Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1st Outdoor - 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Obecné 1st Outdoor 2011 Frisian Dew x No Name Příspěvek č. 1






Zdravím všechny growery,
jak jste si už asi všimly podle nádpisu tak se jedná o můj 1. Outdoor. Jelikož mě čtení a prohlížení si ostatních nádherných témat nebavilo, založil jsem si svůj. Doufám, že se vám bude můj "zápisníček" líbit a sem tam mi snad i poradíte co dělám špatně

Substrát:
Substrát pro Palmy a zelené rostliny (FOTO Č.1)

Modely:
-Frisian Dew od zdejšího člena.
Momentálně mám zasazeno 11x Frisian Dew x No Name(FOTO Č 2-4) a ještě další 4 se nevyklubali
Tudiž vyklíčilo dobrá - 11/15

Hnojiva:
EDIT: Nou hnojivou.

Bonus:
Nesníme zapomenout na nějáklej ten bonus
Narkotek vs Maissouille - JUST 1 LOVE

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 16-02-2013 v 00:15 AM

Old Post 11-05-2011 v 20:03 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2





Zdravím všechny growery,
takže po týdnu vás zase vítám u svoje bločku .
Od minula se toho moc nezměnilo, vlastně skoro vůbec až na to, že květinky trochu povyrostli a vypadjí čile(FOTO Č. 1,2)
Trápí mě jenom 3 rostlinky, vypadjí jako by je už život nebavil a vůbec nevím co s něma můžu být(FOTO Č. 2,3)

Otázka pro vás, zkušenější:
Myslíte, že už mám přesadit do většího nebo je ještě chvíli můžu v tomdle nechat ?

Bonus:
A jako vždy nesmíme zapomenout na bonus, doufám, že se bude líbit.
AlBorosie - Kingston Town

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 17-05-2011 v 13:33 PM

Old Post 17-05-2011 v 13:23 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 3

DoublePowa

Ahoj, přesazovat ještě nemusíš.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-05-2011 v 15:18 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Ahoj, přesazovat ještě nemusíš.


Okey, dám na tvoje rady a přesazovat zatím ještě nebudu

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 17-05-2011 v 15:32 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 5

DoublePowa já bych jim akorát trochu toho substrátu přisypal..jinak máš to pěkně rozjeté..jinak kde budeš sadit někde na poli nebo v kvetináčích? at se ti daří

Old Post 17-05-2011 v 15:38 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Kambu
DoublePowa já bych jim akorát trochu toho substrátu přisypal..jinak máš to pěkně rozjeté..jinak kde budeš sadit někde na poli nebo v kvetináčích? at se ti daří


Díky, 2 kytky si chci nechat v truhlíku na okně a zbytek pude samozřejmě ven, jen si nejsem jistej jestli to mám dát do kbelíků(asi 20l) nebo jen tak do země.
Jo a místo mám vyhlídnuté u takového potůčku kde je dost světla a nebude to tak rychle vysychat tudiž bych tam nemusel tak často chodit.

P.S.: Už to du přisipávat

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 17-05-2011 v 15:44 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growand
Nový Člen

Karma uživatele Growand - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 7

No hele podle mě bys to měl eště nechat v těch kelímkách...možná to moc zalejváš..to pak vadí kořenům protože se k nim nedostává vzduch...

Old Post 22-05-2011 v 11:34 AM
Growand je offline   Profil uživatele Growand   Find more posts by Growand   Foto galerie člena Growand   Click here to Send Growand a Private Message   Add Growand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Growand
No hele podle mě bys to měl eště nechat v těch kelímkách...možná to moc zalejváš..to pak vadí kořenům protože se k nim nedostává vzduch...


Jo, jo máš pravdu. Celkem hodně jsem to přelíval, proto te schlo. Teď nechávám snad holčiny vyschnout .
Jinak potřebuju vaši radu, jelikož jsou ty kelímky malé 9,5cm na výšku a 6,5cm v průměru tak si nejsem jstý jestli to v nich mám ještě nechávat ? Jestli se podaří pokusím se nahodit fotky, aby jste to dokázali lépe posoudit

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 23-05-2011 v 13:44 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9





Zdravím všechny growery,
Opět a zase vás po nějákém tom čase vítám u svojeho "bločku" .
Od minula se toho změnilo celkem dost, květinky o dost povyrostli a já je mezitím už i dokonce přelivál takže se zastavily. Ale teď už vypadají čile a rostou jako z vody

Jinak na obrázcích vidíte foto celku(FOTO Č.1), pak foto těch nejzdatnějších kytek(FOTO Č.2). Na dalším obrázku jsou rostlinky které to asi nerozdýchají, ale stále je nechávám(FOTO Č.3) no a nakonec nejzdatnější rostlinak ze všech(FOTO Č.4)

Bonus:
Dneska jsem vám tu dal moji oblíbenou tekkno crew - ERRORTEK
Errortek - The Big Bang Theory

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 24-05-2011 v 15:07 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 10





Zdravím všechny growery,

Po hodně dlouhé odmlce se vracím zpět. Ani nevím proč jsem z ničeho nic přestal na G chodit. Bohužel pár kytek byli samci(celkem 6) no a 1 kytku mi dokoncezlomila v mé 14 denní nepřítomnosti a ten kdo se mi o to staral se to chtěl pokusit zachránit a zabodl do hlíny velký dřevěný kolík čímz si myslím, že přetrhalo kořeny a to ji dobilo.

No nic, stále zbývají 4 kytky a těm se vede výborně.

Jak asi sami víte počasí nám growerům nepřeje a tak jsem si 2 ty nejmenší kytky hodil domů za okno. Jinak na obrázcích vidíte bohužel jen 1 kytku z celkem 4. Začala nejddříve kvést a vypadá moc pěkně, bohužel se mi u ní zlomil hlavní stonek .


Bonus
Nějáký ten Jungle nikdy neuškodí - REBEL MC - GET READY
REBEL MC - GET READY (all junglist)

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 01-08-2011 v 18:24 PM

Old Post 01-08-2011 v 18:11 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11




Zdravím všechny growery,

Dneska po dlouhé době konečně sluníčko a jsem za to moc šťastnej asi tak jako všichni. Zlatíčka co jsem měl za oknem tedy jdou z5 na půdu, kde maj sluníčko od rána do večera.
Zítra nebo jestli nebudu lenivej tak ještě dneska hodím fotky mých zlatíček

Tuhle kytičku jsem rozvázal pomoci silonu a vypadá to pěkně , i když mi křuply celkem 3 větvičky, ale zpravilo se to, naštěstí
FOTO Č.1 - Bok
FOTO Č.2 - Z Vrchu
FOTO Č.3 - Bok


Bonus
No a jestli todle čtete a jste zrovna v "náladě" tak doporučuju, začátek vás určitě nezklame.
Hardtek Remix Tek Avery by "Keupon"

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 02-08-2011 v 20:54 PM

Old Post 02-08-2011 v 19:10 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 12




Kytka, která vypadá nejhůře co se týče listí, ale co se týče palic vypadá pěkně
FOTO Č.1 - Bok
FOTO Č.2 - Vrch
FOTO Č.3 - Předek(1 palice z dola Vrchol)

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 02-08-2011 v 20:55 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 13




Kytka, která vypadá nejlée co se týče všeho
FOTO Č.1 - Bok
FOTO Č.2 - Zadek
FOTO Č.3 - Vrch

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 02-08-2011 v 21:00 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 14






Zdravím všechny growery,

I když dneska bez obr. ale i tak Jelikož počasí venku jde zase do hajzlu Tak jsem dal kytí dom krom 1, kt. mám uvázanou za hl. stonek k střešnímu okýnku. Jinak 1 kytka mi zhermila a to ta kt. se mi zdála nejhezčí a nejroztahanější.(FOTO Č.1).
Dla jsem si jí pěkně za okno na parapet a trhám všechny vajica co vidím. Nakonec z ní asi udělám nějákej ten hašík pomocí Hashish By MDe_ a pak to ještě projde Domácí hašiš přes led .
Již dávno jsem vám měl říct to že Hnojky nakonec nejsou žádné, nevím proč ani to vědět nechci. Jenom sem tam přihnojím hnojivem pro Orchideje(FOTO Č.2) no a pak mi kamarád bude dávat Green Sensation od Plagronu a to je jisté !!
Na posledních 3 obrázcích vidíte rodiné miláčky.

Bonus:
Pro fanoušky Darkstepu Teknian (TeK9) - Ruff

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 08-08-2011 v 19:44 PM

Old Post 08-08-2011 v 19:17 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 15





Zdravím všechny growery,

Tak po nějáké té době zase UP. Hermoušovi se daří dobře a těch vajic má opravdu minimum, takže to v pohodě stíhám thrat a za to jsem rád . I tak ale pude na hash ! .
Dneska vám tady dám fotky moji dámy která je ta ona na střeše. Pokusil jsem se o svoje 1 makro vůbec a myslím, že se i povedlo.

FOTO Č.1-Slibované makro
FOTO Č.2-Boček
FOTO Č.3-Ze zadu
FOTO Č.4-Z hora

Bonus:
Dneska speciální bonus v podobě DNB rádia Radio 23 - Chanell 4 DNB



EDIT:
Další fotky přídou zítra, dal jsem model od kámoše a nějak jsem to už nemohl dokončit

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 17-08-2011 v 21:05 PM

Old Post 16-08-2011 v 19:23 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16

Jinak bych vám všem chtěl poděkovat za K+.
Jestli bude nějákej dotaz tak se ptejte, připadá mi to tady smutné. KDyby někdo pěstoval to samé tak ať se ozve.

Toť vše, byye

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 17-08-2011 v 21:38 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
20-08-2019 - Reggaemanista's Outdoor 2019 - 10 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3408010 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív