Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Co chybí či přebývá?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Co chybí či přebývá? Příspěvek č. 1


Tak takhle vypadaly listy rostlin uvedených na obrázku.
Řízky sou v RW, žloutnout začaly až v 3-4týdnu

K2 má již vyrostlé palice typuju tak do měsíce max. sklizeň. je v 10l kýbli s nevyhnojenym substrátem, hnojim Alga Blüte 1:500 2x týdne do zálivky.

Skunk #1 je přesazenej 2 týdny z hlíny do bubláku . Sou to dvě kytky v 20l kýbli s roztokem kristalon start+květ 10ml každý. No jsou tam už dva týdny bez výměny vody, ale nezapáchá a včera sem si všiml že dokonce začal takovej malej kořenovej boom.jo ten skunk 1 je dodopovávanej Alga blute a má taky vytvořenou základní strukturu palic

U všech rostlin se jedná o starší listy, nové jsou vesměs OK
1xtýdně všechny roseny Phythamin 1:400

Teplota:
min 12,5°C max 25°C
Vlhkost:
min 40% max 68%

Prosím nepište mi co sem udělal špatně, ale jaká složka potravy či klimatu chybí
9.1.03 Hhehehe hele pište co chcete

dík

Naposledy upravil MUT 03-02-2003 v 09:51 AM

Old Post 18-12-2002 v 10:52 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 2

No nevim jestli ti to pomůže, ale K2 se tváří přelitě=>zmírnit, hashplant nevim-moc na to nevidim a ten skunk no já sem měl to samé, ale pořád v hlíně a bylo to přelití, ikdyž to hnědé "ozubení" by mohlo být přehnojení-tak si vyber, ale estli chceš vědět který hnojivo ubrat, tak nevim spíš ten start (mimochodem ten květ je na květ k ničemu fosfor nemá téměř žádnej a draslíku tolik nepotřebuješ)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 19-12-2002 v 00:04 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

upřesnění Příspěvek č. 3

No ty K2 jsou řízek v RW, jsou stále namočeny ve vodě. Dneska sem si všim menšího zlepšení, předevčírem sem nedolíval jen vodu, ale roztok K. start. Asi měly už trochu hlad

K2 sem si včera vším že po něm lezla sviluška, no nic sklidim ho.

Skunk1. Já vim jak vypadá přelití, ano zahnědlý špičky sou vod toho. Po včerejší diskuzi z Growerama a hledání bych řek že se jedná vo nedostatek P. Mimochodem Květáku, vím že K. květ má málo P a je celkem na hovno, důvod proč sem ho tam přišipal je neznámý i mě. P sem dodal(ale asi málo) Alga Blüte jak sem psal.
Dík za příspěvek, budu informovat o vývoji.

Naposledy upravil MUT 03-02-2003 v 09:51 AM

Old Post 19-12-2002 v 07:50 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

SINSEMILLA Příspěvek č. 4




Tak tady sem oskenoval n2co y publikace vo p2stov8n9 cannabis indoor





[Edited by mut on 07-01-2003 at 10:16 AM]

Old Post 07-01-2003 v 09:11 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

a tohle je nejdůležitější Příspěvek č. 5



Old Post 07-01-2003 v 09:15 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

co jim bylo Příspěvek č. 6

Tak jak sem sliboval informuju vo vývoji.
1.Řízky. Tam byla chyba předevšim v tom že sem je zalejval. Nezalejvejte RockwooL, poradili mi abych je dal do pařníku a pouze rosil a rosil jinak se totiž ucpou vodou póry a koreny nemohou dýchat. Dál je dobrý nechat RW před použitím přes noc v roztoku pH 5,5. No příště to tak udělám. Já sem ale zachránil řízky tak že sem je co nejopatrněji vyndal z RW a dal do hlíny na řízkováni. No maj se skwěle...

2.K2. Zřetelně se projevil deficit P, ale i přes dopování P hnojkou se jsou listy fialový ... kolik ho ta kytka snese?? ... ale zdá se že se to zastavilo a palice taky poněkud mohutnějí rychleji

3.Skunk1. no ty dva co mám v tom bubláku se dali každej jinou cestou. Ale hlavně sem si koupil pH test a zjistil že voda v bubl. má 7,1. Tak se snížil pHmínusem na 5,7 no to mi pak zase vylezlo na 6,3 po třech dnech, tak sem zase mínusoval zase na 5,7. No ale po 6 dnech a hnojení(P-boost) sem se dostal až na 5,3 . No zahnědly konce kořínků a jedna(vlevo) je fakt zavadlá ale ta druhá(vpravo) z toho má zatim celkem prospěch. Ta vlevo má furt stejnej probl. má i málo kořenů, mám podezření že se jí dostává málo bublin. Napadlo mě koupit delší vzduchovací kámen, teĎ tam mám takovej fí=2cm l=3cm a bublá to opravdu jenom uprostřed.
zatim ..

[Edited by mut on 09-01-2003 at 10:28 AM]

Naposledy upravil MUT 03-02-2003 v 09:52 AM

Old Post 09-01-2003 v 09:24 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

O°°OÖoO°° Příspěvek č. 7

Kv2t8ku, vlastn2 si m2l pradu >]))))))
Květáku vlastně si měl pravdu
ahoj

Old Post 24-01-2003 v 12:44 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

sklizeň atp. Příspěvek č. 8

tak pokračuju v mini seriálku bez fota (nemám čím fotit). Je to škoda. protože bylo a je co

1. řízky sou už na 12/12 v hlíně 4l květnících skusil sem je vůbec nezaštípnout. No a ty co nejsou na 12/12 sou na 18/6, ale těch je jen pár pro zachování rodu a protože na ně nejni místo.....Potřebuju dosklidit
Vypadaj velice zdravě a dneska ráno sem číhal že 3den na 12/12 a už první bliznička

2. K2 sem před tejdnem sklidil a v pátek začal hulit . Přál bych si, aby ste jí cejtili heheheh. Krásně zapryskyřicivaná, agresivní(je cejtit přes všechno) sladká chuť a vůně. High standardní idika...ale ta vůně, mno jeden černoch v díře poznamenal:"to už nejni potřeba jezdit do hollandu..." No nejni, sme tu my český grouvři a umíme to taky dobře No K2 rostla podruhý v tý samý hlíně a měla 28g (suché palice).
Ke konci jí začaly mega fialovět listy (asi furt ten P). Na poslední 4 dny sem jí strčil sprostě do tmy. Výsledkem bylo to že se ještě ´poněkud nafoukly pryskyřičný buňky.....od teď praktykuju furt, vono to toťiž nic (elektriku) nestojí, tak proč je nenechat boostnout thc. No možná by se stalo to samý i kdyby byly furt pod světlem, ale já to mám zadarmo hehehe :p

3.Skunk#1 no bublák se mi nepovedl........sem zvyklej na jistej přístup k substrátu.....na hydro prozatim házim bobek. Voba skunky, nejdřív jeden, pak i druhej, chcípli. Nejspíš na moc nízký pH. Obě umíraly postupně, vadly a vadly až sem je sklidil No jedna, ta co umřela první měla cca 8g druhá 18g. Tý druhý mi je moc líto, zdála se tak zdravá veselá...a za tejden uvadlá ,,, ach jo No hele palice byly docela řídký, ale něco pryskyřice tam už bylo(podle voka cca 1/4 co má K2). Chuť jemná sladká okamžitej stoned heheheh to mě docela překvapilo. Mám novej standard´= sativa, hehehe.
No ještě tam mám pár skunk°1 ty sou fakt neuvěřitelný kvetou už 2 měsíc, furt furt pryč, jako by se venku nechumelilo. Blizny z 80-95% bílí jak sníh a palice sou už tak mega že sem musel začít vyvazovat.......

zatim....

Old Post 03-02-2003 v 10:23 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

Zdravím MUTe,
s rockwoolem máš samozřejmě pravdu-- je lepší ho v pařeníčku nechávat pravidelně vysychat (týká se i nezakořeněných řízků). Takže s přelitím těch K2 řízků bych souhlasil. Ten Skunk#1 mi na první fotce připadá moc osolený hnojivem - spálený od okrajů.
Jinak do tmy bych nic nestrkal, pokud přesně nevím v jaké fázi zralosti se krystaly nacházejí-- takže to chce mikroskop a omrknout to . Ale každý máme jiné praktiky, takže jestli věříš, že ti to funguje, no problem .
Měj se!
- carlos

Old Post 04-02-2003 v 21:50 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarhul
Nový Člen

Karma uživatele jarhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 10

už to ubal káámo , stawim se ...........muhehe

Old Post 06-03-2003 v 11:02 AM
jarhul je offline   Profil uživatele jarhul   Find more posts by jarhul   Foto galerie člena jarhul   Click here to Send jarhul a Private Message   Add jarhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 11

hehe kde je tobě konec?

Old Post 07-04-2003 v 08:11 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5221860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív