Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Mobile SCroG - Bogglegum - 250 W - SKLIZENO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 33

Rekl bych ze to je nedostatek hořčíku, nebo tak neco, kytky fialovej, kdyz jim neco chybi(jako třeba:teplo, živiny, atd.) ph se snaž držet na5.8 a postupne mužeš zvišovat, ale myslim že ph7 je fakt moc.
a k+ pro tebe , opravdu krásnej pohled.

Free Bagdad

Old Post 23-01-2003 v 12:51 PM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 34

2 T@ B@:

Bohužel, sem chudej Grower, takže nemam PH a ni jinej metr. Těch 6-7 sem odhad z lakmusovýho papírku
Ty živiny by měli bejt OK, dělal sem co se dalo - myslim, že to bude tim PH

Srga!

Old Post 23-01-2003 v 13:01 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 35

Tak si kup takovy kapičky na ph, nevim jak se jmenujou, ale sou dost přesny a stojej100kč

Free Bagdad

Old Post 23-01-2003 v 13:27 PM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

pH !!! Příspěvek č. 36

To Scroga>
No ten ScrOG z plexiskla je vychytanej, oceňuju to jako pozorovatel ... kytičky sou vidět celý.
Seriálek (reportáž) qualitní, kytky..... no 250W ok, ale já vlastně nechci hodnotit, ale pomoct.
Víš jak psal ddevil vo tom pH, no já si to myslim taky. Nemysli si já sem taky chudej, ale pH sem si konečně po roce pěstění změřil. Docela sem se divil...7-7,2. No a čim sem teda to pH měřil, když sem taky chudej ? Měřil sem ho kolorimetricky. Sada indikátor, stříkačka, plast zkumavka za 100,-. Počítám tak na 50použití. Pracuje se stim fakt ízy. No kde ho koupit? buď v http://www.growing.cz , nebo v akvaristice !!!!!!! tam je spousta věcí co sou i pro nás growery !!!!!
No a vysvětlení proč kytky žloutnou a zelenaj...pH hejbe s absorbcí živin kořeny ( moje probl. ). No a dolomitickej vápenec!!! Nevim nevim sem si čet návod a tam píšou: používat pouze pro přípravu půdy=na podzim a až na jaře do takový hlíny zasadit!!!! víě ten dolomitickej vápenec je podvojnej uličitan hořečnato vápenatý a je celkem dos BAZICKEJ -> když koukneš sem : moje probl. tak uvidíš že fosfor a železo sou při vyším pH v hajzlu. Koukni ještě sem jestli to s tim Fe sedí. No, ale hlavně si změř pH. Půdu změř tak že kytky prostě zalej tak, aly ti šla voda dirkami dole v květináčích. A nezapomeň změřit i tu vodu co tam leješ...možná budeš čučet jako já

No mě se skunk#1 taky začal žlutět, tak sem postupova takhle: nechal sem substrát přirozeně vyschnout, zalil vodou + pH- (http://www.growing.cz ) -> pH 5,8 a dal dvojtou dávku Krystalonu start (kytky totiž byly už v květu a tak sem jim cpal furt 0:10:5 - N:P:K, tak bylo důvodný podezření že maj málo N) a do tejdne začaly rašit krásně zelený listy no po měsíci zase začaly žloutnout....repete?

Jo ještě k tvýmu substrátu. Mysliom že to chce zkušenost nebo fungující poměry co ti někdo řekne. Každopádně do toho se já nepouštim a používám substráty s minimem živin, abych si ho moch doladit sám chemkama............

ahoj a hodně štěstí, no to tě stejně asi nemine

[Edited by mut on 23-01-2003 at 03:50 PM]

Old Post 23-01-2003 v 14:41 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teguška
Nový Člen

Karma uživatele Teguška - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 37

No tak to jenom cumim!!! Takhle mi jeste nikdy nevyrostly.Nevim cim to je ale mam tady uz asi fakt snad mesic 1 kyticku,je asi 5 cm vysoka a ne a ne rust uz nevim co mam delat!!!)( PLEASE HELP

Old Post 25-01-2003 v 18:55 PM
Teguška je offline   Profil uživatele Teguška   Find more posts by Teguška   Foto galerie člena Teguška   Click here to Send Teguška a Private Message   Add Teguška to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

2srooga Příspěvek č. 38

Hesky ti tam snezi ...

hete Tegusko, zkus capnout nakou literaturu a trochu si o tom neco precist, ono nestaci vit seminko a hodit ho do kvetinace a cekat, ze kdyz to jednou za tejden zaleju z toho vyroste kyti

!!! Carpe diem !!!

Old Post 25-01-2003 v 22:04 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Obecné Holky z mojí školky :) Příspěvek č. 39



Zdar Groweři
mam tu pro vás další fotečky ze 42 dne květu.

Srga!

Naposledy upravil Srooga 03-02-2003 v 18:02 PM

Old Post 03-02-2003 v 17:19 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 40


Tak snad teď...nebo sem tak levej s tim novy enginem
Jo sem levej!!!

Makro.

No tak už sem to sem nějak nacpal...akorát u tý první fotečky se nezobrazuje obrázek a nevim proč

Tak už vim, proč se mrcha jedna nechtěla zobrazit.
Byla ve CMYKu a to explorer nepapá

Srga!

Naposledy upravil Srooga 03-02-2003 v 21:22 PM

Old Post 03-02-2003 v 17:21 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 41



Tak ještě něco...

Srga!

Old Post 03-02-2003 v 17:46 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 42



A ještě z profilu a zezhora...

Když sem to přepínal, bylo to zarostlý cca ze 3/4.
počítal jsem, že to doroste ještě jednou tolik...bohužel
Chtělo to ještě 10 dní nechat růst.

Pro ty co by chtěli jet Bogglegum: Po přepnutí to prostě už dál nejede!!!

Srga!

Old Post 03-02-2003 v 17:53 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 43

Excelentní Mr. Srooga!
Je to pastva pro oči, dáváš si záležet aby to vypadalo. Jinak k tomu mobilnímu Scrogu, pro pohyblivost rostlin je ideální, takže: zajímalo by mě jestli ho v budoucnu plánuješ jet perpetual. IMHO když je ta možnost, proč si to neusnadnit , je to méně práce a časem člověk najede na rutinní systém.

Mmch počet příspěvků na stránku teď není fixní (dá se nastavit v Můj Grower)

Old Post 03-02-2003 v 22:28 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

jo, Příspěvek č. 44

tak tohle je fakt pěkný. Je radost vidět , jak se techniky pěstování vyvíjejí a zdokonalují. Jsem tu asi rok a za tu dobu jsem se díky lidem jako srooga naučil dost novejch věcí. K+ jemu a pomyslnou K+ všem, který ženou pěstování trávy k dokonalosti.

to srooga&spol :Něco ke hnojivu: hnojím taky OBM a wuxal super, trochu netopejřích hoven (guano) kostní moučka a mletej dolomit ale Wuxal mi došel a tam kde ho kupuju ho už rok nevedou. Prozradíš mi svojeho dvorního dodavatele?(Praha) Nebo nevíte někdo jinej?

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 04-02-2003 v 11:38 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 45

Esteticky moooc pekneee :-) Maam kamaraada, co maa hodne podobnyy systeem a musim riict, ze na 250 W vaam to oboum de moc hezky....
Co takhle postnout to na Owergrow, at se na to muuze podiivat i Bushyoldgrower - bude urcite raad, jak mu tady v Cechaach kraasne jede jeho modiilek :-)

Old Post 05-02-2003 v 23:30 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 46

Díkes

2Psilos: Wuxal maj u nás i v blbej drogerce. Normálně ho kupuju v OBI a ostatních Shitmarketech Bohužel, nejsem z Phy

2Hellboy: Jo, taky už mě to napadlo, myslim, že to ale nemá smysl

Srga!

Old Post 06-02-2003 v 17:39 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Obecné Další update... Příspěvek č. 47




Cus Growers

Tak se nám dny zase trochu natáhli a s nima i nějaký ty paldy.
Omluvte kvalitu fotek, když je venku zataženo, tak nenafotim nic, protože bydlim v černý díře

50 Den 12/12

Srga!

Old Post 16-02-2003 v 18:01 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 48





Další (poslední) makro a trochu ameriky

Srga!

Old Post 16-02-2003 v 18:05 PM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8720270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív