Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Deimos out2011 start
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 17

Zdar kolego k tomu TopMaxu by to ještě chtělo BioBloom pač TopMax je pouze bůstr...jinač kytky vypadaj moc pěkně!!!hodně štěstí se sklizní

Old Post 22-05-2011 v 23:25 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Zdarec,no ono to je v kvalitním hlínokompostu takže živin to má opravdu dost a ten TOPMAX mám pouze na test už jak teď začali nakvétat budou to dostávat pravidelnou zálivkou tak uvidíme zda to něco pomůže.

Old Post 23-05-2011 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

za 3 dny už zase přidali 10cm jedou jako z vody při tomto počasí a největší už má 65cm,všechny mají zhruba 8-9 pater a každé patro má dvě silné větve ale vypadají zdravě ,dvě kytky už začali všude solidně nakvítat,vůně poblíž je docela silná ,foto na slunku trochu slabší ale foťák se snažil co mohl.

Old Post 24-05-2011 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 20

čau no netvrdim že máš málo živin je ti chci říct že topmax je bůstr a néé zrovna levnej a když to srovnáš z cenou biobloomu 0.5litr cca 150 kaček tak mi přijde jako nesmysl dávat ho tam bez kvěťáku viš...na biobizzu sem odjel docela dost(podle mě jedno z nej hnojiv) a příjde mi to škoda nedokoupit ten kvěťák...je to jako když budeš chťít semena a nebudeš mít samce nebo samici...takže tak je to jen na tobě čest...D

Old Post 24-05-2011 v 17:59 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Dirty
čau no netvrdim že máš málo živin je ti chci říct že topmax je bůstr a néé zrovna levnej a když to srovnáš z cenou biobloomu 0.5litr cca 150 kaček tak mi přijde jako nesmysl dávat ho tam bez kvěťáku viš...na biobizzu sem odjel docela dost(podle mě jedno z nej hnojiv) a příjde mi to škoda nedokoupit ten kvěťák...je to jako když budeš chťít semena a nebudeš mít samce nebo samici...takže tak je to jen na tobě čest...D


No pokud jde o ten biobloom tak ho nepotřebuji protože hlína je kvalitně prohozená kompostem a to tak že podle fotek kytky prostě valí maximálně ,je zbytečné tam prát další hnojivo když už je v zemi toho až až a pak bohatě stačí jen ten booster na květ a je to komplet.
Mě zase přijde jako nesmysl utrácet za něco co už mám v hlíně v dostatečném množství!(na indoor je to jiná)
Já zase pokud nemusím jedu na přírodních hnojivech - kompost,kuřince ,kravský hnůj a plus letos to skouším i na květ , to co mnozí dokupují pro hnojení během růstu tak vlastně nepotřebuji. :-) tož asi tak

Old Post 24-05-2011 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22



f

Naposledy upravil 03-06-2011 v 13:31 PM

Old Post 28-05-2011 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23



eště

Old Post 03-06-2011 v 13:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


85cm a roste ,teda už pěkně kvetou no radost podívat :-)

Old Post 03-06-2011 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


No a pak tu máme na doma balkonovky na semeno-
to co jsem původně zamýšlel se asi nakonec povede protože to vypadá
na jednoho samce:

Old Post 03-06-2011 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26




dnešní up ze zahrádky (už podruhé dostali TOPMAX) musel jsem honem než přišla bouřka
dodatek-bouřka nepřišla jen bůřilo a drobně popršelo :-)

Naposledy upravil 04-06-2011 v 15:52 PM

Old Post 04-06-2011 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27




Ta moje velká krasavice má dole 3cm kmen, výšku zatím 92cm! ale boční větve jsou opravdu veliké a nakvítá opravdu mohutně.

ps: když si vzpomenu jak někteří strašili že konec března je brzo a ono opravdu bylo i zima ale mám důkaz že když se tomu trošku věnujete pak se dá vypěstovat i taková krasavice. (nejen skleník ale out už jde s automatkou - příští rok opět konec března začátek dubna znovu sadím)

ty ostatní (sazeno všech 5) popravdě druhá je 85cm,třetí 70cm ,čtvrtá 68cm a poslední je 65cm a kvetou všechny a průměr 8-9 pater každá takže výnos tam jistě bude

i pěkně voní a vypadají zdravě :-)

Old Post 04-06-2011 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 28

krásná práce....dejmos je opravdu super auto...minulou sezonu jsem ho taky valil a byl taky bezva...mněl chut po hazi...paráda..

Old Post 05-06-2011 v 01:42 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jara
Nový Člen

Karma uživatele Jara - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 29

taky se mi asi na mesic seklo A.M.S a pak se tak rozjelo ze dorostlo ty ostatny kyticky, jenom doufám ze to nebude samec nebo hermiona.

Jara

Old Post 07-06-2011 v 08:07 AM
Jara je offline   Profil uživatele Jara   Find more posts by Jara   Foto galerie člena Jara   Click here to Send Jara a Private Message   Add Jara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 30

Jak jsi dopadl?

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 13-05-2012 v 15:56 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2903390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív