Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První grow Patres ERSB a G13
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Organika První grow Patres ERSB a G13 Příspěvek č. 1



Zdravím celý Grower - mám tu můj první indoor nechce se mě to nějak okecávat tak že je to tady :


BOX : složený co se našlo to se použilo, VxŠxH - 150x73x90 cm .

SUN : Naturelite 125 W růst , GIB 250W květ

VENTILACE : odtah -větrák na WC průměr 100mm , přitah pasivní větrák ze starý tiskárny myslím že bude stačit , ofuk mých kytiček klipsnák jeden to je asi vše

STÍNÍTKO : oldschool velký

HOLKY : 5xERSB a 5x G13

MÉDIUM : Biobizz All-Mix 50 L + Keramzit 5 L , Květináč hranatý 5,7 L

FÓLIE : PE fólie černobílá

HNOJIVA : PK 13-14, skoro vše Plagron - grow,bloom,cropmax,phyt-amin,green sensation , a poslední tu mám ATAMI bloombastic

ZVLHČOVAČKA : sps 808

TEPLOTA/VLHKOST : Teplo-vlhkoměr digitální

Tak doufám že jsem něco nezapoměl ... přidám nějaký foto zítra nafotim foto jak sou holky v boxu, budu rád za každej komentář a za každou radu, Pěstu Zdááár !!!!

Naposledy upravil Patreees 19-02-2010 v 02:45 AM

Old Post 19-02-2010 v 02:26 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hysteric
Stálý Člen

Karma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 2

Zdravim. Tu lampu maš porad taklhle vysoko ? tlac to co nejniz klidne i 3cm na vrcholkama...

Jinak jaky tam mas teploty ? v poradku ? kyti totiz moc zdrave nevypadaj.

Jak dlouho uz na ne svitis ?

Good luck H.

4th round Killing Fields

3rd round Power plant

2nd round-White Rhino

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=737657#post737657

1st round Hashberry

Old Post 19-02-2010 v 10:19 AM
Hysteric je offline   Profil uživatele Hysteric   Find more posts by Hysteric   Foto galerie člena Hysteric   Click here to Send Hysteric a Private Message   Add Hysteric to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od jestedman
G13? kde jsi ji našel, máš tatínka u FBI?


tady se zřejmě jedná o G13skunk od Shantiho.Mr.Nice

Old Post 19-02-2010 v 13:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Hysteric
Zdravim. Tu lampu maš porad taklhle vysoko ? tlac to co nejniz klidne i 3cm na vrcholkama...

Jinak jaky tam mas teploty ? v poradku ? kyti totiz moc zdrave nevypadaj.

Jak dlouho uz na ne svitis ?

Good luck H.


Čau no lamapa je blízko max 5 cm ... od vrcholku , a s teplotou budu mít asi problém no ted když jsem se na ně byl koukat tak za světla 15C hodně málo jako mám taky nějaký straý topný těloso ale moc to nepomáhá nevíte někdo jak by se to dalo nějak udělat s teplotou ?? jinak vlhkost je v pohodě.. ta se drží od tech 60-95% jak kdy.. no ale taplota mě jako sere .. budu muset něco vymyslet .. svítim na to asi už tak 10 dní dnes nebo zítra udělám fim . Patres

Old Post 19-02-2010 v 13:02 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od jestedman
G13? kde jsi ji našel, máš tatínka u FBI?


Čau hale je to normál G13/skunk od člena groweru . kua ta teplota mě zabije

Old Post 19-02-2010 v 13:05 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 6

Az tam hodis tu gipku, tak budes podle me resit opacnej problem :-D Jinak zatim nice!

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 19-02-2010 v 14:03 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od N3110
Az tam hodis tu gipku, tak budes podle me resit opacnej problem :-D Jinak zatim nice!


Jo tak to je asi jasný, no uvidíme třeba to bude akorát už jsem vyřešil konečně topení horkovzdušný, tak že to mám ted už v klidu ...

Old Post 19-02-2010 v 19:40 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 8




Zdravím všechny G, tak mám tu nějaký foto dnes jsem to naposled předělal, a už bych stím snad neměl nic dělat, dám sem z dneška foto, bohužel mi odešla jedna kytička no co se dá dělat dnes jsem to přesadil do 5,7 L květináče a zalil a dnes byl udělený FIM tak jsem zvědav jak to pude dál zítra dám poprvý zálivku grow 4 ml na 1 litr vody . zítra udělám nový foto to topení sem vyndal z boxu a udělal jsem to venku přes to sem dal bednu a z toho vývod auflex do boxu pak ten železnej větrák sem vyměnil za stejný rozměr jako ten železný zvlhčocačku sem nechal zatím v boxu, jen pište a komentujte at v klidu dojedu nechtěl bych o to přijít díííky mooc Pateees !!!!

Old Post 21-02-2010 v 19:53 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9

Nechci buzerovat,ale na fázi květu bych tu díru v boku něčím zakryl

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 21-02-2010 v 22:02 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od wel-bloud
Nechci buzerovat,ale na fázi květu bych tu díru v boku něčím zakryl


čau dnes když sem to upravoval tak jsem jí zadělal

Old Post 21-02-2010 v 22:24 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

nepotřebujou přesadit?smažu.

Old Post 21-02-2010 v 23:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 12

Přesadit a hned hnojit 4ml/l je pěkná blbost, hlína kterou máš má dost živin na několik týdnů spokojeného růstu, tímto zbytečně rostliny zpomalíš přehnojením. stačí je polít čistou vodou s upraveným ph a za pár dní budeš mít kořeny krásně prorostlé a krásné nové listy. all the best

Old Post 22-02-2010 v 00:06 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Hefaistos
Přesadit a hned hnojit 4ml/l je pěkná blbost, hlína kterou máš má dost živin na několik týdnů spokojeného růstu, tímto zbytečně rostliny zpomalíš přehnojením. stačí je polít čistou vodou s upraveným ph a za pár dní budeš mít kořeny krásně prorostlé a krásné nové listy. all the best


Čau no tak zkusím to jak říkáš, nebudu to hnojit, a uvidíme díky za radu čau

Old Post 22-02-2010 v 00:25 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valish
Nový Člen

Karma uživatele Valish - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 14

kolik zalevas?

Old Post 22-02-2010 v 19:36 PM
Valish je offline   Profil uživatele Valish   Find more posts by Valish   Foto galerie člena Valish   Click here to Send Valish a Private Message   Add Valish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 15

dneska jsem tam nalil na všech 9 holek necelý 2 L vody

Old Post 22-02-2010 v 19:49 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 16



<-- Menší uprava boxu foto

Old Post 22-02-2010 v 19:51 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3983610 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív