Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Outek 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Outek 2011 Příspěvek č. 1

Zdarec, zákládám toto téma, páč nevím jak si s tím poradit.

....mám takový problém, vybral jsem si místo na out 2011, ale mám to asi 60km daleko.....ale tuto vzdálenost jsem ochoten obětovat už kvůli té přírodě a chození na ryby....rozhodl jsem se, že si udelám více políček po mín kusů kytek ( lesy a louky jsou plné zvěře a myslivců ) No mám dotaz ohledně závlahy, na místo budu jezdit 1X za týden....vydrží to ty kytky? Kytkám vykopu díry a nasypu pod každou 30l substrátu, kterej je hodně vzdušnej a brzo schne.

Dále bych se chtěl zeptat co říkáte na přípravek vanish proti slimákům, známej říkal že to opravdu zabírá, ale bojím se, že když to dám kolem kytky a zaprší, že mi to spálí kořínky....

DÍky za help......

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 20-02-2011 v 12:24 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corleone
Stálý Člen

Karma uživatele corleone - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 2

ahoj, proti slimakum je dobra med.. drat omotas nejak kolem stonku, a melo by to byt ok. ja uz to pouzivam nekolik let... med+slimaci maz, kterej si dela aby se mohl pohybovat, to nejde dohromady

Old Post 20-02-2011 v 12:42 PM
corleone je offline   Profil uživatele corleone   Find more posts by corleone   Foto galerie člena corleone   Click here to Send corleone a Private Message   Add corleone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahaha
Stálý Člen

Karma uživatele jahaha - 94% PěstitelskáKarma uživatele jahaha - 94% PěstitelskáKarma uživatele jahaha - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 3

vanish pouzivam uz nekolik let a zatim sem nemel problem se spalenim.jdi do toho fakt ucinne

Jahuv out 09
Jahahuv out 2010

Old Post 20-02-2011 v 13:16 PM
jahaha je offline   Profil uživatele jahaha   Find more posts by jahaha   Foto galerie člena jahaha   Click here to Send jahaha a Private Message   Add jahaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 4

Jj tak to je paráda, to si ten vanish dokoupim, ještě musím promyslet co použiji na zvěř. Kytky dám do igelitových 50l pytlů 50% dovezen substrát a 50% hlína z pole.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 20-02-2011 v 14:01 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 5

Ahoj , tak na zvěř někteří použijí svou moč , někteří maso co dají kolem pěstu a tím rozkladajicim smradem je to odradí .. jinak co sem slyšel tak vlasy .. jak jsem četl že je tam pěkná příroda tak bych ji nekurvil nějakým oplocením ..

Old Post 20-02-2011 v 14:19 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 6

Hmmm tak maso tam asi dávat nebudu, hrozně by to smrdělo a já nechci, aby na mém místečku smrděla nějáká mršina:¨)

Před návštěvou místečka vypuju 2l kofoly a budu kropit xD močit a močit

Jinak díky za rady...stana

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 20-02-2011 v 14:33 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

Kdybys hledal, tak všechny tyhle info tady jsou už stokrát omílaný!
Vanish- dobrá věc, je to sic chemka, ale 100% účinná!
Zvířata- Chcaanky, maso, petrolej!
Další věc, nevim co tě vede k tomu to dávat do nějakejch pytlů, ještě k tomu když tam budeš muset jezdit 60km... Nesmysl- uschne ti to! Vykopej díry do země, tam dej substrát a když budeš mít kliku (podle místa), tak to zalejvat nebudeš vůbec muset!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 20-02-2011 v 14:45 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 8

Kdybych hledal, tak ano našel bych možná všechny odpovědi, ale než bych je našel zabralo by to více času. Potom toto téma smažu at se grower nez...írá.

A ty igelitový pytle-známej říkal at vykopu díru hodím tam igelitovej pytel, dole udělám dírky na odtok a nasypu do pytle půdu, tím by mi prej měla vydržet vlhkost půdy 2X déle než kdybych zasadil kyti rovnou do země.

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 20-02-2011 v 15:08 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 9

1. Našel bys i něco blíž
2. Pokud není okolo opravdu špatná hlína, nedávej tam pytle. Takhle si budou brát kořeny a hlína kterou tam dáš vlhkost i z okolní hlíny.
3. Na začátek dát kolem kytek pletivo

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 20-02-2011 v 16:10 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanley
Stálý Člen

Karma uživatele stanley - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 10

Dobrá tedy, dám na radu zkušenějších
Díky za pomoc uvidím jak to secko dopadne...zatím se majte

http://obchod.nozonenet.com/images/uploads/list_marihuany.jpg

Old Post 20-02-2011 v 16:36 PM
stanley je offline   Profil uživatele stanley   Find more posts by stanley   Foto galerie člena stanley   Click here to Send stanley a Private Message   Add stanley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 11

No Vanish je dobrej tj ,ale neumím si představit ho aplikovat jen 1x týdně protože dáš ho málo pak bude sežranej a chránit už před slimákama nebude. Dáš víc aby vydržel kolem kytek dýl zaprší párkrát a začne plesnivět a máš problém... plíseň může jít na kytky. Lepší je toto : http://eshop.bobr.cz/ferramol-pripr...g-p-118119.html hlavně pohoda, že neodklízíš mrtvolky

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Naposledy upravil šapša 20-02-2011 v 20:09 PM

Old Post 20-02-2011 v 19:19 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
unc
Nový Člen

Karma uživatele unc - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 12

a jak je to s tou medou?

Old Post 20-02-2011 v 19:51 PM
unc je offline   Profil uživatele unc   Find more posts by unc   Foto galerie člena unc   Click here to Send unc a Private Message   Add unc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13


sem loni používal ....kapénkovou hadici a 20 l kanystr.... kapénková hadice má průtok 2l/h - takže ten kanystr tam vykapal cca za 10 h ,,, kytka vypadala luxusně.( když to taleju z petky tak se mi voda rozlije a vstřebá kde ani nepotřebuju)
jinak tady je fotka jak sem to měl loni(PŘÍSPĚVĚK Č.98)
http://grower.cz/forum/showthread.p...7787#post917787

Old Post 13-03-2011 v 11:01 AM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2021 - outdoor 2021 - 11 odpovědí
25-03-2020 - Out 2020 - 1 odpovědí
23-10-2017 - Out 2017 - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6117220 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív