Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aerofarm:::pokus 2oow/4oow:::chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
ChutkaR
Nový Člen

Karma uživatele ChutkaR - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 33

176 G :-) vypadá to hodně pěkně

Old Post 12-03-2011 v 11:18 AM
ChutkaR je offline   Profil uživatele ChutkaR   Find more posts by ChutkaR   Foto galerie člena ChutkaR   Click here to Send ChutkaR a Private Message   Add ChutkaR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 34

169g

Old Post 12-03-2011 v 11:27 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blooom
Nový Člen

Karma uživatele blooom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 35

210g

Old Post 12-03-2011 v 13:35 PM
blooom je offline   Profil uživatele blooom   Find more posts by blooom   Foto galerie člena blooom   Click here to Send blooom a Private Message   Add blooom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 36

400W je na tvuj prostor hodně přes.. Jinak pěkný kytky a na prostoru 0,36 m2 bys tam s tochou štěstí 200g mohl mít..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 17-03-2011 v 18:14 PM

Old Post 14-03-2011 v 19:29 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 37

to VŠEM:

zítra 17.3. do 00:00 je stále čas TIPOVAT !!!


Poté napíšu mé score a nějaký ten report a K+ poletí k nejbližšímu tipujícímu

peace

Old Post 15-03-2011 v 23:15 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waed
Nový Člen

Karma uživatele waed - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 38

310 g :-)

Old Post 17-03-2011 v 07:02 AM
waed je offline   Profil uživatele waed   Find more posts by waed   Foto galerie člena waed   Click here to Send waed a Private Message   Add waed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Power
Nový Člen

Karma uživatele Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 39

Tak 293g

Old Post 17-03-2011 v 08:29 AM
Power je offline   Profil uživatele Power   Find more posts by Power   Foto galerie člena Power   Click here to Send Power a Private Message   Add Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 40

221g

Old Post 17-03-2011 v 09:11 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 41

312g

Old Post 17-03-2011 v 09:24 AM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 42

230g
a k samo )

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 17-03-2011 v 10:58 AM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ghost83
Nový Člen

Karma uživatele ghost83 - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 43

247g

Old Post 17-03-2011 v 18:08 PM
ghost83 je offline   Profil uživatele ghost83   Find more posts by ghost83   Foto galerie člena ghost83   Click here to Send ghost83 a Private Message   Add ghost83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 44

chronak je paradni a tobe se poved,nebudu se bat tipuju 325,4g

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 18-03-2011 v 11:14 AM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 45

330g

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 18-03-2011 v 14:50 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 46


Zdravíčko všem

Předem díky za tipy všem zúčastněným a taky sory, nějak nebylll včera čas…
NO, aby to bylo spravedlivé, jak jsem před týdnem informoval, počítají se tipy pouze do 17.3.2011 čas 00:00h. Tak jsem to určil a co je psáno…víme všichni

Tímto bohužel ttipy od::::Hy3nA:::::a:::::jebutinajmeno:::::neplatí, sry kolegové, ale upřímě bych byl rád kdyby jste se trefily

:::::::takže:::::::výhru v podobě K+ za nejbližší tip::::::získává:::::::::::: :::člen:::::ghost83:::::který tipnul 247g ::::velmi těsně byl člen Power, tímto blahopřeji

A Tedy, výsledná váha:::::::::k mému překvapení 269g::::::::::doufal jsem v 200, ale toto jsem sám nečekal…


Sušení probíhalo necelé 3týdny, 5dnů vyseli celé-bez kořenů a větších listů , pak jsem ostříhal všechny menší lístečky kolem palic (na hash) a nechal stále celé ještě 7dnů ( časovaný odtah-postupné snižování vlhkosti ). Poté jsem zahájil porcování na výslednou podobu a vše přesunul do uzavíratelných sklenic . A začal jsem zavařovat neboli: 10dnů jsem vyndával, chvilku sušil a zpět dával do sklenic a pořád a pořád dokola, ale myslím, že se vyplatilo curing to není, ale palice byly plné, tvrdé a krásně osypané chuť vynikající, nasládle citrusová, jemná ke konci sílící - do plic nekopající zato do hlavy mohutně nakopávající spokojenost


Vážení kolegové a kolegině, děkuji všem za káčka a doufám, že snad i tento seriál byl v něčem inspirací a přeji všem pouze a jen úspěchy ať to pořádně šlape

A mějte na paměti, že vždy to jde udělat líp! To platí pro cokoli

Bylo mi ctí a potěšením zatím olééé

Old Post 19-03-2011 v 00:41 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Palec nahoru hokus:::pokus:::řežeme:chef: Příspěvek č. 47


Buďte dobří

Tudle jsem navštívil známého a nařezal si pár kousků z jeho WR taky z řezů…Chtěl si vyzkoušet zakořenění řezanů za použití Stimulaxu III ( gelový ), který již delší dobu používám a to na všechny rostliny které jsem kdy zkoušel klonovat jako pokojovky, orchideje a i pár dřevin. A vcelku spokojenost, né vždy se mi to chytlo, ale to bylo spíše mnou a občas špatným materiálem.
Nicméně jsem si koupil i Stimulax I a řekl si, že je pro srandu porovnám a stalo se...

A nedalo mi, nepodělit se::::::

Pro tuto zkoušku jsem zvolil metodu řízkování podle Hlavy: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14384
Rozhodně nechci dělat reklamu, ale mohu potvrdit jako již mnoho členů, že to je SUPER a jednoduchá metoda v případě RW kostek::::díky Hlava

Takže SETUP:

Osvětlení na 20/4 a to::::zářivky 2x18w TL-D 865
+ HomeMade stínítko z pyramid. nerez plechu

Řezy::::::::::10x WhiteRussian v malé rw kostce

Dále::::::::::malý měkký pařník ( 30x50x17cm )
RW kostky ( 2,5x2,5x3cm - s upraveným pH na cca 5,7 )
Plast.plato na rw kostky
2x roztok s pH 5,7 ( první s troškou S-I a druhý s S-III )

Vše umístěno do malé dřevěné skříňky.

5 kousků šlo do S-I a 5 do S-III. Usazeno do předem upravené mírně vlhké rw kostky a nakonec , jemně zakápnuto připraveným roztokem malou stříkačkou.

Foto před přípravou:::1den

Old Post 20-03-2011 v 23:54 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 48



Každý den jsem je pouze jednou kontroloval-vyvětral a cca co druhý den, to lehké zavlažení pomocí opět malé stříkačky…nic víc.
...Ale, jednou a to čtvrtý-skoro až pátý den jsem je kontroloval hodně pozdě a kostky byly vcelku dosti vyschlé, ty se po zakapání přímo nafukovaly

Šestý den byly kostky vlhké, atak jsem jen zlehka vyvětral…
Sedmý den při běžné kontrole jsem se nestačil divit…všech 5klonů za použití Stimulaxu I takhle zakořenily!!!

:::tady dva nej ( za použití S-I práškový)

Old Post 21-03-2011 v 19:17 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5686850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív