Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1st Outdoor - 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Helpík :D Příspěvek č. 17






Zdravím všechny growery,
Dneska přicházím spíše o prosbu jestli byjste mi pomohli. Jelikož jsem na groweru nový totálně nezkušený tak vůbec nevím kdy sklidit, plus k tomu mám asi něco na kytkách.

První 3 fotky z 1kytky a další 2 z druhé kytky(AF). Na jak dlouho to ještě vidíte ?

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 31-08-2011 v 17:12 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 18





Second

Obě 2 jak dlouho do konce plus ty poslední 2 fota jestli jim něco není jsou takové divné našedivělé/fialové

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 31-08-2011 v 17:20 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 19

Cus slibováne fotky Frisian Dew x No Name. Docela me ta odrududa prekvapila Je to velmi pohodove pracovni hulení a pri pivu vas po par spekách dostane ze nevíte ... Sklizena zhruba v 50 dnu kvetu.... Jo dííík.G

Old Post 04-09-2011 v 20:57 PM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 20





Cus slibováne fotky Frisian Dew x No Name. Docela me ta odrududa prekvapila Je to velmi pohodove pracovni hulení a pri pivu vas po par spekách dostane ze nevíte ... Sklizena zhruba v 50 dnu kvetu.... Jo dííík.G

Old Post 04-09-2011 v 20:59 PM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 21

Zdravím všechny growery,
Zase po nějáké době větší UP, ale prvné chci poděkovat zdejšímu členu za obohacení tohoto threadu, jinak pěkné květinky K4U . A teď k tím mým bobátkům . Daří se jim dobře a na rady svého zdejšího kamaráda jsem koupil B´cuzz soil A + B 1L od klečky doufám že zítra bude doma. Jinak ke kytičkám, daří se jim dobře ikdyž některým kytkám fialoví paličky a nevím jestli to má být nebo ne . Kytičky jsou momentálně pod střechou jelikož bylo černo na obzoru a udělal jsem dobře, no a zase zítra ráno vytáhnu


Fota tady nešli mi vložit na grower tak image..
1.Várka http://imageshack.us/g/17/p1050079d.jpg/ Ty fialové paličky mě děsí
2.Várka http://imageshack.us/g/59/p1050082i.jpg/ Moc hnědé chlupy.
3.Várka http://imageshack.us/g/847/p1050102c.jpg/ AF ?
4.Várka http://imageshack.us/g/31/p1050117xh.jpg/ Taky divný ?
5.Várka http://imageshack.us/g/571/p1050082z.jpg/ Ta máá vyvolená

http://imageshack.us/g/233/p1050119b.jpg/ No a takhle spinkají pod stříškou
Bonus:
Momentálně ta moje Dr.Kary & Gen.Kryshpeen - Chceme Víc (Wicked Sound Special)

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Naposledy upravil DoublePowa 05-09-2011 v 20:29 PM

Old Post 05-09-2011 v 19:48 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 22

Zdravím všechny growers,
po delší době zase nějákej ten UP. Dneska jsem zkosil 1 kytičku, takovej ten keřík kt. neměl hl. stonek Fotky vám řeknou více

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 22-09-2011 v 20:17 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 23




Zdravím všechny growers,
po delší době zase UP a to jen proto že jsem zkosi lkytku viz foto

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 22-09-2011 v 20:28 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 24




Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 28-09-2011 v 19:38 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
20-08-2019 - Reggaemanista's Outdoor 2019 - 10 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3579380 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív