balení my vyklíčily bez problému všechny semínka tak jsem se těšil na jistýho samce a copak se nestalo z deseti vyšlo 9 samic a jeden totální HERMAN.vím že se tohle stává mizernejm bankám (DP) když se pokoušej udělat feminy,ale fakt jsem tohle nečekal u kvalitou vyhlášený banky která prodává zásadně jenom REGULARY.
Jinak jejich free semena sweet tooth byly úplně v pohodě akorát na šesti co zbyli maminy byly 4 různý phena.jedno bylo lepší průměr a 3 hrozná žumpa.
myslim že za ty prachy co za to chtěj by lidi zasloužily něco lepšího.
Nevim jak to je s ostatníma genetikama ale osobně s MOSCA končim nestojim o další překvápka.
Jestli máte někdo nějakou zkušenost s MOSCA seeds tak to sem prosim hoďte zajímalo by mně jestli jsem opravdu jedinej.
Díky.

Old Post 24-05-2013 v 01:34 AM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 2

"kvalitou vyhlášený banky" ?

Nejspíš myslíš kvůli C99.. . Jinak celkem průser.

http://seminka-konopi.cz/kategorie/...ca-negra-seeds/

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 24-05-2013 v 13:29 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 3

no a ja planovat OLD TIME MOONSHINE
ale stejne to asi zkusim ,,,podle me je to i hodne o štesti

najde se nekdo kdo tuhle banku jel jakykoli druh

a hlavne sem chtel vyselektovat C99 a samcem opylit tohle
(Pre ´98 Bubba Kush x Double Purple Doja F2) x San Fernando Valley OG Kush F3 z 10 semen mi zustalo jen 1 a samice :-).

indoor 600w

Naposledy upravil Romulan 16-06-2013 v 09:46 AM

Old Post 16-06-2013 v 09:33 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 4

ahoj taky jsem myslel že si koupim ještě blue fin ale po takový zkušenosti se mi do toho nechce.i když to možná zkusim abych se přesvědčil jestli to nebyla jen nechtěná chybka.jinak tsi fly je hotová a dvě by stáli za zamatkování škoda že mosca nedělá regulary.

Old Post 16-06-2013 v 15:13 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 5

jo a o osmi tejdnech jim může jen zdát minimum je 9 tejdnů u jednoho phena který je zrovna nic moc.a u těch lepších jsem to musel nechat 10 a klidně by to ještě chvilku sneslo.

Old Post 16-06-2013 v 15:18 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 6

označit DP, jednu z nejstarších a nejlepších seedbank a mimochodem vynálezce feminizace za mizernou, tak to je velikej olol..

lidi probůh, nepapouškujte, že DP stojí za hovno, to, že to pár lidem zhermilo vubec nic neznamená...

95 procent seedbanek je horších, než dp..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 16-06-2013 v 15:20 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 7

už to že to je vynálezce feminizace mluví za všechno.nechtěl jsem tu psát o DP ale o MOSCA jestli ale rád pěstuješ hermany tak s chutí do toho.

Old Post 16-06-2013 v 15:26 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 8

první zkušenost s DP mám z doby cirka před dvanácti-třinácti lety, poslední před dvěma lety, nikdy mi nic nezhermilo a to jsem těch semen zkusil hodně přes 200..(převázně selekce na matky, nejdýl jsem matku držel 3roky..)
ani od nikoho jiného, nebo někde jinde než tady jsem neslyšel o tom, že by dp hermilo ..
edit:první semena od DP jsem si dovezl v létě 99...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 16-06-2013 v 16:30 PM

Old Post 16-06-2013 v 15:52 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 9

ahoj ja od dp jedu tak cca8 let a nikdy zadnej problem ale posledni 2 roky je to fakt pruser ale to nemusi bejt bankou dp sou fakt dobry akorat podle me je pruser ze to delaj v takovim mnozstvi a pak kvaqlita de stranou ale hlavne zalezi na konkretnim baličku semen je to jako u vseho zalezi na jekej kus clověk narazi pic manas

Old Post 17-06-2013 v 09:24 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 10

Tohle téma je myslím primárně o mosca seeds, ne o DP.


A jako pěstitel, nikoliv matkář, nemám se semeny Dutch Passion zatím špatnou zkušenost.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-06-2013 v 11:52 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 11

no vidíš zato já co jsem měl stálo za ho... na druhou stranu jsem měl pd fair seeds tak nádherný kytky že se s nima ty z drahejch semínek nedaj srovnávat a přitom všude slyšim jen kritiku.
ale o tom jsem se vůbec nechtěl bavit jen jsem napsal zkušenost s mosca a chtěl jsem vědět jestli se to stává častěji nebo jestli to bylo jen u mně protože na holandskejch forech tu banku docela dost chválili.
jinak od místního člena jsem měl klon jejich bubbakushe a vyrostla z toho nádherná kytka.

Old Post 17-06-2013 v 15:06 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 12

To ASFALT:
asi by sis měl koupit něco i po těch dvou letech a zkusit si to sám dřív než tady začneš rozhazovat K- .I kdybys mi jich tam nasázel 150 tak můj názor se nezmění.Víš co končim tohle byl poslední level.

Old Post 17-06-2013 v 16:45 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

zdarec,
takže moscova c99 mi házela dvě phena, klasicky víc grepfruitový - takový nasládlý skunkoidní a pak skunkoidně ananasový. vůně ananasu byla skvělá , ale usušený chutnalo víc do zemitosti/skunkovitosti což mě moc nepotěšilo...
jinak moc pěkný kytky , sklizen 55-60 většinou stačí . náchylnost na plísně je jediný mínus , venku to může a nemusí dozrát ...
celkově vzato výbornej skunk . paličky byly středně tvrdý, hodně obsypaný, a vonavý. high bylo fajn celkem i silný...
jinak nic extra pod sluncem taky to za nějakej tejden omrzí

Naposledy upravil 23-09-2013 v 12:26 PM

Old Post 19-09-2013 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2020 - Exotic Seeds - 2 odpovědí
04-05-2018 - Ocean Grown Seeds - 22 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9266250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív