Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Z palic roste kytka !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Z palic roste kytka ! Příspěvek č. 1



Zdravim z palic tesne pred sklizni rostou dalsi stonky a vypada jak kdyby dal rostla..
Sviti se pres den a pres noc je tma.. stale stejny pomer hnojiv, nechapu tomu..

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 29-01-2011 v 10:22 AM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Väčšinou sú pre to 3 vysvetlenia:

- genetika (sativy a ich šišky niekedy rastú naozaj čudne),
- prebytok dusíku v kvetovej fáze,
- prílišná blízkosť pri výbojke - MANHUNNTOVi sa to vyskytovalo pravidelne na šiškách blízko výbojky, ostatné boli v poriadku.

Marihuana je dar.

Old Post 29-01-2011 v 10:54 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 3

A co s tim ?

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 29-01-2011 v 11:08 AM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

mě se to děje take na jedne kytce a neni z nich nejbliže u sodiku

Old Post 29-01-2011 v 11:15 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5

Jo jo je to přesvícení, moc blízko u světla.

Old Post 29-01-2011 v 12:02 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 6

Lampu dal a stonky usmikat ?

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 29-01-2011 v 13:04 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7

ušmikal bych to musí to brat štavu s palic

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 29-01-2011 v 13:42 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dartk339
Nový Člen

Karma uživatele dartk339 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 8

Mě se to dělo když mi prosvitalo do boxu světlo.Kytky se chcou přepnout zpatky na rust.

Old Post 29-01-2011 v 18:12 PM
dartk339 je offline   Profil uživatele dartk339   Find more posts by dartk339   Foto galerie člena dartk339   Click here to Send dartk339 a Private Message   Add dartk339 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od smooth
Lampu dal a stonky usmikat ?


Záleží na tom, aké silné svetlo máš a koľko cm je od vrškov.

V prvej reakcii som písal dôvody, väčšinou to bude asi kombinácia faktorov. Pri indikách som sa s tým nestretol (alebo si nepamätám). Osobne by som tie výrastky ponechal, pokiaľ obsahujú psychotropný materiál. Niekedy sa totižto z takýchto výrastkov stanú určité "malé vežičky" na šiškách - stalo sa mi to u Kali Mist, Amnesia Haze, NYCD.

Marihuana je dar.

Old Post 30-01-2011 v 10:21 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 10

čus...mě se tohle občas stalo když jsem hnojil kristalonem plod a květ skoro zralý palice najednou začly znovu jakoby růst...nebo spíš když už sem vysadil hnojivo a začal flushovat...nějakej flahsback nebo co...

Old Post 30-01-2011 v 10:24 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 11

Mne se to stalo i u některých indik. A byly to taky sisky,ktery byly nejbliz lampe.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 30-01-2011 v 13:33 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 12

Muselo se to smiknout, melo to uz pres 10cm..

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 30-01-2011 v 17:06 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 13

Tak to potom áno. Malo to na sebe nejakú pryskyricu?

Marihuana je dar.

Old Post 31-01-2011 v 09:42 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 14

Tak, všechny varianty jsou možné - ale mě to příjde, že spíš neměli pořád 12h 100% tmy .. není to možné?

Chytrému napověz, hloupého kopni

Old Post 06-02-2011 v 15:01 PM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 15

Ano meli stale 12na12. Ale bylo to asik genetikou, jezto na jedne kytce (jina odruda) to nebylo.. ale dost je to znicilo.. proste palice zacli znovu rust..

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 06-02-2011 v 16:20 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3821930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív