Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fair Seeds - zkušenosti (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 81

Zhodnocení white russia fialové pheno vůně i chuť jak borůvky s cukrem zhulenost moc trošku plesnivel moje chyba měsíc a pul byl zasekly jinak paráda na první out premejslim ze skusim znova s lepsima podminkama 3 zatemnit jeden do kompostu a jedna do volné země a uvidíme )

Old Post 03-05-2015 v 12:18 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RebeldeWild
Nový Člen

Karma uživatele RebeldeWild - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 82

Fair Seeds Orange Bud Diesel má někdo zkušenost ? Bohužel Pořídil jsem Royal moby od queen seeds a ze 3 semínek vyklíčilo pouze jedno. Tak hledám alternativu.... Díky za radu.

Old Post 15-05-2015 v 08:23 AM
RebeldeWild je offline   Profil uživatele RebeldeWild   Find more posts by RebeldeWild   Foto galerie člena RebeldeWild   Click here to Send RebeldeWild a Private Message   Add RebeldeWild to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 83

Nic tím nepokazis kytka je strom kamos jel sklizeň pulka-konec října obrovsky výnos výtečná citronova-sladoucka chuť a stav vysmaty ale uzemnujici

Old Post 15-05-2015 v 08:28 AM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RebeldeWild
Nový Člen

Karma uživatele RebeldeWild - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 84

Díky.Já jel NL od fair seeds a vždy max spokojenost. Teď zkouším bubble Gum tak uvidím. Za ty peníze je to super. A klíčivost bez problémů.

Old Post 15-05-2015 v 09:02 AM
RebeldeWild je offline   Profil uživatele RebeldeWild   Find more posts by RebeldeWild   Foto galerie člena RebeldeWild   Click here to Send RebeldeWild a Private Message   Add RebeldeWild to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 85

Zdarecek uvažuju na tím že koupim 10 white widow na indoor 250 w hps .. Má někdo zkušenost s výnosem a tak ? Značka banky fair seed .. Zda se mi to za ty prachy levnější jak řízky tak proto se ptam jinak můžete kouknout na muj grow .. Pestu zdaar

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 31-07-2015 v 14:57 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Zdarecek uvažuju na tím že koupim 10 white widow na indoor 250 w hps .. Má někdo zkušenost s výnosem a tak ? Značka banky fair seed .. Zda se mi to za ty prachy levnější jak řízky tak proto se ptam jinak můžete kouknout na muj grow .. Pestu zdaar


Fair seeds že by prodávali řízky? No o tom jsem ještě neslyšel. Ale jinak se domnívám že kvalita jejich semen je úměrná rozumné ceně.

Old Post 31-07-2015 v 18:08 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 87

To Mard : farseeds neprodávají řízky ale AkatronChronic psal ze by bylo levnější 10 semen z fairseeds než 10 řezů, přečti si to ještě jednou ;-)

Too AkatronChronic : spočítej si kolik prosvitis za 30 až 40 dní při režimu 18/6 (záleží čím budeš svítit počas růstu) a pak srovnej co tě vyjde levněji pro indoor určitě lepší řezy ušetřis minimálně měsíc času, ale je to pouze na tvé volbě, mimochodem jedu od fairseeds auto bluebery indoor.outdoor, + amnesia +autojack klicivost semen 100% z 15semen, sel bych do toho znovu a popravdě sem už taky přemýšlel ze od nich nakoupím nake femky a pojedu in ze semen. GL peace

ab imo pectore

Old Post 31-07-2015 v 19:44 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 88

Na řízky taky svitiš okolo 30 dní 18\6 jinak já bych chtěl bílou vdovu a white critical ale bojím bojím D ... Jinak tedka ještě jedu Kali dog,mazara mám to ještě na 30 dni 12\12 a přece už premejslim o něčem dalším

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 31-07-2015 v 23:19 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 89

No pokud nechávás řezy měsíc na růstu tak ti to může být jedno jestli koupíš semena nebo řezy, snad když nakoupím řezy tak chci ušetřit čas a ne na ne ještě měsíc svítit. A nebo to chceš dva kousky pod tu 250w?? To jo ro budeš potřebovat měsíc aby si to vyplnil, ale když tam dáš 12- 15 řízků a do týdne je přepnes a za dva měsíce mas hotovo. Každopádně jestli kupuješ řízky a nechávás je ještě měsíc na růstu tak si vlastně nijak nepomuzes mas to samé jak semena,. Ale to je na tobě každopádně 30 dni 18/6 na řezy mě přijde zbytečný a taky je. Abych dal na to třešničku a ty aby si to nebral špatně :-) tak já taky svitim už dva měsíce na automaty 18/6 300w a zdaleka tam nebude 200g ale, chtěl sem to zkusit. GL peace

ab imo pectore

Old Post 01-08-2015 v 06:56 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarda S.
Stálý Člen

Karma uživatele Jarda S. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 90

fair seeds auto blueberry a white widow pro mě zklamání rostlo to skoro stejně dlouho jak obyč semena a výnos asi 3g z kytky,
na druhou stranu orange bud/diesel obyčejný femky vyrostli v suprový kytky

Old Post 28-02-2016 v 20:55 PM
Jarda S. je offline   Profil uživatele Jarda S.   Find more posts by Jarda S.   Foto galerie člena Jarda S.   Click here to Send Jarda S. a Private Message   Add Jarda S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od nice bloom
No pokud nechávás řezy měsíc na růstu tak ti to může být jedno jestli koupíš semena nebo řezy, snad když nakoupím řezy tak chci ušetřit čas a ne na ne ještě měsíc svítit. A nebo to chceš dva kousky pod tu 250w?? To jo ro budeš potřebovat měsíc aby si to vyplnil, ale když tam dáš 12- 15 řízků a do týdne je přepnes a za dva měsíce mas hotovo. Každopádně jestli kupuješ řízky a nechávás je ještě měsíc na růstu tak si vlastně nijak nepomuzes mas to samé jak semena,. Ale to je na tobě každopádně 30 dni 18/6 na řezy mě přijde zbytečný a taky je. Abych dal na to třešničku a ty aby si to nebral špatně :-) tak já taky svitim už dva měsíce na automaty 18/6 300w a zdaleka tam nebude 200g ale, chtěl sem to zkusit. GL peace


Tak já vidim hlavní výhodů řezů úplně jinde než to že je můžeš hned přepnout (ikdyž to je bezesporu taky jedna z výhod)...

EDIT: a jeste dodam ze naopak kdyz budes chtit rezy prepnout hned a ne je nechat rust, budes jich muset koupit vic abys zaplnil stejnej prostor jako 10semen mesic na rustu... pak se muzem hadat jestli stoji vic par dni navic za proud nebo par rezu navic myslim ze to bude porad vychazet +/- stejne

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 28-02-2016 v 22:43 PM

Old Post 28-02-2016 v 22:28 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 92

Zdravím, mate zkušenost s Jxd monster v outdoor podminkach?

Old Post 14-03-2016 v 12:18 PM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 93

Někdo nějaký hodnocení na Fair seeds momentálně v 2018 ? mají kvalitní semínka ?

Old Post 07-10-2018 v 18:20 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 94

Jedu od nich Girl Scout Cookies. Sadil jsem dve seminka a dve vyklicili. V galerii indoor growu si muzes skouknout foto. Dle meho stejne kvalitni genetika jako 5x drazsi seminka.

Ono tyhle levnejsi seedbanky maji casto skutecne kvalitni genetiku, protoze to je jedina sance jak prorazit na trhu pro ne.


V minulosti jsem od nich jel automaty Gorilla Glue, Somango, Sweet Dwarf a pecka!!! Jen u jejich seminek se priprav na vic fenotypu, tzn treba u tech automatu kazda kytka vypadala uplne jinak, i kdyz to byla stejna genetika. Ale vynosove celkem fajn.

V nejblizsi dobe mam v plane zasadit Chocolope od Fair seeds.

Každopádně! Nikdy jsem od nich nedostal nejaky plevel a pokud seminko vyklicilo, vzdy to bylo hezke zhuleni.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 07-10-2018 v 18:45 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 95

loni jsem od nich jel jacka h.a kY
tka to byla krásná přes 2m.ale začala kvést někdy v pulce září což je dost pozdě a kvůli plísni sem ji musel sklidit mnohem dříve než bych chtěl.letos SPECIAL QWEEN 1 a naprostá pecka ze 3 kytek počítám tak odhadem 750g.suchýho,a to mi ještě roste jeden superskunk z legalizace a nepal gold ten je fakt peckovní.dal bych foto ale nejde mi to sem vložit tak to smolím.ZDAR GROWEŘI.

Old Post 09-10-2018 v 23:03 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 96

Nejde niekto skúšať nové autoflowery od fair seeds? Je tam US california snow auto a gorillaglue auto dosť by ma zaujímali, takisto big devil XXL alebo Magnum plus, nejaký odvazlivec co otestuje aspoň po kuse?

Naposledy upravil marko48952 08-04-2019 v 22:57 PM

Old Post 08-04-2019 v 19:44 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7354130 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív