Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out by Janis 11
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 65



a tahle nerostla ani v kýblu a ani v zemi...nechápu. Připomíná problémy s voodoo. naprosto stejný případ...

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 27-09-2011 v 19:47 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 66


jinak:
Umyvadlo už není - oba dva kluci - tak mě ale bavilo se s tím hrát, že na rok to jedu znovu ale z řízku a povedu jen jednu kytku:-) těším se.
Barel . byl pěkný, než to kamoš spálil i přes moje rady....aneb jak zkurvit kytku,když jsem mladej...viz. foto.

Jinak mě to letos jedno obodobí vůbec nebavilo...snad jsem to i vzdala. To zná snad každej, komu se nedaří...pak přišel ten přelom do palic a s tím i nová víra do mě. uvidíme, co to ze sebe vypotí

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 27-09-2011 v 19:55 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 67

Janísku, co je to za holátka? Jak teď budou chudinky fotosyntetyzovat?


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-09-2011 v 16:44 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 68

proč ti to příjde jako Vodňanský kuře?

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 28-09-2011 v 19:05 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 69

Při pohledu na ty tři poslední fotky je to myslím nad slunce jasné...

Viz http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1214


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-09-2011 v 21:02 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 70

no tak ta polsední je ukázka spálený kytky...né mojí vinou, ale abych neukazovala je zdary..však víte jak. Ta poředposlední vůbec neporostla za cca 2 měsíce - nechápu...a listy jsem vážně sundala ted:-( no snad jsem si to úplně nepohnojila....

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 29-09-2011 v 16:49 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 71

Ahoj Janisku, jak tak pozeram, tvrdo mi to pripomina 2.cast mojho autoflower-u....shit !!! vyzerali jak stetky, bolo to riedke, a na konci mi to napadlo padli....ked to vyschlo, bolo toho asi 30 g. Ani som to nevazila, bo take nervy som mala....ale pocasie je pocasie, a tak co uz?...
teraz idem skusit stejne rastlinky v stane...uvidime co to bude....drz palec...

Old Post 05-10-2011 v 17:30 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2013 - Out by Janis 2012 - 36 odpovědí
04-04-2007 - Out by Janis 06 - 257 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5928580 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív