Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Můj první BOX 300W LED MAZAR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Dotaz Můj první BOX 300W LED MAZAR Příspěvek č. 1

Nazdar, pořídilsem si na aukci za výhodné penízky LED Spectrabox PRO 300W. Jak říkám, je to můj první box a taky mé první pěstování.
Prosil bych o rady, jaký box pořídit, náhražku pojezdu, jaký substrát a hnojky,jaké nejvýnosnější a hlavně kvalitní vzorky použít, popřípadě nějaké tipy a rady, abych z toho taky něco měl. ;-) Předem díky za včechny odpovědi ;-)

Old Post 07-04-2011 v 12:40 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 2

reknu ti vsechno co potrebujes... http://grower.cz/pestovani/navody/?

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 07-04-2011 v 12:42 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3

Bohužel jak pěstovat pod LEDkou mě to nepoví.

Old Post 07-04-2011 v 12:51 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Dotaz Příspěvek č. 4

Tohle by Ti mělo trošku pomoct.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 07-04-2011 v 13:40 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

Tady máš odpovědi http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49226 , no tohle moc ne
citace:
Původní příspěvek od frek
Tohle by Ti mělo trošku pomoct.


To teprv testuju , spiše snuka1 téma je komplet , to moje jeste ne .

Naposledy upravil Hlava 07-04-2011 v 13:52 PM

Old Post 07-04-2011 v 13:41 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 6

Díky ti, něco takového jsem potřeboval slyšet ;-) Takže neznamená, že když mám LED, tak jsou z toho menší výnosy než ze sodíku?

Old Post 11-04-2011 v 08:11 AM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

.

Naposledy upravil Pudge 07-05-2011 v 18:45 PM

Old Post 11-04-2011 v 08:20 AM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 8

Naposledy upravil Pudge 07-05-2011 v 18:44 PM

Old Post 15-04-2011 v 15:38 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 9

Pudge : Díky periodě ti kytka začne nakvétat. Když máš 18:6 tak ti nezakvete (pokud to není automat - ta sama pozná jestly je už hotova a sama se přepne) jak jde čas , tak sám vydíš že se světlo krátí. pokud se to šoupne do té 12:12 tak se ti přepne a začné kvést.

Old Post 15-04-2011 v 16:54 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

Lidi, nevím, jestli je to v pořádku, ale přepínat budu 24. nejspíš a jedna kytka mi kvete, jak vrch tak spodky. Doufám, že z toho nebude nic jako hermafrodit. :/

Old Post 13-05-2011 v 21:11 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connor
Nový Člen

Karma uživatele Connor - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

na vynos jsem taky zvedavej tak to tu pak napis

Old Post 19-06-2011 v 20:48 PM
Connor je offline   Profil uživatele Connor   Find more posts by Connor   Foto galerie člena Connor   Click here to Send Connor a Private Message   Add Connor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-02-2012 - Můj první indoor, LED panel - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2246730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív