Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fair Seeds - zkušenosti (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 49

GWS slušná palba, JXD Monster totální indika a pěkný tvrdý pálky, kámoš měl OBD a naprostá paráda, ale JH, co jsem měl, ani jedna z těch kytek nci moc, resp. spíš nic - listnatý palice, nulový aroma, hnusná chuť, nedozrálost. Asi jsem měl naopak slušnou smůlu na osemení...

Old Post 23-03-2013 v 10:03 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zicker
Nový Člen

Karma uživatele Zicker - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 50

Jedu od Fairu white whidow....z deseti vyklíčilo 9 a jedou parádně...jsem v druhém týdnu květu a nemůžu si na nic stěžovat...by naopak..když byli holky mini a přesazoval do větších vrhlajzů, tak sem 2 nalomil a jednu zlomil vejpůj uplně...byl jsem z toho trochu hotovej,ale nakonec jedou všechny

Old Post 23-03-2013 v 21:10 PM
Zicker je offline   Profil uživatele Zicker   Find more posts by Zicker   Foto galerie člena Zicker   Click here to Send Zicker a Private Message   Add Zicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51



Taky jedu JXD Monster v hlíně pod 400W HPS,ale od semínka 12/12 a vypadají velice dobře

Old Post 21-04-2013 v 08:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52


Tady ještě ukázka z minulého kola White Rusian pěstováno za stejných podmínek.

Old Post 21-04-2013 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Well
Nový Člen

Karma uživatele Well - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 53

Přemýšlím o nějakých semenech z growshopu budto z kategorie growshop seeds nebo fair seeds. Někde jsem četl že to je jedna a o to samé. Můžete mi doporučit nějaký model/genetiku která by byla vhodná pro začatečníka (2hý grow) outdoor balkon ? Díky

Old Post 24-04-2013 v 21:48 PM
Well je offline   Profil uživatele Well   Find more posts by Well   Foto galerie člena Well   Click here to Send Well a Private Message   Add Well to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waed
Nový Člen

Karma uživatele waed - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 54

White russia je jedno jestli fair nebo growshop seeds je to to samé

Old Post 25-04-2013 v 06:06 AM
waed je offline   Profil uživatele waed   Find more posts by waed   Foto galerie člena waed   Click here to Send waed a Private Message   Add waed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Well
Nový Člen

Karma uživatele Well - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 55

A co k tomu ? Chtěl jsem vzít alespon ze dva druhy

Old Post 25-04-2013 v 07:12 AM
Well je offline   Profil uživatele Well   Find more posts by Well   Foto galerie člena Well   Click here to Send Well a Private Message   Add Well to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waed
Nový Člen

Karma uživatele waed - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 56

Měl jsem ještě GWStaky dobrota .. tenhle rok od nich jedu skoro všechno...

Old Post 25-04-2013 v 14:51 PM
waed je offline   Profil uživatele waed   Find more posts by waed   Foto galerie člena waed   Click here to Send waed a Private Message   Add waed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

OBD od fairu chuť a účinek jak má být... 5/5 sýds

// teda od growshop seeds ale to je to samý ne ?

Old Post 26-04-2013 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 58

Classic jo je

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 26-04-2013 v 12:46 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Well
Nový Člen

Karma uživatele Well - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od waed
Měl jsem ještě GWStaky dobrota .. tenhle rok od nich jedu skoro všechno...


Nakonec jsem vzal toho White Russian a automaty NL

Old Post 26-04-2013 v 14:58 PM
Well je offline   Profil uživatele Well   Find more posts by Well   Foto galerie člena Well   Click here to Send Well a Private Message   Add Well to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60


White Widow Klíčivost 100%
Až jí dojedu tak napíšu víc a zde můžete sledovat jak to poroste http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=69434
Pěstu Zdar

Naposledy upravil 03-05-2013 v 21:37 PM

Old Post 03-05-2013 v 21:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 61

ted jsem dojel kolo (poprve) z jejich seminek a celkem me to prijemne prekvapilo. i kdyz nemohu moc porovnavat. http://grower.cz/forum/showthread.p...728#post1084728



Old Post 03-05-2013 v 23:27 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Fair seeds Příspěvek č. 62

Jack Herer klíčivost 8/10

Naposledy upravil 04-05-2013 v 18:13 PM

Old Post 04-05-2013 v 14:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od DR.FELL
Jack Herer klíčivost 8/10


od JH jsem mel velice povedene pheno viz muj theard z minuleho roku
Snad budes mit taky dobry

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 04-05-2013 v 14:40 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ottar.1
Nový Člen

Karma uživatele Ottar.1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 64


JH od Fair seeds
Klíčivost 10/10 a zatím pěkně jedou tak uvidíme

Ottar.1

Old Post 20-05-2013 v 20:58 PM
Ottar.1 je offline   Profil uživatele Ottar.1   Find more posts by Ottar.1   Foto galerie člena Ottar.1   Click here to Send Ottar.1 a Private Message   Add Ottar.1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1974780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív