Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pátreees XL 600W , Matkárna 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Organika Mazar , Blueberry , Matkárna 250W Příspěvek č. 1





Čau tak jsem tu po druhé a znova v hlíně,chtěl bych vám představit mojí novou sestavu a pokus o matkárnu Mazar a Blueberry z regulár semen, dal jsem vyklíčit od každého modelu 4 semena vylezly všechny asi po dnu dával jsem je klíčit s PH 5,7 to je asi vše .

Boxy : XL 120šx120hx200v
Matkárna z prvního kola box

Světla : Matkárna - na matky 250W MH , a ještě 125W úsporku na klony
XL tam bude svítit na ně 600W HPS na květ

Air : XL Odtah ufo Ruck RK 160L 740 m3/h + reg.otáček,pachový filtr 800 m3/h Přítah Ventilátor 150VKO 298m3/h
Ofuk 2x s klipsnou
Matkárna Odtah wc axální ventilátor
Přítah pc větrák 12x12cm jeden
Ofuk ven. s klipsnou

Krmení : Skoro vše od Biobizz ... biobloom ,biogrow ,bioheaven ,topmax ,
a phyt-amin od plagronu

Medium : Biobizz all mix 100 L, 25 L keramzit a 11 L květináče

Měření : PH metr a EC metr , Teploměr a vlhkoměr taky mám to je asi vše .

Kdyby někdo chtěl něco poradit budu jen rád .
Kytičky už pomalu rostou 18/6 ph držim kolem 6,0 a ec 0,70 až 0,90
Teplota 20 až 28 C
Vlhkost je strašná snažim se jí nějak vyřešit protože
bude potřeba zatím je 50% až 60% .

1. foto Semena
2. foto Matkárna
3. foto Matkárna
4. foto XL box

Pěstu zdár

2012-out a 3holkY . pořád jedu dokud to jde kolik Gé ?

3,Round My Garden the none. :/ -> Budu startovat


2.in 600W XL , Matkárna 250MH.! / 370 Gé

1.in 250W ERSB a G13 / 147 Gé

Naposledy upravil Patreees 10-12-2010 v 05:25 AM

Old Post 15-10-2010 v 01:28 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Tu vlhkost pokud jedeš ze semen zase tak neřeš,je důležitá spíš na řezany ze začatku.Na zakořenování řezanů ti bohate stačí 2x18W trubice.Aktivní přítah vůbec nepotřebuješ.

Old Post 15-10-2010 v 09:21 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 3

čau no tak právě že tu vlhkost bych řešil , dnes sem vyhodil ten axalní odtah a dal jsem na odtah 12x12 cm pc větrák, čím menší odtah tím líp se udrží vlhkost a přítah tam mám jeden menší pc větráček , jo a myslíte že bych mohl svitit 125w na matky a 2x18W na klony ?

Naposledy upravil Patreees 17-10-2010 v 23:36 PM

Old Post 15-10-2010 v 21:23 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

. . . Příspěvek č. 4



Čau tak jsem tu s dalšíma fotkama, Mazar se mi moc líbí jak krásně jede ,BB docela se snaží no ale není to jako mazar zatím je ničím nehnojim jenom zalejvám vodou s PH 6,0 nebo bych měl už něčím začít hnojit ? Myslím že je na ně ještě brzo

Teplota den - 27°C
noc - 20°C

Vlhkost den - 50%
noc - 60%


1. Foto - box
2. Foto - mazar

Old Post 22-10-2010 v 20:22 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Pohodička Příspěvek č. 5

Tady ti poradí, jak na klíčení.

BiG Bub XXL - Drip vs AERO

Metrop

Advanced Nutrients

Old Post 22-10-2010 v 20:36 PM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od dripER
Tady ti poradí, jak na klíčení.


Čau tak nevim proč by mě pomohlo něco na klíčení ? když už dávno to klíčilo a jak vidiš na fotkách že už jedou ... nebo sem to asi blbě pochopil co jsi mi chtěl tím ukázat ?

Old Post 23-10-2010 v 10:05 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Patreees
čau no tak právě že tu vlhkost bych řešil , dnes sem vyhodil ten axalní odtah a dal jsem na odtah 12x12 cm pc větrák, čím menší odtah tím líp se udrží vlhkost a přítah tam mám jeden menší pc větráček , jo a myslíte že bych mohl svitit 125w na matky a 2x18W na klony ?


No mohl, ale ja byt tebou, tak radsi na matky svitim tou avizovanou dvestepadesatiwatovou metlou a na rezy tou stopetadvacitkovou usporkou.
Oboje se to bude mit lip.

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 23-10-2010 v 10:14 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Pohroma


No mohl, ale ja byt tebou, tak radsi na matky svitim tou avizovanou dvestepadesatiwatovou metlou a na rezy tou stopetadvacitkovou usporkou.
Oboje se to bude mit lip.


Čau no tak to asi nechám na tech 250ti je vidět že jim to vůbec nevadí , časem třeba přidám dalši dvě matky , pak nejspíš koupim novej box který si dám do pokoje aby měli maminky dobrý teplo .

Old Post 23-10-2010 v 11:22 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 9

Paráda
Mne sa hlavne ta blúberka popačuje-sledujem
ja idem od DP Euforiu a Power Plant po 5ks na matky/u,zatiaľ 125w PaG blue,potom250-400mh tak sa uvidí
Budeš robiť klony? po zakorenení klasicky na 12h potom selektovať?
Držím palec
sorry za to moje nárečia


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 23-10-2010 v 11:56 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Samulele

Budeš robiť klony? po zakorenení klasicky na 12h potom selektovať?


Čus tak jak vidiš v hlavním názvu tak to je matkárna tak asi klony budu dělat to dá rozum chlape . Klasicky 12h to přepnu po nějaký době abych zjistil pohlaví a pak vyhážu samce a samice nechám , když teda nějaký budou ale snad jo . čau

Old Post 23-10-2010 v 15:45 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 11

No asi som sa zle vyjadril...chcel som vedieť či prepínaš kytky alebo prvé klony hneď po zakorenení..

Ja narežem prvé klony hneď ako je to možné z kytiek ktoré sú stále na 18/6,
po zakorenení klonov ich dávam solo na 12h a podľa toho selektujem,chcem totiž len tie najlepšie matky.

Proste rastlinky ktoré budú matky radšej neprepínam na 12 a potom z5 na 18/6 kôli stresu a možnému výskytu hermafroditov
Niekto nareže klony a kytiz šupne na 12 a z klonov urobí vlastne matku ale ja to mám radšej zo semena

Good luck .........S


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 28-10-2010 v 20:26 PM

Old Post 23-10-2010 v 16:19 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

. . . Příspěvek č. 12






Zdravím vás mám tu dalši ..up.. Kytky jsou na nevim jakém dni růstu řekl bych tak 3 týden nevim to přesně , upravil jsem si trošku zvlhčovačku na a dokoupil jsem ještě jednu aby byla good vlhkost Dále jsem se chtěl zeptat na tu selekci, z tech kytek co tam mám, mám je přepnout na 12/12 a zjistit pohlaví kytek pak když tam bude samec hodim ho asi na okno ,pak budoucí matky nechám zase na rustové fáazi 18/6 od matky musim nařezat řezy ,dát je zakořenit, označit od jaké kytky byly nařezaný . A taky bych koupit další box pro matky v který by svítilo na ně 250MH, box: Darkstreet 60šx60hx140v . Budu rád za vaše rady a připomínky a taky kritiky . Díky za k+ Pěstu Zdrár Pátrees

Vlhkost 70%
Teplota 24-28 °C

Ph 6,0 - 6,2
Ec 0,8 - 1,2

1. Foto - celek
2. Foto - celek
3. Foto - Mazar
4. Foto - BB
5. Foto - Zvlhčovače

Naposledy upravil Patreees 09-11-2010 v 17:28 PM

Old Post 28-10-2010 v 20:03 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

36 days Příspěvek č. 13






Hi Growers mám tu další ..UP..

Tak jsem zjistil na kolikátým dnu jsou 1.10. jsem je dal klíčit takže dneska to je nějakých 36dní co rostou .
Dále včera jsem je všechny zastřihnul fim , označil a vyfotil
Mám problém s ph metrem bohužel svojí vinou jsem ho rozbil ph bohužel neměřim protože není čím , hned jsem obědnal nový Essentials pH , zalejvám odstátou vodou + ph down přidávám tak akorát, doufám .
Hnojení : moje kytky žijou jen z vody hnojit budu až bude ph metr ,zatím jsem jim dal 100 ml phyt-aminu .


Teplota : den - 28C
noc - 22C
Vlhkost : den i noc 80%

PH ,EC - neměřim prozatím ale v co nejbližsí době začnu .

Mazar 1. 29cm
Mazar 1 CoTO ???
Mazar 2. 28cm
Mazar 3. 21cm
Mazar 4. 25cm

2012-out a 3holkY . pořád jedu dokud to jde kolik Gé ?

3,Round My Garden the none. :/ -> Budu startovat


2.in 600W XL , Matkárna 250MH.! / 370 Gé

1.in 250W ERSB a G13 / 147 Gé

Naposledy upravil Patreees 09-11-2010 v 17:56 PM

Old Post 06-11-2010 v 15:51 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

and Příspěvek č. 14






Blueberry 1. 22cm
Blueberry 2. 21cm
Blueberry 3. 24cm
Blueberry 4. 22cm
Foto 5. celek

Patrees čau .

2012-out a 3holkY . pořád jedu dokud to jde kolik Gé ?

3,Round My Garden the none. :/ -> Budu startovat


2.in 600W XL , Matkárna 250MH.! / 370 Gé

1.in 250W ERSB a G13 / 147 Gé

Old Post 06-11-2010 v 16:08 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

. . . Příspěvek č. 15





1. foto celek
2. foto nejspíš holka
3. foto řezy co jsem dostal od člena G.
4. foto samec trochu přiblížení koulí

2012-out a 3holkY . pořád jedu dokud to jde kolik Gé ?

3,Round My Garden the none. :/ -> Budu startovat


2.in 600W XL , Matkárna 250MH.! / 370 Gé

1.in 250W ERSB a G13 / 147 Gé

Naposledy upravil Patreees 19-11-2010 v 23:50 PM

Old Post 19-11-2010 v 23:39 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 16




Zdravim
Mám dotaz : Stala se mi docela nepříjemná situace s teplotou a taky s vlhkostí , teplota 40°C a vlhkost nulová nebyl sem v boxu dva dny a nedoplnil jsem zvlhčovač kytky začali uvadat , vypadali strašně , chtěl bych se zeptat jestli to bude problém na ně do budoucna jako budoucí matky ? taky nevim co stím když ty kytky začínají kvést byli na 12/12 a dnes jsem to přepnul zpět na 18/6

???
Nebo mám začít od znova a tyhle nechat vykvíst ? ......... díky za rady :-)

1. foto - 1.den co uschly
2. foto - 2 den co jsem stahnul topení horkovzdušny , zapnul zvlhčovač , dosypal květináče a zalil vodou s PH 6.3 .
3. foto - vršek

2012-out a 3holkY . pořád jedu dokud to jde kolik Gé ?

3,Round My Garden the none. :/ -> Budu startovat


2.in 600W XL , Matkárna 250MH.! / 370 Gé

1.in 250W ERSB a G13 / 147 Gé

Old Post 24-11-2010 v 20:14 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3315690 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív