Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » outdoor 2021
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Obecné outdoor 2021 Příspěvek č. 1

Čus groweři .Jsem tu novej ale grower sleduju už nějakej čas.Letos jsem se rozhodl udělat svůj první větší out.. takže.. mám zhruba 18 fem.semen a 16 automatů.O vše se chci postarat sám,baví mě to pěstuju v přírodě a letos jsem si našel supr místa. Většinou okolo potoka v keřích a kopřivách.Tak a ted k modelům ..
mám :11-NEBULA FEM.(natural seeds)
10-QUICK ONE AUT.(royal seeds)
5-AURORA FEM .(nirvana)
1-MARMALATE FEM.(delicious seeds)
1-CRITICAL FEM.(sensi seeds)
3-ULTIMATE AUT.(dutch passion)
3-MAGIC RHINO AUT.(natural seeds)
Kupuju substrát od plagronu,6 kytek už mám venku na připravených místech a vypadají dobře..doma si předpěstuju a pak dám ven. Kdyby byl zájem tak pište taky svoje zkušenosti s letošním out.Zdarec

Old Post 24-04-2021 v 20:21 PM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

Ahoj takle podobne guliera growjsem jel taky nekolik let ,a jeto fuska jak hajzl nekdy uplne oničem ve finale ,kytek maš mraky a jestli si mysliš žebudeš sklizet nekolik kil travi tak leda prd samozřejme ti to přeji radči si najdi jedno pořadny misto protože nemaš šanci to v tech horkak uhlidat takova je realita ,pišu z vlastni zkušenosti sklizne nic moc na stejny styl jako ty podobně,jedno pořadny mistečko s kvalitny hlinou a venovat se jim na sto procent a muže to byt mnohem lepši než 30kytek ale tak tva vec at se daři čus

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 24-04-2021 v 21:18 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

jj tak nějak to ale mam.mám jedno místo v kopřivách tak 7 na 7 m.dneska jsem tam vysekal 11 děr(míst) a dám tam těch 11 nebul.už krásně rostou v malych 1l kvetinacich na balkone.no a to místo je super je u potoka krasne cista voda ,takze jsem to vychytal.mam i fota ale nevim jestli je to bezpecny sem pridavat zkratka je to dobre schovany.musim tam lést pres uplny hovna a hlavne trní.ze vsech stran jsou husty keře. no ale jak pises je to makacka,nemam auto ale stejne na to misto se musí jít alespon 1 km pěcha ale co snad to dopadne.akorad tam natahat tech 200l hliny bude makacka ale co.

Old Post 24-04-2021 v 21:25 PM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 4

pak pojedu na balkoně jistotu 10 quick one mam to na jizni stranu sviti sem skoro cely den,dal jsem si na balkon polykarbonat aby nikdo nevidel co tam je

Old Post 24-04-2021 v 21:27 PM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

nepotrebuju problemy jeste ze ty quick one moc nesmrdi v kvetu.je to spis takova vune jako borovice uz jsem je jel a jsou super

Old Post 24-04-2021 v 21:30 PM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 6


přidávám foto aurory co už je venku

Old Post 25-04-2021 v 00:47 AM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7


č.2

Old Post 25-04-2021 v 00:48 AM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8


A nebulky už pěkně rostou

Old Post 25-04-2021 v 00:50 AM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9


tady aurory když byly ještě doma

Old Post 25-04-2021 v 00:52 AM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 10


Čus,po delší době přidám nějaké foto .je to autoultimate,mám to na balkoně,sázel jsem v půlce dubna..kolik myslíte že bych mohl udělat na kytce?ted kvete 3 týden

Old Post 23-06-2021 v 00:16 AM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radeson01
Nový Člen

Karma uživatele radeson01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11


lp

Old Post 23-06-2021 v 00:18 AM
radeson01 je offline   Profil uživatele radeson01   Find more posts by radeson01   Foto galerie člena radeson01   Click here to Send radeson01 a Private Message   Add radeson01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 12

Ten autak je od dutch poison?no vypada hezky taky se ten vynos odviji od velikosti kvetinače čim vic hliny tim vetši vynos logicky přeba překvapi

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 23-06-2021 v 06:49 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2020 - Outdoor LST - 18 odpovědí
20-03-2021 - outdoor 2020 - 6 odpovědí
25-03-2020 - Out 2020 - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6895110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív